Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje

Universalaus meistro teikiamos perkraustymo paslaugos Klaipėdoje nuo šiol suteiks papildomos naudos kiekvienam naujakuriui. Mums nėra jokių kliūčių perkraustyti bet kokį kilnojamą turtą. Universalaus meistro komanda teikia profesionalias perkrausymo paslaugas bei siūlo pagalbą pakuojant, nešant ar transportuojant tiek nedidelius, tiek nestandartinio dydžio buitinius daiktus. Mums ne problema pervežti buitinę techniką, baldus ar kitus jums svarbius daiktus. Pagal poreikį saugiai transportuojame viską, ko jums reikia į jūsų nurodytą vietą tik jums patogiu laiku.

Kraustymasis iš vienos vietos į kitą yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Vidutiniškai mažiausiai tris kartus per gyvenimą persikrausto kiekvienas žmogus. Bet palikime visa tai tai statistikai. Nusprendus keisti gyvenamąją vietą, iškyla daug klausimų.

Perkraustymo Paslaugos Klaipėdoje
Perkraustymo Klaipėdoje

Norite tikslių ir konkrečių atsakymų? Nereikia dėl to vargti naršant po internetą ar klausinėjant kitų. Paskambinkite profesionalams – mes padėsime savo patarimais ir darbais. Apsiimame pasirūpinti visais jūsų kraustymosi rūpesčiais. Susisiekite su Universalaus meistro komanda ir perkraustymo paslaugos Klaipėdoje bus atliktos laiku ir už konkurencingą kainą.

Perkraustymas Klaipėdoje

Mūsų paslaugos

  • Būtų ir namų perkraustymo paslaugos;

  • Biurų perkraustymo darbai;

  • Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas;

  • Daiktų iškraustymas iš senųjų namų ir įkraustymas į naujuosius jūsų namus.

  • Daiktų įkrovimas į sunkvežimį ir iškrovimas iš jo;

  • Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus;

  • Šiukšlių ir nereikalingų daiktų išvežimas;

  • Nestandartinių daiktų pervežimas.

Kviečiame susipažinti su mūsų publikuotais straipsniais apie kraustymąsi, kaip pasiruošti jiem, ką derėtų žinoti ir kitą susijusią informaciją mūsų bloge.

Sudomino Universalaus Meistro baldų pervežimo paslauga? O gal biuro pervežimas?  Mūsų komandai visai nesvarbu kokia tai kraustymo paslauga. Susisiekite su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt – užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas ir skaidrumas. Universalaus meistro specialistai ir ekspertai myli savo darbą ir gerbia savo amatą bei saugo jo reputaciją. Užtikriname, kad su mumis neapturėsite jokių staigmenų – visą kraustymo planą, metodus bei laikus išsiaiškinsime ir nutarsime kartu, supažindinsime jus su kraustymo taisyklėmis bei priimta praktika ir pasirūpinsime, kad visa jūsų nuosavybė pasiektų naujuosius namus saugiai bei operatyviai – visą tai be „papildomų būtinų paslaugų“ ir „išpūstų sąskaitų“.

Profesionalumas. Tenka pripažinti, kad kilnoti ir krauti daiktus gali visi, bet ar visi moka juos tinkamai pakuoti, kilnoti ir krauti? Kraustymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo, atsargumo, ir jėgos, kaip ir bet kuris kitas amatas. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kraustymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų daiktai pasiektų naujuosius jūsų namus greitai, pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų. Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų daiktais ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Kokybė. Universalaus meistro kraustymo ekspertai labiausiai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – visgi patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl kraustymo veikla yra atliekama vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei priimtais tarptautiniais krovimo, transportavimo ir pakavimo standartais. Esame kraustę viską – įprastus baldus bei daiktus, pavojingas medžiagas ir net augintinius. Todėl kokybę galime užtikrinti!

Kaina. Suprantame, kad visi nori sutaupyti. Universalaus meistro ekspertai jau daugelį metų dirbą šioje srityje ir labai gerai suprantą tikrą kraustymo paslaugų vertę, todėl siūlome ne tik atskiras paslaugas, bet ir paslaugų paketus – bet kuriuo atveju turite galimybę sutaupyti. Taip pat, jeigu manote, kad patys galite atlikti kai kuriuos kraustymo darbus, būtinai į tai atsižvelgsime – kaip tinkamai pakuoti daiktus, organizuoti ir planuoti kraustymo darbus bei kitą informaciją, taupančią laiką bei pinigus, galite rasti čia.

Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje

Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas. Kraustymasis yra praktiškai neįmanoma užduotis be tinkamo baldų ir kitų daiktų supakavimo. Pakavimas yra būtinas ne tik dėl to, kad jūsų daiktai neišsibarstytų ir neišsivartytų juos transportuojant, bet ir dėl to, kad jie nesusibraižytų ir nesulūžtų vidury kelionės į naujuosius namus. Galime pasirūpinti visais jūsų pakavimo poreikiais, bet jeigu manote, kad galite imtis iniciatyvos ir visą tai atlikti patys – maloniai kviečiame susipažinti, kaip tai galite padaryti patys, čia.

Daiktų kraustymas į / iš sunkvežimio ir iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Vienas esminių kraustymo veiksnių yra patyrusių bei tvirtų it ąžuolų vyrų komanda. Universalaus meistro kraustymo specialistai nuodugniai suplanuoja, kaip bus keliami, išnešami bei sukraunami jūsų daiktai į sunkvežimį, kaip jie bus išdėstomi sunkvežimio kabinoje, o atvykus į naujuosius namus – kaip jie bus iškraunami ten, kur nurodysite. Nerizikuokite savo sveikata – palikite visą kilnojimą ir nešiojimą „Universalaus meistro“ ekspertams.

Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Retas žmogus kraustosi iš vieno daugiabučio namo aukšto į kitą. Labai tikėtina, kad jeigu jau keičiate gyvenamąją vietą, tai tikrai neapsieisite be kraustymui pritaikyto transporto. Taigi, jeigu mąstote kraustytis į kaimyninį rajoną ar į kitą miesto dalį – jokių problemų! Universalaus meistro kraustytojų komanda pasirūpins būtinu transporto jūsų daiktams pervežti į naujuosius jūsų namus, o jums beliks tik mėgautis galutiniu rezultatu!

Sudomino Universalaus meistro kraustymo paslaugos? Susisiekite su mumis telefono numeriu, kuri galite rasti žemiau arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt– užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019