Kompiuterio profilaktika ir valymas Vilniuje

Kai kuriomis situacijomis kompiuterių taisymas yra paprasčiausia būtinybė, pvz., apliejus kompiuterį arbata, kompiuteriui nukritus nuo stalo, arba perdegus jo maitinimo blokui. Tačiau, aktyviai prižiūrėdami savo kompiuterį, t. y. reguliariai pristatydami jį kompiuterių specialistui arba į kompiuterių taisyklą techninei patikrai ir valymo procedūroms atlikti, galite išvengti šio nemalonaus ir nepatogaus kraštutinumo.

Reguliari kompiuterio priežiūra ir valymas yra būtinos profilaktinės procedūros kompiuterio tinkamai bei operatyviai veiklai ir jo ilgaamžiškumui užtikrinti. Šis paslaugų paketas apima keletą skirtingų profilaktinių procedūrų: galimų aparatinės įrangos gedimų diagnostiką, programinės įrangos ir sisteminių gedimų aptikimą,  fizinį aušinimo ir operacinių sistemų valymą ir rekomendacijų pateikimą.

Kompiuterio profilaktika ir valymas
 • Galimų aparatinės įrangos gedimų diagnostika. Jūsų kompiuteris yra fiziškai apžiūrimas, siekiant surasti fizinius aparatinės įrangos gedimus, tokius kaip apanglėjusias ar perdegusias kompiuterio dalis, pasenusius laidus arba fiziškai pažeistas mikroschemas.

 

 • Programinės įrangos ir sisteminių gedimų aptikimas. Universalaus meistro profesionalai taip pat patikrina jūsų kompiuterio programinės įrangos ir sistemų veiklą. Aptikus nesklandumus arba galimus pavojus kompiuterio operacinėms sistemos, jie yra pašalinami  ir pateikiamos rekomendacijos Jums.
 • Fizinis aušinimo ir operacinių sistemų valymas. Mūsų kvalifikuoti meistrai fiziškai išvalo jūsų nešiojamojo arba stacionariojo kompiuterio aušinimo sistemas (bendrąją, vaizdo plokštės ir kt.) bei sutepa atitinkamas vietas termopasta ir taip pat surenka visus nešvarumus, susikaupusius ant šalimais esančios aparatinės įrangos.

 

 • Rekomendacijų pateikimas. Siekiant užtikrinti nepriekaištingą kompiuterio darbą ateityje, taip pat patariame klientui, kaip jam prižiūrėti kompiuterio aparatinę ir programinę įrangą, pvz., kaip apsisaugoti nuo virusų ir kitų kenkėjų, kaip sumažinti dulkių susikaupimą kompiuteryje ir kt.

Rekomenduojama papildomai galimų virusų ir kitų kenkėjų išvalymą iš sistemos!

Užsisakius šią paslaugą, Jūsų kompiuteris veiktu ne tik techniškai tvarkingai, tačiau ir be jokių operacinės sistemos trukdžių. Ši paslauga apima virusų ir kitų sisteminių kenkėjų šalinimą. Šiuo procesu yra pašalinami virusai, kirminai, Trojos arkliai, klaviatūros paspaudimų registravimo programos, reklaminės kenkėjiškos programos ir kt.

Visas mūsų paslaugų kainas galite rasti paspaudę čia.

Kompiuterio profilaktika ir valymas Vilniuje

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, ačiū! Vilius 03/19/2018
  Palieskite, kad skambintumėte