Gorenje šaldytuvų remontas

Gorenje šaldytuvų remontas yra atliekamas šaldytuvams, nebegalintiems atlikti pagrindinės savo funkcijos – užtikrinti reikiamo šaldymo. Kiekvieno šaldytuvo užduotis yra išsaugoti produktų šviežumą sukuriant tinkamas temperatūrines sąlygas. Deja, šaldytuvai, nors ir yra nereiklūs buitiniai prietai, reikalauja tam tikros priežiūros. Svarbi šaldytuvų priežiūros taisyklė – periodinis atitirpinimas. Jį reiktų atlikti kuomet šerkšno sluoksnis ant šaldytuvo sienelių siekia 5mm. Šerkšną dažnai taip pat paskatina į šaldytuvą dedami šilti produktai. Į šaldiklio kamerą vertėtų dėti produktus prieš tai laikytus šaldytuve. Kiekvieno šaldytuvo vidaus temperatūra turėtų siekti 4-5 laipsnius celcijaus, šaldiklyje temperatūra turėtų nepakilti aukščiau -18 laipsnių. Yra pastebėta, jog iš visos buitinės technikos, per pirmus 4 metus dažniausiai genda būtent šaldytuvai. Tam yra ne viena priežastis, tačiau nemažą vaidmenį vaidina ir švaros palaikymas tiek šaldytuve, tiek jo išorinėse grotelėse, jeigu šaldytuvas nėra įmontuojamas. Svarbu, kad šaldytuvas būtų gerai vėdinamas, nekaitinamas kitų įrenginių ar tiesioginių saulės spindulių, kas ženkliai gali sumažinti šaldytuvo šaldymo efektyvumo lygį.

Pastebėjus bet kokias šaldytuvo problemas ar neįprastus garsus, būtina nedelsiant kreiptis į šaldytuvų remonto paslaugų tiekėjus. Tam, kad šaldytuvo remontas būtų atliktas kokybiškai, mes siūlome profesionalias Universalaus meistro šaltytuvų remonto paslaugas. Mes greitai ir patikimai nustatysime jūsų šaldytuvo gedimo priežastis ir pritaikysime racionalius remonto sprendimus. Universalus meistras rūpinasi jūsų patogumu, tad visus darbus atliksime jums patogiu laiku ir už visiems prieinamą kainą.

Gorenje šaldytuvų remontas

(8-5) 214 2732

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Universalaus meistro šaldytuvų specialistai yra sukaupę ilgametę tokių darbų patirtį, kuri leidžia šiuos darbus atlikti tiksliai, taupant jūsų laiką ir išlaidas. Mums svarbu, kad suremontuoti sugedusį šaldytuvą jums apsimokėtų. Didelė patirtis padeda žinoti dažniausiai pasitaikančius gedimus bei pritaikyti racionalius remonto sprendimus vietoje. Atvykstame pilnai pasiruošę sutaisyti nedidelius gedimus, o esant rimtiems gedimams pasiimsime jūsų šaldytuvą į dirbtuves, kur jam bus pritaikytas profesionalus remontas bei keičiamos sugedusios dalys.

Kokybė. Puoselėjame paslaugumą bei darbų kokybę, todėl jums suteiksime ne tik patikimas paslaugas, bet ir profesionaliai jus aptarnausime. Žinome, kad aukšta darbų kokybė lemia tolimesnį šaldytuvo tarnavimo laiką, tad pasirūpinsime, jog sutaisytas šaldytuvas jums tarnautų dar labai ilgai. Už Universalaus meistro darbo kokybę jums neteks permokėti, taigi tikime, jog būsite laimingi pasirinkę mūsų profesionalių meistrų paslaugas.

Universalumas. Esame lankstūs ir universalūs savo klientų atžvilgiu, todėl galime pasiūlyti tai, ko galbūt negalės kiti. Remontuojame šaldytuvus, turime įvairių modelių atsargines detales, tad šaldytuvus remontuojame greitai ir patikimai. Papildomai teikiame šaldytuvų perkraustymo, montavimo ar pajungimo paslaugas, todėl jums neteks ieškoti papildomų meistrų, kurie galėtų patikimai pasirūpinti jūsų buitine technika.

Greitis. Paslaugų greitis bet kokioje srityje yra svarbus. Mes priimame visus užsakymus ir puikaus organizavimo bei patyrusių meistrų pagalba į užsakymus reaguojame greitai ir laiku. Suprantame, koks didelis nepatogumas yra gyventi be veikiančio šaldytuvo, todėl būsime pirmieji pagalbininkai tokiose situacijose. Rinkdamiesi Universalų meistrą jūs renkatės efektyvumą už gerą kainą.

Gorenje šaldytuvų remontas

Kaip jau minėjome, šaldytuvų gedimo priežasčių gali būti ne viena. Dažnai pasitaikantys gedimai būna susiję su kompresoriumi, kondensatoriumi, garintuvu ar termostatu. Atlikę patikimą jūsų šaldytuvo diagnostiką greitai nustatysime gedimo priežastis bei apskaičiuosime remonto darbų kainą. Tiesiog paskambinkite nurodytu telefono numeriu, pasinaudokite nemokama mūsų konsultacija ir užsisakykite profesionalų meistrą į savo namus. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl padarysime viską, kad jūsų veidą puoštų pasitenkinimo šypsena!

Pasirinkite miestą

Gorenje šaldytuvų remontas

(8-5) 214 2732

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 11/04/2019
  Palieskite, kad skambintumėte