Plytelių klijavimas Panevėžyje

Universalaus meistro komanda plečia savo atliekamų darbų bei paslaugų geografinę padėtį, todėl šiandien plytelių klijavimas Panevėžyje gali pasitarnauti kiekvienam! Jums patogiu laiku galime atvykti į jūsų namus Panevėžyje bei kokybiškai ir greitai suklijuoti plyteles, kur tik jums reikia: virtuvėje, vonioje ar namo išorėje.

Universalaus meistro komanda plytelių klijavime specializuojasi daugelį metų, tad patyrę specialistai teikia itin kokybiškas paslaugas. Mes kruopščiai paruošiame darbo vietą, dirbame tvarkingai ir priduodame darbus. Klijuojant plyteles vienas iš svarbiausių darbų - tinkamai ir švariai paruošti paviršius. Tuomet labai svarbu tiksliai apskaičiuoti klijuojamų plytelių plotą, įvertinti, kiek reikės klijų ir glaisto darbams užbaigti. Universalaus meistro komanda tiksliai ir aiškiai įvertins darbų apimtis.

plyteliu klijavimas Panevėžyje

plyteliu klijavimas Panevėžyje

Jeigu jums reikia plytelių klijavimo paslaugų, Universalaus meistro komanda atliks tai nepriekaištingai. Jums tereikia mums paskambinti nurodytu telefono numeriu. Universalaus meistro plytelių klijavimas Panevėžyje - kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą kiekvienam.

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Gal sąžiningumas kaip vertybė atrodo kaip nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra esminis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo aspektas. Universalaus meistro plytelių klijavimo ekspertai ne tik užtikrina darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis dėl „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Kaina. Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai, todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Mes siekiame suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Garantija. Vienas iš svarbiausių bet kokio darbo aspektų yra kokybės kontrolė, o kokybės kontrolę iš dalies užtikrina garantinis įsipareigojimas – mūsų klijų paruošimo ir plytelių klijavimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite gauti susisiekę su „Universalaus meistro“ komanda.

Modernumas. Plytelių klijavimas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo, gero pasiruošimo bei keleto kitų specifinių darbų atlikimo. Dėl šios priežasties neįmanoma apsieiti be naujausių technologijų ir moderniausios praktikos. Tik taip galime garantuoti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas nuo pat pradžių – garantuotas nepriekaištingas rezultatas!

Kokybė. Plyteles klijuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo projektus nuoširdžiai – it klijuotų plyteles savo paties, giminaičių, ar kaimynų namuose. Vieną kartą gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Profesionalumas. Plytelių klijavimo (ir bendrai visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus charakterio ir kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ garantuoja plytelių klijavimo komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Paslaugos

  • Pagrindo hidroizoliavimas
  • Paviršiaus paruošimas bei lyginimas 
  • Konsultacijos plytelių klijavimo klausimas 
  • Turkiškų pirčių montavimas
  • Garinių pirčių montavimas
  • Jacuzzi montavimas
  • Plytelių pjaustymas

Plytelių klijavimas Panevėžyje

Atlikti darbai

Plytelių klijavimas Panevėžys

Plytelių klijavimas yra sudėtingas procesas, - net labiausiai užsidegę, entuziastingi auksarankiai dažnai suabėjoja savo žiniomis, kai reikalai pasisuka link plytelių klijavimo. Nesvarbu ar tai sienų ar grindų plytelių klijavimas - patyrę mūsų specialistai gali pasirūpinti bet kokio dydžio projektais, įvertinti esamą situaciją ir padėti išsirinkti papildomus aksesuarus. Universalaus meistro meistras- padės jums kiekviename jūsų projekto žingsnyje, - nuo kambario / ploto matavimo, apsisprendžiant kiek būtent naujų plytelių pirkti, kiek (jei turite) naudoti senų ir t.t. Dauguma žmonių paklausti iš ko pagamintos „plytėlės“ dažniausiai atšauna – „keramikos“ ir nesusimasto, kad yra kur kas daugiau medžiagų iš kurių gaminamos plytelės sienoms ir grindims. Nuo kalkakmenio iki skalūnų, nerudijančio plieno ir net gumos. Bet jaudintis neverta, - mūsų specialistai padės jums išsirinkti optimaliausią variantą.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų Atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/09/2019