Virusų valymas

Jeigu tapote virusų auka, tuomet virusų valymas yra Jums labai aktuali paslauga, kurią siūlo mūsų ekspertai. Mūsų kompiuterinių remonto specialistai dės visas pastangas, kad apsaugotų jūsų asmeninius duomenis ir kompiuterį nuo virusų bei kitų kenkėjų. Ne tik įdiegsime ir nustatysime apsaugines antivirusines sistemas, jeigu tokių neturite, bet taip pat ir išvalysime visus jau esamus virusus, pateiksime virusų valymo ataskaitą, jų galimas atsiradimo priežastis ir rekomendacijas, kaip ateityje išvengti šių nemalonumų.

Jeigu ką tik įsigijote kompiuterį ir norite apsisaugoti nuo kenkėjų jiems dar neatsiradus, taip pat galite drąsiai kreiptis į Universalų meistrą. Rekomenduosime, įdiegsime ir paaiškinsime, kaip naudotis programomis bei kaip apsisaugoti nuo virusų. Atminkite, jeigu jūsų kompiuteryje nėra virusų, tai nereiškia, kad jie nesuras būdo kaip į jį patekti, tad būkite budrūs – kreipkitės į Universalų meistrą ir pasirūpinkite tinkama apsauga. 

virusu valymas

Tapote virusų auka? Skambinkite ir mes Jums padėsime!

(8-666) 11248

Kompiuterinių virusų valymas Vilniuje

Jau 1949 metais egzistavo esminė kompiuterinių virusų sąvoka, todėl galima sakyti, kad virusai ir analogiškos programos yra neatsiejama kompiuterijos dalis. Pabrėžiame, kad kompiuteriniai virusai ne visada yra piktybinio pobūdžio. Tarp daugumos šiuolaikinių kenkėjiškų programų taip pat galime rasti ir nekenksmingų – pokštų programos arba gerovę skatinantys virusai (pvz., 1988 m. virusas „MagMac“ kompiuteriams „Apple Macintosh“, skatinantis pasaulinę taiką). Manoma, kad toks pat tikslas buvo ir pirmųjų virusų, bet tendencijos pakrypo kita linkme ir šiomis dienomis virusai paprastai atneša tik blogus dalykus.

Modernūs virusai būna labai įvairūs. Vieni virusai yra labai akivaizdūs ir paprasčiausios antivirusinės programos juos sugauna jiems tik patekus į kompiuterį. Kiti virusai gali būti labai gerai užsislėpę, pvz., įprasto sisteminio failo koduotės dalis, ką antivirusinės programos aptinka tik suveikus failui. Dar stipresnis kompiuterinių virusų tipas aktyviai puola apsaugines kompiuterio sistemas, t. y. antivirusines programas, operacinės sistemos užkardas, slaptų duomenų kodavimo sistemas ir kitas apsaugines programas.

virusu-valymas

Virusai taip pat gali turėti skirtingus tikslus. Vienas populiariausių virusų tipų yra reklaminiai virusai, kurie kompiuterio naudotojui priverstinai rodo įkyrias reklamas. Kitas populiarus virusų tipas yra klaviatūros paspaudimų registravimo programos, kurios įrašo visus klaviatūros paspaudimus ir persiunčia šiuos duomenis kitiems asmenims – tokiu būdu sužinomi naudotojo asmeniniai duomenys ir slaptažodžiai. Kiti virusai gali naikinti duomenis, sunkinti kompiuterio veiklą ir net kenkti kitiems kompiuteriams.

Dėl šių priežasčių yra būtinos stiprios apsauginės priemonės nuo virusų ir kitų kenkėjų. Visų pirmiausią būtina pasirūpinti efektyviomis antivirusinėmis programomis (rekomenduojame „Norton“, „Kaspersky Lab“, „Avast“ arba „Avira“). Taip pat būtina įsitikinti, kad visos operacinės sistemos apsauginės priemonės yra įjungtos ir visiškai atnaujintos. Galiausiai, daugumos virusų galite išvengti paprasčiausiai būdami budrūs: neatidarinėkite prie įtartinų laiškų prisegtų failų, nesilankykite įtartinose svetainėse ir nesutikite su reklaminiais pasiūlymais, kurie spontaniškai atsiranda prieš akis benaršant internetą.

Mūsų paslaugų kainas rasite čia

Virusų valymas už protingą kainą

Virusų valymas Vilniuje

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • labai operatyviai ištrynė visus virusu, ačiū! Tomas 02/05/2017
  Palieskite, kad skambintumėte