Kompiuterių remontas Klaipėdoje

Sugedus kompiuteriui imamės už galvos ir puolame ieškoti informacinių technologijų specialistų, kurie čia ir dabar pašalintų gedimus. Kompiuterių remontas Klaipėdoje nuo šiol prieinamas didesniam ratui klientų dėl vienos priežasties -  Universalus meistras plečia savo veiklą ir siūlo kompiuterių remonto paslaugas šiame regione.

Dažniausiai kompiuteris sugenda darbų eigoje, taigi netikėtai. Tam, kad netektų naršyti interneto platybėse, įsidėmėkite Universalaus meistro kontaktus ir turėkite visuomet po ranka, jei prireiktų greito ir kokybiško aptarnavimo. Universalaus meistro kompiuterių specialistai siūlo kompiuterių remonto paslaugas visų tipų kompiuterinei technikai. Nemokamai konsultuojame telefonu ir atliekame efektyvią gedimų diagnostiką.

kompiuteriu remontas Klaipėdoje
kompiuteriu remontas Klaipėdoje

Rūpinamės, kad kompiuterių remontas nesukeltų didelių nepatogumų, todėl remonto darbus pradėsime nedelsiant. Greitas ir malonus aptarnavimas, profesionalūs meistrai, ilgametė patirtis yra tik dalis to, ką gausite užsisakę Universalaus meistro paslaugas Klaipėdoje.

Pasitikėkite tik profesionaliais kompiuterių taisymo meistrais ir jūsų problemos bus išspręstos. Paskambinkite mums nurodytais telefono numeriais ir kompiuterių remontas Klaipėdoje taps greičiau ir sparčiau pasiekiama paslauga.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas 

Kompiuterinių technologijų srityje dirba labai daug ir labai įvairių specialistų, bet ne visi jie yra profesionalūs, licencijuoti ar patyrę specialistai. Mūsų komanda atitinka visus šiuos kriterijus. 

Kaina 

Suprantame, kai žmogų ištinka bėda – visi esame tai patyrę – todėl stengiamės siūlyti savo paslaugas už optimalią kainą, kuri būtų sąžininga ir jūsų, ir mūsų atžvilgiu. 

Garantija 

Kokybės kontrolė yra būtina bet kurioje srityje, o dalį jos sudaro visada garantinis įsipareigojimas – visai mūsų veiklai ir kompiuterinei įrangai suteikiama atitinkama garantija. 

Modernumas 

Diagnozuodami ir tvarkydami kompiuterius taikome tik naujausias technologijas ir metodus – tokiu būdu užtikriname operatyvumą, tikslumą, ir optimalų problemos sprendimą. 

Dėmesys 

Visada stengiamės užtikrinti, kad prie vieno projekto būtų prisilietusios bent kelios poros darbščių rankų – tik tokiu būdu mes galime garantuoti visišką gedimų likvidavimą.

Sąžiningumas 

Vienas iš sėkmę užtikrinančių aspektų yra sąžiningumas – tvarkome ir keičiame tik tai, dėl ko buvo susitarta su klientu, nepučiame sąskaitos „būtinais“ patobulinimais ir pateikiame darbų ataskaitą. 

Kokybiškas kompiuterių taisymas

Mūsų paslaugos

Kompiuterių remontas Klaipėdoje

Neseniai atlikti telekomunikacijų ir technologijų tyrimai parodė, kad beveik 75 procentai Lietuvos gyventojų reguliariai naudoja kompiuterį ir (arba) internetą, o maždaug 66 procentai visų namų ūkių Lietuvoje turi prieigą prie interneto. Kompiuterių ir interneto technologijos tobulėja, kainos mažėja, todėl prognozuojama, kad šie skaičiai tik augs. 

Augant kompiuterių paklausai, auga ir jų priežiūros bei remonto poreikis. Tačiau Universalaus meistro kvalifikuotų ekspertų komanda yra pasiruošusi aptarnauti kiekvieną klientą, kievieną kompiuterį ir kiekvieną jo problemą! Komandoje dirba ekspertai, išmanantys kompiuterinę programinę ir aparatinę įrangą, interneto ir komunikacijų technologijas, kompiuterinės technikos montavimą ir taisymą. Mes visada esame pasiruošę spręsti visas jūsų kompiuterių ir jų priedų problemas! 

Tad jeigu turite problemų su kompiuteriu arba tiesiog norite užduoti keletą klausimų apie kompiuterius, jų priedus ar programinę įrangą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu, arba el. paštu: info@universalusmeistras.lt. Nėra iššūkio, kurio mūsų komanda negalėtų įveikti!

Kompiuterių remontas Klaipėdoje

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019