Perkraustymo paslaugos Šiauliuose

Perkraustymo paslaugos Šiauliuose padės įgyvendinti lenvus ar sudėtingus perkraustymo darbus. Tai viena iš daugelio kokybiškų ir profesionalių paslaugų, teikiamų Universalaus meistro komandos. Mes ne tik saugiai pervešime jūsų daiktus, bet padėsime supakuoti, aprūpinsime dėžėmis ir daiktus saugančia plėvele. Esame patikimi ir gerai organizuoti, kompetetingi ir atsakingi. Mes puikiai suprantame, kad kraustymosi periodas yra jautrus kiekvienam. Padėsime sumažinti jūsų rūpesčių naštą bei pagelbėti šiuose nekasdieniniuose reikaluose.

Tikėtina, kad dažnam iš mūsų tenka persikraustyti ne vieną ir ne du kartus gyvenime. Žmonės keičia ne tik būstus, bet ir pasirenka kitą miestą ar net valstybę. Tad greta organizacinių reikalų atsiranda ir kiti, susiję su persikraustymu rūpesčiai: daiktų pakavimas ir rūšiavimas, baldų išardymas, nereikalingų daiktų atrinkimas. Visa tai pareikalauja labai daug laiko ir jėgų. Universalaus meistro komanda siūlo ne tik pervežti jūsų daiktus, bet ir operatyviai supakuoti bei surūšiuoti viską, kas yra jums reikalinga.

Universalaus meistro komanda – jūsų ištikimo pagalbininkai! Paskambinkite mums neatodėliodami rytdienai ir mūsų perkraustymo paslaugos Šiauliuose išspręs jūsų problemas.

Perkraustymo Paslaugos Šiauliuose
Perkraustymo Šiauliuose

Perkraustymas Šiauliuose

Perkraustymo paslaugos Šiauliuose

  • Būtų ir namų perkraustymo paslaugos;

  • Biurų perkraustymo darbai;

  • Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas;

  • Daiktų iškraustymas iš senųjų namų ir įkraustymas į naujuosius jūsų namus.

  • Daiktų įkrovimas į sunkvežimį ir iškrovimas iš jo;

  • Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus;

  • Šiukšlių ir nereikalingų daiktų išvežimas;

  • Nestandartinių daiktų pervežimas.

kraustymo paslaugos

Kviečiame susipažinti su mūsų publikuotais straipsniais apie kraustymąsi, kaip pasiruošti jiem, ką derėtų žinoti ir kitą susijusią informaciją mūsų bloge.

Sudomino Universalaus Meistro baldų pervežimo paslauga? O gal biuro pervežimas?  Mūsų komandai visai nesvarbu kokia tai kraustymo paslauga. Susisiekite su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt – užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas ir skaidrumas. Universalaus meistro specialistai ir ekspertai myli savo darbą ir gerbia savo amatą bei saugo jo reputaciją. Užtikriname, kad su mumis neapturėsite jokių staigmenų – visą kraustymo planą, metodus bei laikus išsiaiškinsime ir nutarsime kartu, supažindinsime jus su kraustymo taisyklėmis bei priimta praktika ir pasirūpinsime, kad visa jūsų nuosavybė pasiektų naujuosius namus saugiai bei operatyviai – visą tai be „papildomų būtinų paslaugų“ ir „išpūstų sąskaitų“.

Profesionalumas. Tenka pripažinti, kad kilnoti ir krauti daiktus gali visi, bet ar visi moka juos tinkamai pakuoti, kilnoti ir krauti? Kraustymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo, atsargumo, ir jėgos, kaip ir bet kuris kitas amatas. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kraustymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų daiktai pasiektų naujuosius jūsų namus greitai, pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų. Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų daiktais ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Kokybė. Universalaus meistro kraustymo ekspertai labiausiai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – visgi patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl kraustymo veikla yra atliekama vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei priimtais tarptautiniais krovimo, transportavimo ir pakavimo standartais. Esame kraustę viską – įprastus baldus bei daiktus, pavojingas medžiagas ir net augintinius. Todėl kokybę galime užtikrinti!

