Šaldytuvų remontas

Šaldytuvas – vienas svarbiausių ir reikalingiausių buitinių prietaisų. Jam sugedus, ištinka lengva panika, kadangi gali ne tik sušilti viduje laikomi produktai, bet ir iš kameros pradėti bėgti vanduo. Blogiausia, kai šaldytuvas sugenda mums esant ne namuose. Tokiu atveju vanduo gali pridaryti ir daugiau žalos nei sugedę produktai. Šaldytuvų remontas dažnai nėra paprastas. Sugedus šaldymo komponentams juos tenka keisti, o tai ne visada galima atlikti vietoje. Kad ir kaip norėtume pasakyti, kad šaldytuvų remontas yra greitas ir nesudėtingas, deja, praktika dažnai rodo priešingai.

Universalus meistras siūlo kokybišką šaldytuvų remontą visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui atvyksime atlikti diagnostiką ir nustatysime gedimo priežastį. Būtent gedimo nustatymas yra esminis dalykas, norint atlikti šaldytuvo remontą. Esant bet kokiai dvejonei dėl gedimo priežasties, klientai gauna netikslią informaciją apie remonto laiką bei kainą. Siekiant to išvengti, Universalus meistras pasitelkia šiuolaikišką įrangą ir didelę meistrų patirtį. Iškvieskite savo Universalų meistrą į namus ir būkite ramūs dėl patikimų jūsų šaldytuvo remonto darbų.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Šaldytuvų remontas kaina

Kaina dažnai tampa lemiamu faktoriumi, pasirenkant remonto meistrus. Vis tik, ne visi rinkoje dirbantys meistrai yra sąžiningi, todėl neretai remonto kaina jo atlikimo metu ima ir paauga. Priežasčių tam būna sugalvojama įvairių, tačiau tikroji tiesa slypi diagnostikos metu įvardintoje pamažintoje darbų kainoje, kad klientas susiviliotų remonto pasiūlymu. Taigi, neskubėkite samdyti mažiausią kainą siūlančių meistrų, nes tikėtina, jog pateksite į bėdą.

Universalus meistras dirba sąžiningai ir laikosi duoto žodžio. Mes nepadidinsime diagnostikos metu įvardintos remonto kainos, todėl jūs patogiai galėsite planuoti savo finansus. Diagnostikos darbų kaina siekia 15-20 eurų, tačiau ši suma yra mokama tik tuo atveju, kai paslaugų yra atsisakoma. Tikslią remonto kainą galima įvardinti tik atlikus išsamią diagnostiką, nes viskas priklauso nuo gedimo rimtumo. Todėl skambinkite mums jau dabar, iškvieskite meistrą į namus ir mes pasakysime tikslią remonto darbų kainą.

Taisome šiuos šaldytuvus

Kitos paslaugos

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja?

Šaldytuvų remontas nėra įprastas ir visiems vienodas, todėl ir remonto kainos dažniausiai skiriasi. Atliksime išsamią diagnostiką ir nustatysime tikslią bei galutinę darbų kainą jūsų atveju.

 

✅Kaip užsakyti?

Užsakyti Universalaus meistro paslaugas galite elektroniniu paštu arba telefonu. Meistrai jums visuomet atsakys ir galėsite suderinti visas darbų atlikimo sąlygas. Mūsų svetainėje pasirinkite savo miestą ir laukite atvykstančio meistro.

 

✅Koks yra darbų procesas?

Iš pradžių bus atlikta jūsų šaldytuvo diagnostika tiksliam gedimo nustatymui. Tai atlikus bus pateikta remonto kaina bei terminai, o jums beliks laukti kokybiškai atliekamo jūsų šaldytuvo remonto.

 

✅Kaip greitai galite pradėti?

Darbų pradžia priklauso nuo suplanuoto meistrų darbų grafiko, tad viskas priklauso nuo konkretaus laikotarpio, kada jums reikia paslaugų. Esant mažam meistrų užimtumui darbai bus pradėti vykdyti nedelsiant.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū labai! Jonas 09/14/2020

Palieskite, kad skambintumėte