Plytelių klijavimas Šiauliuose

Smagu pranešti, jog plytelių klijavimas Šiauliuose- viena pagrindinių Universalusmeistras.lt tinklalapio sričių!

Mūsų plytelių klijavimas yra unikalus, kadangi Universalaus Meistro specialistai  tuo užsiima bemaž 12 metų, - turi patirties klijuojant plyteles išorėje ir viduje. Jie pasirūpins visomis su plytelių klijavimu susijusiomis procedūromis, - nuo pasiruošimo iki restauravimo ar valymo.

Norėdami sužinoti kainas, - tiesiog skambinkite telefonu, rašykite el. paštu: info@universalusmeistras.lt, arba užmeskite akį i kainininką esantį puslapio apačioje.

Universalaus Meistro specialistai specializuojasi visų tipų plytelių klijavime - nuo keramikos, metalo, stiklo, porceliano ir natūralaus akmens – iki kalkakmenio, travertino, granito ar marmuro. Meistrai parinks tinkamus klijus ir patars visais klausimais susijusiais su plytelių klijavimu.

plyteliu klijavimas Klaipėdoje

plyteliu klijavimas Klaipėdoje

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Gal sąžiningumas kaip vertybė atrodo kaip nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra esminis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo aspektas. Universalaus meistro plytelių klijavimo ekspertai ne tik užtikrina darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis dėl „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Kaina. Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai, todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Mes siekiame suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Garantija. Vienas iš svarbiausių bet kokio darbo aspektų yra kokybės kontrolė, o kokybės kontrolę iš dalies užtikrina garantinis įsipareigojimas – mūsų klijų paruošimo ir plytelių klijavimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite gauti susisiekę su „Universalaus meistro“ komanda.

Modernumas. Plytelių klijavimas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo, gero pasiruošimo bei keleto kitų specifinių darbų atlikimo. Dėl šios priežasties neįmanoma apsieiti be naujausių technologijų ir moderniausios praktikos. Tik taip galime garantuoti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas nuo pat pradžių – garantuotas nepriekaištingas rezultatas!

Kokybė. Plyteles klijuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo projektus nuoširdžiai – it klijuotų plyteles savo paties, giminaičių, ar kaimynų namuose. Vieną kartą gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Profesionalumas. Plytelių klijavimo (ir bendrai visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus charakterio ir kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ garantuoja plytelių klijavimo komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Plytelių klijavimas Šiauliuose

  • Pagrindo hidroizoliavimas
  • Paviršiaus paruošimas bei lyginimas 
  • Konsultacijos plytelių klijavimo klausimas 
  • Turkiškų pirčių montavimas
  • Garinių pirčių montavimas
  • Jacuzzi montavimas
  • Plytelių pjaustymas

Plytelių klijavimas Šiauliuose

Atlikti plytelių klijavimo darbai

Plytelių klijavimas Šiauliuose

Plytelių klijavimas yra sudėtingas procesas, - net labiausiai užsidegę, entuziastingi auksarankiai dažnai suabėjoja savo žiniomis, kai reikalai pasisuka link plytelių klijavimo. Nesvarbu ar tai sienų ar grindų plytelių klijavimas - patyrę mūsų specialistai gali pasirūpinti bet kokio dydžio projektais, įvertinti esamą situaciją ir padėti išsirinkti papildomus aksesuarus. Universalaus meistro meistras- padės jums kiekviename jūsų projekto žingsnyje, - nuo kambario / ploto matavimo, apsisprendžiant kiek būtent naujų plytelių pirkti, kiek (jei turite) naudoti senų ir t.t. Dauguma žmonių paklausti iš ko pagamintos „plytėlės“ dažniausiai atšauna – „keramikos“ ir nesusimasto, kad yra kur kas daugiau medžiagų iš kurių gaminamos plytelės sienoms ir grindims. Nuo kalkakmenio iki skalūnų, nerudijančio plieno ir net gumos. Bet jaudintis neverta, - mūsų specialistai padės jums išsirinkti optimaliausią variantą.

Plytelių pjaustymas 

Visi žinome, kad viena subtiliausių procedūrų šiąme darbe yra plytelių pjaustymas. Tai viena iš priežaščių kodėl netgi uoliausi auksarankiai nesiryžta plytelių namuose klijuoti patys, - nes tai ne tik sudėtinga, bet ir pavojinga. Pjaunant neturint patirties ir tinkamų įrangių, plytelės dažnai lūžta, sprogsta. Taip galima ne tik sugadinti nemažai plytelių ir taip patirti finansinį nuostolį, bet ir ne juokais susižeisti. 

Paviršiaus paruošimas 

Paviršių paruošimas yra neatsiejama ir viena svarbiausių „stotelių“ plytelių klijavimo procese. Net menkiausi nelygumai, kurie plika akimi net nepastebimi gali komplikuoti situaciją itin stipriai, - tad tinkamas paviršiaus paruošimas yra itin svarbus. Mūsų specialistai pašalins visus nelygumus ant jūsų grindų bei sienų, kad galutinis rezultatas būtų lygus, kaip stiklas.

Plytelių klijavimas Šiauliuose

Mūsų Atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/09/2019