Trinkelių klojimas Klaipėdoje

Trinkelių klojimo paslaugos, atliekamos profesionalių ir patyrusių Universalaus meistro darbuotojų, nuo šiol yra prieinamos ir Klaipėdoje. Mums malonu, kad galime teikti kokybiškas, operatyviai bei kruopščiai atliekamas trinkelių klojimo paslaugas vis daugiau Lietuvos regionų.

Universalaus meistro specialistai visada papasakoja klientams apie trinkelių klojimo ypatumus: prieš klojant pagrindus, aptaria vietovės specifiką, trinkelių bei kitų reikalingų medžiagų kiekius. Visos bendros trinkelių klojimo išlaidos yra susijusios su darbų apimtimi bei darbo laiku ir vieta.

Universalaus meistro darbuotojai kompetetingai pateiks individualius, tik jums priimtinus pasiūlymus. Neužmirškite, kad paslaugos, užsakomos pas tuos pačius specialistus, visuomet yra patrauklesnės bei priimtinesnės kainos.

trinkelių klojimas Klaipėdoje
trinkelių klojimas Klaipėdoje

Universalaus meistro specialistai ne tik siūlo kokybiškas paslaugas, bet ir profesionalias konsultacijas. Tik susisiekę su mumis ir aptarę savo poreikius, gausite tinkamus ir patrauklius pasiūlymus. Paskambinkite mums nurodytais telefonų numeriais arba parašykite elektroniniu paštu info@universalusmeistras.lt ir patikėkite mums savo rūpesčius. Mūsų meistrų rankomis išklotomis trinkelėmis galėsite džiaugtis ilgai. Dėl trinkelių klojimo Klaipėdoje paskambinkite Universaliam meistrui!

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Darbų sėkmę ir klientų pasitenkinimą užtikrina tik vienas esminis verslo elementas – sąžiningumas. „Universalaus meistro“ trinkelių klojimo ekspertai užtikrina darbų skaidrumą, atlieka tik tai, kas yra sutariama atlikti ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis, pilnomis „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Modernumas. Analizuodami, matuodami, skaičiuodami bei atlikdami panašius darbus, pasitelkiame tik  patirtį, nes tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę, standartų atitikimą ir nepriekaištingą rezultatą. Geriausi rezultatai pasiekiami nuo pat pradžių darant darbą gerai!

Profesionalumas. Trinkelių klojimo (ir apskritai, visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus plauko – tenka pripažinti, kad ne visi jie yra profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ užtikrina trinkelių klojimo komandos nariu kompetenciją, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Kaina. Esame sąžiningi žmonės, mylintys ir gerbiantys savo darbą ir su trinkelių klojimo amatu siejamas vertybes. Todėl siekiame suteikti ne tik nepriekaištingas paslaugas mūsų klientams, bet ir pasiūlyti tai už optimalią kainą – tokią, kuri būtų sąžininga ne tik klientų, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Kokybė. Trinkeles kloja kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys ekspertai. „Universalaus meistro“ komanda vykdo projektus iš širdies – lyg klotų trinkeles sau, savo giminaičiams arba kaimynams. Gerbti savo amatą – tai gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Garantija. Kokybės kontrolė – būtinas elementas bet kurioje darbų srityje. Dalį kokybės užtikrinimo visada sudaro garantinis įsipareigojimas – mūsų grunto paruošimo ir trinkelių klojimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Universaliu meistru“.

Mūsų atlikti darbai

Trinkelių klojimas Klaipėda

Trinkelių klojimo kaina- 14 eurų už 1m², jeigu medžiagomis pasirūpinate patys. O jeigu norite, kad viskuo pasirūpintume mes- tai Jums kainuos 35 eurus už kvadratinį metrą. Mes pasiruošę visoms kebliausioms situacijoms, kadangi turime visą reikalingą įrangą,  kaip "bobcat", fiskarą ir kitą reikalingą techniką.  Tad nesidrovėkite ir skambinkite, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti bei patarsime. Daugiau informacijos apie mūsų kainoraštį galite rasti čia.

Turime pasiūlyti tikrai platų spektrą paslaugų, kaip pavyzdžiui:

Tad jeigu kyla klausimų, tiesiog skambinkite mūsų meistrams ir jie atsakys į visus jūsų klausimus!

Trinkelių klojimas Klaipėdoje

(8-5) 214 0435

Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019