Kaina. Suprantame, kad visi nori sutaupyti. Universalaus meistro ekspertai jau daugelį metų dirbą šioje srityje ir labai gerai suprantą tikrą kraustymo paslaugų vertę, todėl siūlome ne tik atskiras paslaugas, bet ir paslaugų paketus – bet kuriuo atveju turite galimybę sutaupyti. Taip pat, jeigu manote, kad patys galite atlikti kai kuriuos kraustymo darbus, būtinai į tai atsižvelgsime – kaip tinkamai pakuoti daiktus, organizuoti ir planuoti kraustymo darbus bei kitą informaciją, taupančią laiką bei pinigus, galite rasti čia.

Perkraustymo paslaugos Šiauliuose

Krovininiai mikroautobusai Vilniuje ir Kaune  4,2 - m ilgio , 14 m³ (min. 1 val.)

Mieste 1 val. - 13 Eur (iki 1,5 t)
Užmiestyje 1 km - 0.35 Eur (iki 1,5 t)

Krovininiai mikroautobusai Vilniuje ir Kaune  4,3 - m ilgio su liftu gale, 21 m³ (min. 1 val.)
Mieste 1 val. -(iki 2 t) - 15 Eur
Užmiestyje 1 km - (iki 2 t) - 0,45 Eur

Krovininis sunkvežimis Vilniuje  su liftu gale (pusfure) - 7,2 m ilgis, 45 m³ (min. 2 val.) 

Mieste 1 val. - 20 Eur (iki 5 t) min. užsakoma 2 val.
Užmiestyje 1 km - 0.50 Eur ( iki 5 t)

Krovinių pervežimams iki 24 tonų - kaina sutartinė.

Krovėjas - pakuotojas nuo 12 iki 15 Eur. Minimalus užsakymas  2 val.

Važiuojant į užmiestį, kiekvienas 100 km skaičiuojama kaip viena darbo valanda.

Pakavimo medžiagos:

"Strech" plevelė - 1 rul. - 8 Eur
Perkraustymo dežė - nuoma - 1,80 Eur , pardavimas . - 2,5 Eur
Lipni juostelė - 1 rul. - 2 Eur
Burbuline plevelė - 1 rul. - 50 Eur, 1 metras - 0,5 Eur

Pianino pervežimas su užnešimu - nuo - 60 Eur

Visos kainos yra pateiktos be PVM.

Perkraustymo paslaugos Šiauliuose

Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas. Kraustymasis yra praktiškai neįmanoma užduotis be tinkamo baldų ir kitų daiktų supakavimo. Pakavimas yra būtinas ne tik dėl to, kad jūsų daiktai neišsibarstytų ir neišsivartytų juos transportuojant, bet ir dėl to, kad jie nesusibraižytų ir nesulūžtų vidury kelionės į naujuosius namus. Galime pasirūpinti visais jūsų pakavimo poreikiais, bet jeigu manote, kad galite imtis iniciatyvos ir visą tai atlikti patys – maloniai kviečiame susipažinti, kaip tai galite padaryti patys, čia.

Daiktų kraustymas į / iš sunkvežimio ir iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Vienas esminių kraustymo veiksnių yra patyrusių bei tvirtų it ąžuolų vyrų komanda. Universalaus meistro kraustymo specialistai nuodugniai suplanuoja, kaip bus keliami, išnešami bei sukraunami jūsų daiktai į sunkvežimį, kaip jie bus išdėstomi sunkvežimio kabinoje, o atvykus į naujuosius namus – kaip jie bus iškraunami ten, kur nurodysite. Nerizikuokite savo sveikata – palikite visą kilnojimą ir nešiojimą „Universalaus meistro“ ekspertams.

Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Retas žmogus kraustosi iš vieno daugiabučio namo aukšto į kitą. Labai tikėtina, kad jeigu jau keičiate gyvenamąją vietą, tai tikrai neapsieisite be kraustymui pritaikyto transporto. Taigi, jeigu mąstote kraustytis į kaimyninį rajoną ar į kitą miesto dalį – jokių problemų! Universalaus meistro kraustytojų komanda pasirūpins būtinu transporto jūsų daiktams pervežti į naujuosius jūsų namus, o jums beliks tik mėgautis galutiniu rezultatu!

Sudomino Universalaus meistro kraustymo paslaugos? Susisiekite su mumis telefono numeriu, kuri galite rasti žemiau arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt– užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Perkraustymo paslaugos Šiauliuose

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019