Aplieto Kompiuterio taisymas 

Kadangi kompiuteriai yra tapę neatsiejama modernaus žmogaus gyvenimo dalimi, nėra nuostabu, kad jis yra naudojamas ne tik kaip darbo ir pramogų įrankis, bet ir kaip pietų pertraukų ir užkandžiavimo kompanionas. Kad ir kokias atsargumo priemones taikytume, kartais tiesiog neišeina apsisaugoti nuo neapdairumo ir užpilame mėgstamiausia gėrimą ant kompiuterio, jo klaviatūros ar kitų komponentų. 

Jeigu taip atsitiko, kad užpylėte vandenį, arbatą arba kitą neėdrų skystį ant savo nešiojamojo kompiuterio, tuojau pat jį išjunkite, atjunkite iš elektros lizdo, ištraukite akumuliatorių ir apverskite jį taip, kad skysčiai ištekėtų. Jokiu būdu neuždarykite kompiuterio. Norėdami džiovintuvu pagreitinti džiuvimo procesą, būtina jį laikyti šiek tiek atokiau – maždaug 25–35 cm atstumu – nuo kompiuterio, kad pučiamas karštas oras nepažeistų plastikinių dalių. Tuomet susisiekite su Universalaus meistro kompiuterių taisymo ekspertais ir pristatykite jiems aplietą kompiuterį. 

Aplieto kompiuterio taisymas

Aplieto kompiuterio taisymas gali būti paprastas! Skambinkite mums ir mes Jums padėsime! 

Kompiuterio gedimo lygis labai priklauso nuo keleto veiksnių, tokių kaip užpilamo skysčio ir jo kiekio, užliejimo zonos, reakcijos į apliejimą (ar greitai kompiuterį išjungiate ir apverčiate) ir kompiuterio konstrukcijos. Universalaus meistro kompiuterinių technologijų ekspertai padarys viską, kas yra įmanoma, kad jūsų kompiuteris nesugestų visiškai ir kad užpiltų skysčių žala būtų minimali. Patikrinsime perdegusias ar kitaip pažeistas dalis ir, esant galimybėms, jas pakeisime veikiančiomis ir patieksime rekomendacijas.

Užliejus kompiuterį būtina kreiptis į kompetentingus specialistus. Nepaisant to, kad aplietas kompiuteris ar jo dalys gali ir toliau sklandžiai veikti, tikėtina, kad neišvalyti skysčiai turės tolimesnį neigiamą poveikį vidinėms kompiuterio dalims, kurių pasekmės gali būti dar liūdnesnės. Nesiėmus atitinkamų priemonių, kompiuteris gali perkaisti, pradėti svilti, sukelti elektros šoką, užsidegti ar net sprogti. Norėdami išvengti šių nemalonumų, susisiekite su Universalaus meistro specialistais – mes pasirūpinsime, kad jūsų kompiuteris nesukeltų jums šių problemų.

Visą mūsų kainoraštį rasite čia.

Skambinkite ! Aplieto kompiuterio taisymas

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, ačiū! Jonas 03/19/2018
  Palieskite, kad skambintumėte