Kompiuterinės operacinės sistemos įdiegimas 

Vienas svarbiausių bet kokio kompiuterio elementų yra operacinė sistema. Jeigu kompiuteryje nėra įdiegta operacinė sistema, tai jis iš esmės nėra funkcionalus, nes maždaug 98 proc. viso kompiuterio funkcionalumo sudaro būtent operacinė sistema ir į ją įdiegta programinė įranga. Kad ir kokia operacinė sistema bebūtų, ji bet kuriuo atveju yra būtina, kad galėtumėte pasinaudoti visomis nešiojamojo arba stacionariojo kompiuterio suteikiamomis galimybėmis. 

Universalaus meistro kompiuterių remonto specialistai gali įdiegti arba perdiegti operacines sistemas į jūsų kompiuterį ir visiškai paruošti jūsų kompiuterį, kad galėtumėte juo patogiai ir operatyviai naudotis. Jeigu įsigijote kompiuterį be operacinės sistemos arba jeigu norite pakeisti ją, nes senoji blogai veikia ar paprasčiausiai nepatinka, kviečiame susisiekti su mumis! 

Reikalingos operacinės sistemos, tvarkyklių ar programinės įrangos diegimo paslaugos? Maloniai kviečiame susisiekti su Universaliu meistru! 

operacines sistemos idiegimas

Į operacinės sistemos diegimo paslaugų paketą yra įtraukiamos šios paslaugos:

 • Operacinės sistemos įdiegimas arba perdiegimas. Mūsų meistrai gali įdiegti arba perdiegti įvairias operacinių sistemų „Windows“ ir „Linux“ versijas į jūsų asmeninį kompiuterį, o jeigu naudojate „Apple“ kompiuterius – ne problemą! Universalus meistras gali padėti ir su operacinės sistemos „MacOS“ diegimu.
 • Duomenų išsaugojimas arba visiškas standžiojo disko išvalymas diegiant operacinę sistemą. Diegiant arba perdiegiant operacines sistemas, suteikiame galimybę išsaugoti visus jūsų duomenis. Jeigu kompiuteryje išsaugojote savo nuotraukas, vaizdo įrašus, dokumentus, programas, nustatymus ir kitus duomenis, tai galite likti ramūs – visą tai nieko nedings ir perdiegus operacinę sistemą galėsite toliau džiaugtis jais.
 • Tvarkyklių įdiegimas ir paruošimas darbui. Įdiegus operacinę sistemą, būtinas kompiuterio tvarkyklių įdiegimas ir kompiuterio paruošimas darbui. Tvarkyklės yra būtinos, kad kompiuterio programinė ir aparatinė įranga galėtų operatyviai bendrauti tarpusavyje, o programinė įranga yra būtina norint naudotis kompiuterio funkcijomis – naršyti internetą, kurti dokumentus ir kt. Mūsų įgudę ekspertai pasirūpina, kad būtų diegiama tik naujausia programinė įranga ir tvarkyklės.

Visų paslaugų kainoraštis gali būti rastas čia:

Skambinkite ir mes Jums padėsime!

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • ačiū! Evelina 03/19/2018
  Palieskite, kad skambintumėte