Trinkelių klojimas

Trinkelės - tai ilgaamžis ir patvarus grindinys, atsparus skirtingoms oro sąlygoms bei skirtas įvairios paskirties plotams padengti. Trinkelių klojimas - populiari aplinkos ir gerbūvio sutvarkymo paslauga.

Ši danga gali būti naudojama tiek aikštelių, įvažiavimų, takų, gatvių, šaligatvių, laiptų, tiek gyvenamųjų namų kiemų ir sodų takelių bei transporto stovėjimo aikštelių grindimui.

Kiekvienam darbui atlikti itin svarbus paruošiamasis etapas. Siekiant, kad paklotos trinkelės tarnautų ir gražiai atrodytų ilgą laiką, reikia laikytis trinkelių klojimo technologijos. Tad šiam darbui atlikti specialistai rekomenduoja atsakingai rinktis meistrus. Trinkelių klojimui reikia turėti specifinių žinių, patirties bei reikiamos kvalifikacijos.

trinkelių klojimas

Kiekvienam individualiam projektui įgyvendinti būtinas išankstinis reljefo bei grunto įvertinimas, todėl itin svarbus pirmasis paruošiamųjų darbų etapas - tai tikslus kontūro bei aukščių nustatymas. Trinkelių klojimas - kruopštus ir atsakingas darbas, kurį vykdo patyrę Universalaus meistro specialistai.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Darbų sėkmę ir klientų pasitenkinimą užtikrina tik vienas esminis verslo elementas – sąžiningumas. „Universalaus meistro“ trinkelių klojimo ekspertai užtikrina darbų skaidrumą, atlieka tik tai, kas yra sutariama atlikti ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis, pilnomis „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Kokybė. Trinkeles kloja kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys ekspertai. „Universalaus meistro“ komanda vykdo projektus iš širdies – lyg klotų trinkeles sau, savo giminaičiams arba kaimynams. Gerbti savo amatą – tai gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Kaina. Esame sąžiningi žmonės, mylintys ir gerbiantys savo darbą ir su trinkelių klojimo amatu siejamas vertybes. Todėl siekiame suteikti ne tik nepriekaištingas paslaugas mūsų klientams, bet ir pasiūlyti tai už optimalią kainą – tokią, kuri būtų sąžininga ne tik klientų, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Garantija. Kokybės kontrolė – būtinas elementas bet kurioje darbų srityje. Dalį kokybės užtikrinimo visada sudaro garantinis įsipareigojimas – mūsų grunto paruošimo ir trinkelių klojimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Universaliu meistru“.

Trinkelių klojimas kaina

Trinkelių klojimo kaina priklauso nuo daugelio dalykų. Grindinio trinkelės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų – molio, betono, akmens, granito, klinkerio, medžio, išgaunant skirtingas jų spalvas, raštus, formas bei dydžius. Dirbant su kiekvienos iš šių rūšių danga, reikalinga žinoti bei suprasti jų savybes, panašumus bei skirtumus. Įvairių rūšių trinkelėms pakloti bei jų pagrindui paruošti reikia sunaudoti skirtingą kiekį medžiagų bei laiko sąnaudų. Pilnam projekto įvertinimui specialistai atvyksta į objektą įvertinti darbo apimčių bei aptarti sąlygas.

Pasirinkus kloti trinkeles, itin svarbi yra tiksli jų paskirtis. Jei trinkelėmis bus klojamas plotas, kur vaikščios žmonės ir nebus didelių apkrovų ar mechanizuotų transporto priemonių judėjimo, tuomet trinkelių storis gali būti 5-6 cm. Tokios trinkelės tinkamos laiptų pakopoms, takeliams, terasoms bei pavėsinėms. Jeigu važiuojamoji dalis bus naudojama pastoviam automobilių judėjimui, tame tarpe ir sunkiasvorių automobilių - rekomenduojamas plytelių storis - ne mažiau 8 cm. O jeigu trinkelėmis klojamos automobilių aikštelės (parkavimui) ar industrinės zonos, trinkelių storis negali būti mažesnis nei 10-15 cm.

Suderinus su užsakovu trinkelių spalvą, formą bei klojimo raštus, apskaičiuojama tiksli trinkelių klojimo kaina. Kaina yra svarbu, tačiau nereiškia, kad mažiausia darbų atlikimo kaina garantuos visišką ir pilną kokybę. Statybų ekspertai bei specialistai rekomenduoja kreiptis išskirtinai tik į patyrusius bei kvalifikuotus meistrus, kurių kainos ir kokybės santykis yra tinkamas bei pamatuotas.

Atlikti darbai

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja trinkelių klojimas?

Trinkelių klojimas ir šio darbo įkainiai yra skaičiuojami pagal atliekamų darbų apimtį, darbų atlikimo sąlygas, tačiau mūsų darbininkai visuomet stengsis pasiūlyti konkurencingas darbų kainas.

 

✅Kaip užsakyti trinkelių klojimą?

Reikalingo meistro kontaktus rasite pasirinkę savo miestą. Galite susisiekti jums patogiu ir priimtinu būdu: paskambinę telefonu arba parašę el. laišką. Meistras visuomet kaip įmanoma greičiau atsakys į jūsų užklausą.

 

✅Koks yra trinkelių klojimo procesas?

Po pokalbio telefonu, meistras jums patogiu metu atvyks įvertinti trinkelių klojimo poreikį, suderins darbų atlikimą su jumis ir pateiks kainos, terminų skaičiavimus.

 

✅Kaip greitai galite iškloti trinkeles?

Darbai dažniausiai yra pradedame artimiausiu metu, nebent meistrai turi iš anksto suplanuotų užsakymų. Atlikimo terminus gali pakoreguoti sezoniškumas, tačiau dėl to per daug pergyventi nereikėtų.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Super, ačiū! Tadas 05/27/2020