Perkraustymo paslaugos Panevėžyje

Yra manoma, kad kiekvienas žmogus per savo gyvenimą kraustosi bent keletą kartų. Keičiant darbą, išvykstant mokslams, gausėjant šeimai bei įvairiais kitais atvejais kraustymosi procesas tampa neišvengiamas. Šiais gyvenimo etapais keičiasi mūsų poreikiai ir galimybės.

Ir tai puiku, nes pokyčiai dažniausiai indikuoja gyvenimo tėkmę ir asmeninį vystymąsį bei tobulėjimą. Perkraustymo paslaugos Panevėžyje nuo šiol prieinamos visiems, tad Universalaus meistro komanda džiaugiasi, galėdama prisidėti prie šio regiono žmonių gerbūvio gerinimo.

Neišsprendžiamų problemų nėra, ypač, kai joms spręsti pasitelkiami profesionalai. Universalaus meistro komandos kraustytojai siūlo profesionalias perkraustymo paslaugas pagal kiekvieno poreikį. Jei jūsų planuose yra persikraustymas į kitą vietą ar net miestą, mes būsime ištikimi jūsų padėjėjai ir pagalbininkai. Jeigu jums tiesiog pritrūko rankų ar laiko daiktams supakuoti ir išskirstyti - Universalaus meistro komanda atskubės nedelsiant. Susisiekite su mūsų specialistais nurodytais telefonų numeriais ir susitarkite dėl jums svarbios perkraustymo dienos. Perkraustymo paslaugos Panevėžyje - jums patogiu laiku ir už prieinamą kainą!

Perkraustymo Paslaugos Panevėžyje
Perkraustymo Panevėžyje

Perkraustymas Panevėžyje

(8-606) 81743

Teikiamos paslaugos

  • Būtų ir namų perkraustymo paslaugos;
  • Biurų perkraustymo darbai;
  • Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas;
  • Daiktų iškraustymas iš senųjų namų ir įkraustymas į naujuosius jūsų namus.
  • Daiktų įkrovimas į sunkvežimį ir iškrovimas iš jo;
  • Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus;
  • Šiukšlių ir nereikalingų daiktų išvežimas;
  • Nestandartinių daiktų pervežimas.
kraustymo paslaugos

Kviečiame susipažinti su mūsų publikuotais straipsniais apie kraustymąsi, kaip pasiruošti jiem, ką derėtų žinoti ir kitą susijusią informaciją mūsų bloge.

Sudomino Universalaus Meistro baldų pervežimo paslauga? O gal biuro pervežimas?  Mūsų komandai visai nesvarbu kokia tai kraustymo paslauga. Susisiekite su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt – užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas ir skaidrumas. Universalaus meistro specialistai ir ekspertai myli savo darbą ir gerbia savo amatą bei saugo jo reputaciją. Užtikriname, kad su mumis neapturėsite jokių staigmenų – visą kraustymo planą, metodus bei laikus išsiaiškinsime ir nutarsime kartu, supažindinsime jus su kraustymo taisyklėmis bei priimta praktika ir pasirūpinsime, kad visa jūsų nuosavybė pasiektų naujuosius namus saugiai bei operatyviai – visą tai be „papildomų būtinų paslaugų“ ir „išpūstų sąskaitų“.

Profesionalumas. Tenka pripažinti, kad kilnoti ir krauti daiktus gali visi, bet ar visi moka juos tinkamai pakuoti, kilnoti ir krauti? Kraustymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo, atsargumo, ir jėgos, kaip ir bet kuris kitas amatas. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kraustymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų daiktai pasiektų naujuosius jūsų namus greitai, pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų. Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų daiktais ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Kokybė. Universalaus meistro kraustymo ekspertai labiausiai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – visgi patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl kraustymo veikla yra atliekama vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei priimtais tarptautiniais krovimo, transportavimo ir pakavimo standartais. Esame kraustę viską – įprastus baldus bei daiktus, pavojingas medžiagas ir net augintinius. Todėl kokybę galime užtikrinti!

Kaina. Suprantame, kad visi nori sutaupyti. Universalaus meistro ekspertai jau daugelį metų dirbą šioje srityje ir labai gerai suprantą tikrą kraustymo paslaugų vertę, todėl siūlome ne tik atskiras paslaugas, bet ir paslaugų paketus – bet kuriuo atveju turite galimybę sutaupyti. Taip pat, jeigu manote, kad patys galite atlikti kai kuriuos kraustymo darbus, būtinai į tai atsižvelgsime – kaip tinkamai pakuoti daiktus, organizuoti ir planuoti kraustymo darbus bei kitą informaciją, taupančią laiką bei pinigus, galite rasti čia.

Perkraustymo paslaugos Panevėžyje

Daiktų pakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių ir medžiagų tiekimas. Kraustymasis yra praktiškai neįmanoma užduotis be tinkamo baldų ir kitų daiktų supakavimo. Pakavimas yra būtinas ne tik dėl to, kad jūsų daiktai neišsibarstytų ir neišsivartytų juos transportuojant, bet ir dėl to, kad jie nesusibraižytų ir nesulūžtų vidury kelionės į naujuosius namus. Galime pasirūpinti visais jūsų pakavimo poreikiais, bet jeigu manote, kad galite imtis iniciatyvos ir visą tai atlikti patys – maloniai kviečiame susipažinti, kaip tai galite padaryti patys, čia.

Daiktų kraustymas į / iš sunkvežimio ir iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Vienas esminių kraustymo veiksnių yra patyrusių bei tvirtų it ąžuolų vyrų komanda. Universalaus meistro kraustymo specialistai nuodugniai suplanuoja, kaip bus keliami, išnešami bei sukraunami jūsų daiktai į sunkvežimį, kaip jie bus išdėstomi sunkvežimio kabinoje, o atvykus į naujuosius namus – kaip jie bus iškraunami ten, kur nurodysite. Nerizikuokite savo sveikata – palikite visą kilnojimą ir nešiojimą „Universalaus meistro“ ekspertams.

Transportas daiktams pervežti iš senųjų į naujuosius jūsų namus. Retas žmogus kraustosi iš vieno daugiabučio namo aukšto į kitą. Labai tikėtina, kad jeigu jau keičiate gyvenamąją vietą, tai tikrai neapsieisite be kraustymui pritaikyto transporto. Taigi, jeigu mąstote kraustytis į kaimyninį rajoną ar į kitą miesto dalį – jokių problemų! Universalaus meistro kraustytojų komanda pasirūpins būtinu transporto jūsų daiktams pervežti į naujuosius jūsų namus, o jums beliks tik mėgautis galutiniu rezultatu!

Sudomino Universalaus meistro kraustymo paslaugos? Susisiekite su mumis telefono numeriu, kuri galite rasti žemiau arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt– užtikrinsime jūsų ramybę ir sutaupysime jums laiko, o jums beliks tik mėgautis naujaisiais namais!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite

(8-606) 81743

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
3(based on 2 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019
  • Ateje du vaikinukai vietoj to kad atsisakytu darbo pamate  situacija, padare ne viska ka zadejo, dirbdami sferoj kur siuksliu valymo servisa reklamuoja,  turetu nusiteikti kad tai nera teigiama sritis ir gali atsisakyti PRIES darant, o ne prizadeti ri nepadaryti.. prizadejo grizti kita karta, bet persigalvojo ir pranese telefonu tik kai patys susisiekem jau kaip zadeje antram kartui kad uzbaigt ka pradejo ir nebaige. Radome kitu kur profesionaliai viska padare  be problemu, tad nerekomenduoju Diana A. 02/15/2022
Palieskite, kad skambintumėte