Trinkelių klojimas Šiauliuose

Trinkelių klojimas reikalauja tikrų profesionalų rankų. Universalus meistras siūlo kokybiškas trinkelių klojimo paslaugas Šiauliuose.

Dažniausiai klientų pasirenkamas laikas, kuomet patogu kloti trinkeles kieme - pavasaris, vasara arba ruduo. Bet svarbiausiai - tinkamai pasirinkti specialistai. Juk dažnai girdime nusiskundimus, kai tokie darbai, kaip trinkelių klojimas, buvo atlikti nekokybiškai ir neptofesionaliai. Taisyti tokias klaidas kainuoja pinigų ir taip brangaus laiko.

Tad Universalus meistras siūlo kreiptis į juos patarimų, informacijos ir paslaugų atlikimo, nes garantuoja  kokybišką ir patvarų  trinkelių klojimą. Patyrusiems meistrams trinkelių klojimas nėra sudėtingas darbas, tačiau inžinerine prasme - tik profesionalams jis gali visiškai pasisekti.

Šiuo metu siūloma didelė trinkelių įvairovė. Kaip nepasimesti ir išsirinkti tik jums tinkamas?

trinkelių klojimas Šiauliuose
trinkelių klojimas Šiauliuose

Mes atsakome - patikėkite ir šiuos rūpesčius mums. Mes suderinsime su jumis visas projekto detales, pasiūlysime geriausią medžiagų bei paslaugos atlikimo kainos ir kokybės santykį.

Jei vis dar svarstote, kur kreiptis ir ieškoti informacijos - paskambinkite mums nurodytais telefonų numeriais ir mūsų specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Nuo šiol trinkelių klojimas Šiauliuose - prieinama ir kokybiška paslauga vietos gyventojams.

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Darbų sėkmę ir klientų pasitenkinimą užtikrina tik vienas esminis verslo elementas – sąžiningumas. „Universalaus meistro“ trinkelių klojimo ekspertai užtikrina darbų skaidrumą, atlieka tik tai, kas yra sutariama atlikti ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis, pilnomis „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Modernumas. Analizuodami, matuodami, skaičiuodami bei atlikdami panašius darbus, pasitelkiame tik  patirtį, nes tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę, standartų atitikimą ir nepriekaištingą rezultatą. Geriausi rezultatai pasiekiami nuo pat pradžių darant darbą gerai!

Profesionalumas. Trinkelių klojimo (ir apskritai, visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus plauko – tenka pripažinti, kad ne visi jie yra profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ užtikrina trinkelių klojimo komandos nariu kompetenciją, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Kaina. Esame sąžiningi žmonės, mylintys ir gerbiantys savo darbą ir su trinkelių klojimo amatu siejamas vertybes. Todėl siekiame suteikti ne tik nepriekaištingas paslaugas mūsų klientams, bet ir pasiūlyti tai už optimalią kainą – tokią, kuri būtų sąžininga ne tik klientų, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Kokybė. Trinkeles kloja kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys ekspertai. „Universalaus meistro“ komanda vykdo projektus iš širdies – lyg klotų trinkeles sau, savo giminaičiams arba kaimynams. Gerbti savo amatą – tai gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Garantija. Kokybės kontrolė – būtinas elementas bet kurioje darbų srityje. Dalį kokybės užtikrinimo visada sudaro garantinis įsipareigojimas – mūsų grunto paruošimo ir trinkelių klojimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Universaliu meistru“.

Mūsų atlikti darbai

Trinkelių klojimas Šiauliai

Trinkelių klojimo kaina- 14 eurų už 1m², jeigu medžiagomis pasirūpinate patys. O jeigu norite, kad viskuo pasirūpintume mes- tai Jums kainuos 35 eurus už kvadratinį metrą. Mes pasiruošę visoms kebliausioms situacijoms, kadangi turime visą reikalingą įrangą,  kaip "bobcat", fiskarą ir kitą reikalingą techniką.  Tad nesidrovėkite ir skambinkite, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti bei patarsime. Daugiau informacijos apie mūsų kainoraštį galite rasti čia.

Turime pasiūlyti tikrai platų spektrą paslaugų, kaip pavyzdžiui:

Tad jeigu kyla klausimų, tiesiog skambinkite mūsų meistrams ir jie atsakys į visus jūsų klausimus!

Trinkelių klojimas Šiauliuose

(8-5) 214 0435

Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019