Individualus kompiuterio surinkimas Vilniuje

Nuėję į elektronikos ir technikos parduotuvių stacionariųjų kompiuterių skyrių, pastebėsite, kad jie visada yra visiškai sukomplektuoti, funkcionalūs ir paruošti darbui. Juos net galite išbandyti – pajausti, ką reiškia turėti būtent šį ar kitą kompiuterį ir juo dirbti. Jeigu kompiuteris nėra įjungtas, visada galite paprašyti salėje esančių konsultantų, kad įjungtų ir leistų jums išbandyti konkretų kompiuterį.

Tačiau, atkreipkite dėmesį į tai, kad tokiose parduotuvėse kainos įprastai yra žymiai didesnės. Kodėl? Patogumas kainuoja. Kompiuteriai paprastai yra parduodami dalimis: procesoriai, motininės plokštės, operatyvioji atmintis, standusis diskas ir visi kiti būtini komponentai yra užsakomi atskirai ir surenkami pardavėjų dirbtuvėse. Į salę jie patenka jau visiškai paruošti naudoti, todėl neturėtų kelti nuostabos, kad į kompiuterio bendrą kainą yra įtraukiama ir komplektavimo paslauga.

Tokiose parduotuvėse taip pat yra parduodami vadinamieji „brendiniai“ kompiuteriai. Tai yra stambių kompiuterinių technologijų gamintojų, tokių kaip DELL, ASUS ir HP, gaminami ir (arba) surenkami kompiuteriai, kurie įprastai yra dar brangesni už parduotuvėse surenkamus kompiuterius. Prekės ženklas, stambių įmonių vardas, jų garantuojama kokybė bei dalys ir daugelis kitų veiksnių sudaro atitinkamą kompiuterio kainą.

Individualus kompiuterio surinkimas

GALI PADĖTI JUMS SUTAUPYTI IKI 20%!

Individualus kompiuterio surinkimas

Universalus meistras siūlo optimalų sprendimą šiuo klausimu. Individualus kompiuterio surinkimas nekainuoja tiek, kiek kai kurie pardavėjai teigia, o perkant „brendinį“ kompiuterį – surinkimo kaina paprasčiausiai neatitinka realybės. Todėl siūlome sutaupyti 15–20 procentų „surinkimo kainos“ ir įdarbinti Universalaus meistro kompiuterių meistrus!

Visų pirmiausią, nustatysime, kokio kompiuterio jums reikia: darbo, laisvalaikio, žaidimų ar pan. Tuomet pateiksime rekomendacijas ir pasiūlymus, kokias detales apsimokėtų įdiegti į kompiuterį atitinkamai pagal jūsų biudžetą. Jums patvirtinus užsakymą, susisieksime su gamintojais ir užsakysime jūsų pageidaujamos dalis ir komponentus – visą tai sukomplektuosime, įdiegsime operacinę sistemą, visas būtiniausias tvarkykles ir programinę įrangą ir tuomet jums pateiksime galutinį produktą – visiškai funkcionalų ir pagal jūsų poreikius darbui paruoštą kompiuterį.

Individualaus surinkimo paslaugų kaina nepriklauso nuo kompiuteriui užsakomų dalių kiekio, kompiuterio tipo ir pan. Visiems klientams siūlome tą pačią sąžiningą kainą – 40 eurų. Universalus meistras – patikimas ir optimalus kompiuterinių technologijų sprendimas. Visas mūsų paslaugų kainas galite rasti čia.

Individualus kompiuterio surinkimas Vilniuje

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super- ačiū! Vaikas labai patenkintas, o ir aš sutaupiau 🙂 Reda 03/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte