Plytelių klijavimas Šiauliuose

Savo ilgametę plytelių klijavimo patirtį, daugiau nei 12 metų, nuo šiol perkeliame ir į kitus miestus, tad plytelių klijavimas Šiauliuose vyksta greitai ir be vargo! Universalus meistras - organizuota ir profesionali, todėl greitai ir gerai atliekanti darbus komanda. Jeigu jums reikia atlikti plytelių klijavimo darbus tiek pastatų išorėje, tiek viduje - mes jūsų paslaugoms.

Plytelių klijavimas iš pirmo žvilgsnio atrodo gan nesudėtingas darbas. Dažnai, pasiskaitę informacijos ir patarimų interneto platybėse, žmonės bando sutaupyti tokiu būdu ir patys klijuoja plyteles. Tačiau dažnu atveju atsitinka taip, kad, stingant specifinių žinių bei praktikos, šis darbas neatliekamas kokybiškai ir iki galo. Mes manome, kad kiekvieną darbą turi atlikti profesionalas, tik tuomet galima tikėtis gero rezultato.

Plytelių klijavimas yra kruopštus ir atsakingas darbas. Priklausomai nuo pasirinktų plytelių rūšies priklauso ir darbo greitis.

plyteliu klijavimas Klaipėdoje

plyteliu klijavimas Klaipėdoje

Mes galime padėti pasirinkti jums tinkamas plyteles: nuo keramikinių, porcelianinių, stiklinių iki natūralaus akmens - granito, marmuro ir kitų. Norėdami atnaujinti savo namus, kreipkitės į patyrusius Universalaus meistro specialistus. Paskambinę mums nurodytais telefono numeriais arba susisiekę su mumis elektroniniu paštu info@universalusmeistras.lt, gausite visą jus dominančią informaciją, o bet kokių plytelių klijavimas Šiauliuose bus atliktas preciziškai.

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Gal sąžiningumas kaip vertybė atrodo kaip nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra esminis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo aspektas. Universalaus meistro plytelių klijavimo ekspertai ne tik užtikrina darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis dėl „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Kaina. Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai, todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Mes siekiame suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Garantija. Vienas iš svarbiausių bet kokio darbo aspektų yra kokybės kontrolė, o kokybės kontrolę iš dalies užtikrina garantinis įsipareigojimas – mūsų klijų paruošimo ir plytelių klijavimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite gauti susisiekę su „Universalaus meistro“ komanda.

Modernumas. Plytelių klijavimas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo, gero pasiruošimo bei keleto kitų specifinių darbų atlikimo. Dėl šios priežasties neįmanoma apsieiti be naujausių technologijų ir moderniausios praktikos. Tik taip galime garantuoti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas nuo pat pradžių – garantuotas nepriekaištingas rezultatas!

Kokybė. Plyteles klijuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo projektus nuoširdžiai – it klijuotų plyteles savo paties, giminaičių, ar kaimynų namuose. Vieną kartą gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Profesionalumas. Plytelių klijavimo (ir bendrai visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus charakterio ir kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ garantuoja plytelių klijavimo komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Paslaugos

  • Pagrindo hidroizoliavimas
  • Paviršiaus paruošimas bei lyginimas 
  • Konsultacijos plytelių klijavimo klausimas 
  • Turkiškų pirčių montavimas
  • Garinių pirčių montavimas
  • Jacuzzi montavimas
  • Plytelių pjaustymas

Plytelių klijavimas Šiauliuose

Atlikti darbai

Plytelių klijavimas Šiauliai

Plytelių klijavimas yra sudėtingas procesas, - net labiausiai užsidegę, entuziastingi auksarankiai dažnai suabėjoja savo žiniomis, kai reikalai pasisuka link plytelių klijavimo. Nesvarbu ar tai sienų ar grindų plytelių klijavimas - patyrę mūsų specialistai gali pasirūpinti bet kokio dydžio projektais, įvertinti esamą situaciją ir padėti išsirinkti papildomus aksesuarus. Universalaus meistro meistras- padės jums kiekviename jūsų projekto žingsnyje, - nuo kambario / ploto matavimo, apsisprendžiant kiek būtent naujų plytelių pirkti, kiek (jei turite) naudoti senų ir t.t. Dauguma žmonių paklausti iš ko pagamintos „plytėlės“ dažniausiai atšauna – „keramikos“ ir nesusimasto, kad yra kur kas daugiau medžiagų iš kurių gaminamos plytelės sienoms ir grindims. Nuo kalkakmenio iki skalūnų, nerudijančio plieno ir net gumos. Bet jaudintis neverta, - mūsų specialistai padės jums išsirinkti optimaliausią variantą.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų Atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/09/2019