Kompiuterių remontas Klaipėdoje

Nėra nieko įkyresnio už situaciją, kada jūsų kompiuteris paprasčiausiai atsisako veikti būtent tuo metu, kai jums jo labiausiai reikia! Nieko, nuo šiol kompiuterių remontas Klaipėdoje yra viena iš Universalaus Meistro sričių.  Ar tai sutapimas, ar ne, visada atminkite, kad kompiuteris nesirenka progos sugesti, bet tai yra lengvai išvengiama problema. Jeigu kyla kokių nors rūpesčių su Jūsų kompiuteriu, kviečiame nesidrovėti ir paskambinti Mums! Universalaus Meistro specialistai pasirūpins, kad jūsų kompiuteris išliktų patikimiausias jūsų draugas!

Mes esame kvalifikuotų informacinių technologijų ir kompiuterijos specialistų komanda, kasdien kruopščiai dirbanti su įvairaus pobūdžio kompiuterine technika ir programine bei aparatine įranga. Mūsų darbščių profesionalų komanda atlieka daugiau nei paprasčiausius remonto darbus – mes pasirūpiname, kad jūsų kompiuterinė įranga nepaliaujamai ir nepriekaištingai tarnautų jums už priimtiną kainą.

kompiuteriu remontas Klaipėdoje
kompiuteriu remontas Klaipėdoje

Kompiuterių remontas:

Kokybiškas kompiuterių taisymas

(8-5) 214 0991
Kompiuterių remontas Vilniuje

Kodėl rinktis mūsų kompiuterių remontą? 

Modernumas 

Diagnozuodami ir tvarkydami kompiuterius taikome tik naujausias technologijas ir metodus – tokiu būdu užtikriname operatyvumą, tikslumą, ir optimalų problemos sprendimą. 

Dėmesys 

Visada stengiamės užtikrinti, kad prie vieno projekto būtų prisilietusios bent kelios poros darbščių rankų – tik tokiu būdu mes galime garantuoti visišką gedimų likvidavimą.

Sąžiningumas 

Vienas iš sėkmę užtikrinančių aspektų yra sąžiningumas – tvarkome ir keičiame tik tai, dėl ko buvo susitarta su klientu, nepučiame sąskaitos „būtinais“ patobulinimais ir pateikiame darbų ataskaitą. 

Novatoriškumas 

Mūsų komanda – veiklūs žmonės, siekiantys daugiau nei tiesiog atlikti savo darbą, todėl tobulina savo įgūdžius dalyvaudami konferencijose ir seminaruose, kad suteiktų jums geresnes paslaugas. 

Profesionalumas 

Kompiuterinių technologijų srityje dirba labai daug ir labai įvairių specialistų, bet ne visi jie yra profesionalūs, licencijuoti ar patyrę specialistai. Mūsų komanda atitinka visus šiuos kriterijus. 

Kaina 

Suprantame, kai žmogų ištinka bėda – visi esame tai patyrę – todėl stengiamės siūlyti savo paslaugas už optimalią kainą, kuri būtų sąžininga ir jūsų, ir mūsų atžvilgiu. 

Kokybė 

Kompiuterinę įrangą remontuoja ir keičia tik nepriekaištingai savo amatą išmanantys specialistai – gerbiame klientų nuosavybę ir siekiame tuo gerbti ir savo darbą bei reputaciją. 

Garantija 

Kokybės kontrolė yra būtina bet kurioje srityje, o dalį jos sudaro visada garantinis įsipareigojimas – visai mūsų veiklai ir kompiuterinei įrangai suteikiama atitinkama garantija. 

Mūsų telefono numeris:

(8-5) 214 0991

Kompiuterių remonto Klaipėdoje

Atkreipiame dėmesį į tai, kad žemiau pateiktame kainoraštyje yra nurodomos orientacinės populiariausių paslaugų kainos – norėdami gauti individualų pasiūlymą, kviečiame susisiekti su mumis telefonu, arba el. paštu: info@universalusmeistras.lt.

Kompiuterių remontas Klaipėdoje

(8-5) 214 0991

Kompiuterių remontas Klaipėdoje

Neseniai atlikti telekomunikacijų ir technologijų tyrimai parodė, kad beveik 75 procentai Lietuvos gyventojų reguliariai naudoja kompiuterį ir (arba) internetą, o maždaug 66 procentai visų namų ūkių Lietuvoje turi prieigą prie interneto. Kompiuterių ir interneto technologijos tobulėja, kainos mažėja, todėl prognozuojama, kad šie skaičiai tik augs. 

Augant kompiuterių paklausai, auga ir jų priežiūros bei remonto poreikis. Tačiau Universalaus meistro kvalifikuotų ekspertų komanda yra pasiruošusi aptarnauti kiekvieną klientą, kievieną kompiuterį ir kiekvieną jo problemą! Komandoje dirba ekspertai, išmanantys kompiuterinę programinę ir aparatinę įrangą, interneto ir komunikacijų technologijas, kompiuterinės technikos montavimą ir taisymą. Mes visada esame pasiruošę spręsti visas jūsų kompiuterių ir jų priedų problemas! 

Tad jeigu turite problemų su kompiuteriu arba tiesiog norite užduoti keletą klausimų apie kompiuterius, jų priedus ar programinę įrangą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu, arba el. paštu: info@universalusmeistras.lt. Nėra iššūkio, kurio mūsų komanda negalėtų įveikti!

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019