Duomenų atkūrimas Vilniuje

duomenu-atkurimasDomina duomenų atkūrimas ? „Labai tikiuosi, kad mano nuotraukos ir kiti dokumentai niekur nedingo…“ – labai dažnai išgirstame šią frazę iš klientų, kurie kreipiasi į mus dėl sugedusio kompiuterio. Galime tuojau pat visus nuraminti – ne visi gedimai sunaikina jūsų asmeninius duomenis, o ir netyčia ištynus failą, nėra taip, kad jį praradote visiškai. Universalaus meistro kompiuterių remonto ekspertai pasitelkia moderniausias technologijas ir programinę įrangą, kad apsaugotų jūsų kompiuterį nuo kartais neišvengiamų nemalonių aplinkybių.

Visos kompiuterio duomenų talpyklos iš esmės taiko vieną ir tą patį duomenų kaupimo ir saugojimo principą, nepriklausomai nuo duomenų talpyklos tipo. Visų pirmą, Kompiuteris surenka, priima, apdoroja ir išsaugoja duomenis tam tikroje talpyklos vietoje. Kai duomenys yra nebereikalingi ir naudotojas užduoda kompiuteriui juos ištrinti, kompiuteris šių duomenų nepašalina, o tiesiog juos pažymi kaip nereikalingus. Kaupdamas kitus duomenis, kompiuteris tuomet gali užrašyti naują informaciją ant šių senų duomenų. Tačiau dažnai praeina labai daug laiko iki kol jie realiai yra užrašomi. Todėl kompiuteriai gali juos dar kurį laiką atkurti iš talpyklos, o kartais sugeba atkurti ir visus duomenis, nepaisant to, kad maža dalis jų jau yra pakeisti naujais duomenimis.

Universalaus meistro ekspertai, pasitelkdami moderniausias technologijas ir programinę įrangą, gali padėti jums atkurti prarastus duomenis. Negalime garantuoti, kad atkursime viską, nes dalis duomenų gali būti visiškai prarasta arba fiziškai neprieinama dėl gedimo ar patalpintos naujos informacijos. Tačiau galime užtikrinti, kad dėsime visas pastangas, kad atkurtume visus jūsų prarastus duomenis, kuriuos leidžia atkurti turimos technologijos ir esama situacija.

Praradote duomenis? Kviečiame susisiekti su Universalaus meistro specialistais, kol dar nėra per vėlu juos atkurti, o mes pasirūpinsime viskuo kitu!

Visą mūsų kainyną rasite čia.

Duomenų atkūrimas - Greita, Patikima, Pigu!

Duomenų atkūrimas Vilniuje

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos, rekomenduoju! Justina 03/19/2018
  Palieskite, kad skambintumėte