Trinkelių klojimas Panevėžyje

Universalaus meistro komanda plečia savo klientų ratą Lietuvoje - nuo šiol siūlome trinkelių klojimo paslaugas Panevėžyje. Mums  malonu, kad turime tokį poreikį savo darbams atlikti Panevėžio regione.

Universalus meistras su malonumu padeda savo klientams pasirinkti tinkamas trinkeles, nes nuo jų bei medžiagų kokybės priklauso sėkmingas rezultatas. Trinkelių klojimo paslaugas patikėkite išskirtinai profesionalams, nes šis darbas atliekamas ilgiems dešimtmečiams, skirtingai nei kiti apdailos darbai. Todėl preciziškumas, kruopštumas bei specialios profesinės žinios, atliekant trinkelių klojimą - privaloma ir būtina sąlyga.

Jeigu vis dėlto svarstote, ar reikalinga kloti trinkeles jūsų kieme, surašysime jų privalumus. Vieni iš svarbiausių - praktiškumas ir patogumas, švara, estetinis vaizdas bei ilgaamžiškumas. Jei norite išskirtinio prabangaus vaizdo kieme - mes esame pasiruošę jums pakeisti jūsų kiemą modernia grožio oaze.

trinkelių klojimas Panevėžyje
trinkelių klojimas Panevėžyje

Tad trinkelių klojimas padeda išspręsti daugelį nepatogumų. Kreipkitės į Universalaus meistro komandą, kuri efektyviai ir sparčiai atliks trinkelių klojimą jūsų kieme. Paskambinkite mums nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes įvertinsime darbų apimtis bei pateiksime individualų pasiūlymą dėl trinkelių klojimo Panevėžyje.

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Darbų sėkmę ir klientų pasitenkinimą užtikrina tik vienas esminis verslo elementas – sąžiningumas. „Universalaus meistro“ trinkelių klojimo ekspertai užtikrina darbų skaidrumą, atlieka tik tai, kas yra sutariama atlikti ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis, pilnomis „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Modernumas. Analizuodami, matuodami, skaičiuodami bei atlikdami panašius darbus, pasitelkiame tik  patirtį, nes tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę, standartų atitikimą ir nepriekaištingą rezultatą. Geriausi rezultatai pasiekiami nuo pat pradžių darant darbą gerai!

Profesionalumas. Trinkelių klojimo (ir apskritai, visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus plauko – tenka pripažinti, kad ne visi jie yra profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ užtikrina trinkelių klojimo komandos nariu kompetenciją, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Kaina. Esame sąžiningi žmonės, mylintys ir gerbiantys savo darbą ir su trinkelių klojimo amatu siejamas vertybes. Todėl siekiame suteikti ne tik nepriekaištingas paslaugas mūsų klientams, bet ir pasiūlyti tai už optimalią kainą – tokią, kuri būtų sąžininga ne tik klientų, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Kokybė. Trinkeles kloja kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys ekspertai. „Universalaus meistro“ komanda vykdo projektus iš širdies – lyg klotų trinkeles sau, savo giminaičiams arba kaimynams. Gerbti savo amatą – tai gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Garantija. Kokybės kontrolė – būtinas elementas bet kurioje darbų srityje. Dalį kokybės užtikrinimo visada sudaro garantinis įsipareigojimas – mūsų grunto paruošimo ir trinkelių klojimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Universaliu meistru“.

Mūsų atlikti darbai

Trinkelių klojimas Panevėžys

Trinkelių klojimo kaina- 14 eurų už 1m², jeigu medžiagomis pasirūpinate patys. O jeigu norite, kad viskuo pasirūpintume mes- tai Jums kainuos 35 eurus už kvadratinį metrą. Mes pasiruošę visoms kebliausioms situacijoms, kadangi turime visą reikalingą įrangą,  kaip "bobcat", fiskarą ir kitą reikalingą techniką.  Tad nesidrovėkite ir skambinkite, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti bei patarsime. Daugiau informacijos apie mūsų kainoraštį galite rasti čia.

Turime pasiūlyti tikrai platų spektrą paslaugų, kaip pavyzdžiui:

Tad jeigu kyla klausimų, tiesiog skambinkite mūsų meistrams ir jie atsakys į visus jūsų klausimus!

Trinkelių klojimas Panevėžyje

(8-5) 214 0435

Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019