Trinkelių klojimas Kaune

Universalus meistras teikia trinkelių klojimo paaslaugas Kaune, tad nuo šiol esame pasiekiami Kauno regiono gyventojams. Yra žinoma, kad statybų sektoriuje galima rasti įvairių įmonių ir pavienių meistrų, siūlančių savo paslaugas skirtingomis kainomis. Ne visada žema kaina gali suteikti norimą kokybę. Tad Universalaus meistro trinkelių klojimo specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į jau atliktus darbus, pasidomėti specialistų reputacija. Tai tikrai nėra problema, nes darbštūs ir patikimi trinkelių klojimo specialistai turi daug gerų rekomendacijų ar teigiamų atsiliepimų.

Trinkelėmis iškloto paviršiaus ilgaamžiškumas bei tvirtumas priklauso ne tik nuo pačių trinkelių kokybės, bet ir nuo tinkamo sluoksnių paklojimo. Tik gerai savo darbą išmanantys profesionalai gali kokybiškai ir kruopščiai atlikti trinkelių klojimo darbus.

trinkelių klojimas Kaune
trinkelių klojimas Kaune

Mes džiaugiamės, kad galime savo paslaugas pasiūlyti vis didesniam klientų ratui. Kreipęsi į mūsų specialistus nurodytais kontaktais, jūs gausite tinkamus patarimus ir konkurencingus pasiūlymus. Esame kūrybiški ir naudojamės moderniomis technologijomis, tad pasiūlysime įvairių raštų bei formų, modernaus ar klasikinio stiliaus trinkelių klojimo paslaugas Kaune.

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Darbų sėkmę ir klientų pasitenkinimą užtikrina tik vienas esminis verslo elementas – sąžiningumas. „Universalaus meistro“ trinkelių klojimo ekspertai užtikrina darbų skaidrumą, atlieka tik tai, kas yra sutariama atlikti ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis, pilnomis „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Modernumas. Analizuodami, matuodami, skaičiuodami bei atlikdami panašius darbus, pasitelkiame tik  patirtį, nes tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę, standartų atitikimą ir nepriekaištingą rezultatą. Geriausi rezultatai pasiekiami nuo pat pradžių darant darbą gerai!

Profesionalumas. Trinkelių klojimo (ir apskritai, visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus plauko – tenka pripažinti, kad ne visi jie yra profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ užtikrina trinkelių klojimo komandos nariu kompetenciją, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Kaina. Esame sąžiningi žmonės, mylintys ir gerbiantys savo darbą ir su trinkelių klojimo amatu siejamas vertybes. Todėl siekiame suteikti ne tik nepriekaištingas paslaugas mūsų klientams, bet ir pasiūlyti tai už optimalią kainą – tokią, kuri būtų sąžininga ne tik klientų, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Kokybė. Trinkeles kloja kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys ekspertai. „Universalaus meistro“ komanda vykdo projektus iš širdies – lyg klotų trinkeles sau, savo giminaičiams arba kaimynams. Gerbti savo amatą – tai gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Garantija. Kokybės kontrolė – būtinas elementas bet kurioje darbų srityje. Dalį kokybės užtikrinimo visada sudaro garantinis įsipareigojimas – mūsų grunto paruošimo ir trinkelių klojimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Universaliu meistru“.

Mūsų atlikti darbai

Trinkelių klojimas Kaunas

Trinkelių klojimo kaina- 14 eurų už 1m², jeigu medžiagomis pasirūpinate patys. O jeigu norite, kad viskuo pasirūpintume mes- tai Jums kainuos 35 eurus už kvadratinį metrą. Mes pasiruošę visoms kebliausioms situacijoms, kadangi turime visą reikalingą įrangą,  kaip "bobcat", fiskarą ir kitą reikalingą techniką.  Tad nesidrovėkite ir skambinkite, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti bei patarsime. Daugiau informacijos apie mūsų kainoraštį galite rasti čia.

Turime pasiūlyti tikrai platų spektrą paslaugų, kaip pavyzdžiui:

Tad jeigu kyla klausimų, tiesiog skambinkite mūsų meistrams ir jie atsakys į visus jūsų klausimus!

Trinkelių klojimas Kaune

(8-5) 214 0435

Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019