Logistikos paslaugos Vilniuje

Logistikos paslaugos – tai paslaugų rūšis susijusi su prekių ir krovinių transportavimu žeme, oru ir vandeniu. Žmonės visame pasaulyje perka/parduoda prekes, siunčia siuntas savo giminaičiams ir draugams į užsienį bei naudojasi kitomis logistikos bei sandėliavimo paslaugomis.

Kiekvienas verslas šiandien yra sunkiai įsivaizduojamas be prekių gamybos ir jų logistikos, todėl šios paslaugos paklausa iki šiol auga neįtikėtinais tempais. Nuo skubių siuntų siuntimo ir sandėlių nuomos iki tarptautinių pervežimų – visos logistikos kryptys šiandien turi savo tikslinius klientus, todėl natūrali paklausa skatina kurtis naujas transporto įmones. Deja, ne visos logistikos paslaugas teikiančios įmonės yra įvaldžiusios pagrindinius logistikos veikimo principus, todėl didėjanti logistikos paslaugų pasiūla lemia šių paslaugų kokybės kritimą, tad rinktis reikia ypač atidžiai.

Universalus meistras siūlo profesionalias logistikos paslaugas. Pervežame domestinius krovinius, gabename siuntas į kitas Europos šalis, atliekame skubių siuntų išvežiojimą sausumos transportu, teikiame sandėliavimo bei kitas logistikos paslaugas. Išsirinkite norimą paslaugą iš mūsų siūlomų logistikos paslaugų spektro ir mėgaukitės profesionaliai ir saugiai vykdomomis užduotimis.

logistikos paslaugos Vilniuje

logistikos paslaugos

Logistikos paslaugos Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Pervežimai laiku. Krovinių pervežimai ir pergabenimai yra viena iš svarbiausių ir didžiausių logistikos paslaugų krypčių. Tam reikia logistikos koordinavimo patirties, specialaus patikimo transporto, kuris saugiai galėtų vežti krovinius bei gerai išvystytos tiek vidinės, tiek išorinės komunikacijos. Visų šių savybių atitikimas Universaliam meistrui leidžia vykdyti pervežimus laiku ne tik šalies viduje, bet ir visoje Europoje.

Saugumas. Siūlydami įvairias logistikos paslaugas privalome užtikrinti reikiamą saugumą. Vežant krovinius naudojame tik patikimą ir techniškai tvarkingą transportą, siuntas gabename su ypatingu atidumu, o mūsų sandėliai yra apsaugoti visomis saugos sistemomis. Klientams užtikriname visapusišką teikiamų logistikos paslaugų saugumą, kruopščiai saugome jų turtą, todėl užtikriname patikimumą.

Patogumas. Jūsų patogumui teikiame įvairias logistikos paslaugas. Galime pervežti tiek krovinius, tiek skubias siuntas, suteikti galimybę sandėliuoti turimą produkciją bei vykdyti tarptautines ekspedicijas. Jums tereikia išsirinkti norimą paslaugą, o mes pasirūpinsime jos sklandžiu įgyvendinimu. Turėti visos svarbiausias logistikos paslaugas vienoje vietoje yra ypač patogu tiek įmonėms, tiek individualiems asmenims.

Lankstumas. Didelės logistikos kompanijos įprastai vykdo daug užsakymų vienu metu, tačiau fiziškai negali atidžiai sekti kiekvieno užsakymo ir transportavimo procesų. Universalus meistras vykdydamas mažiau užsakymų gali daug lanksčiau prisitaikyti prie individualių kliento poreikių ir užsakymo eigoje vykdyti reikiamus pakeitimus. Tai mus išskiria iš daugelio logistikos vykdytojų rinkoje, tad išbandykite ir įsitikinkite tuo patys.

logistikos paslaugos kaina

Logistikos paslaugos kaina

Augant logistikos paslaugų paklausai taipogi auga ir klientų poreikiai. Šiandien nebeužtenka krovinį tik nuvežti iš taško A į tašką B. Paslaugų kokybė priklauso ir nuo daugelio kitų svarbių faktorių, todėl gebėjimas suteikti visapusiškai ištobulintas paslaugas rinkoje lemia sėkmę. Logistikos paslaugų kaina taip pat yra svarbus faktorius, kuris yra apskaičiuojamas pasirinkus norimą paslaugą. Norėdami sužinoti tikslias logistikos paslaugų kainas paskambinkite mums ir gaukite Universalaus meistro pasiūlymą. Mes greitai ir operatyviai įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime jums naudingas logistikos paslaugų kainas, o mūsų lankstus požiūris padės nepriekaištingai prisiderinti prie jūsų unikalių poreikių.

Svajojate turėti skirtingas logistikos paslaugas iš vienų rankų ir už gerą kainą? Nedvejokite ir kreipkitės į mūsų specialistus ir gaukite lūkesčius atitinkantį pasiūlymą. Esame suinteresuoti jums suteikti profesionalias paslaugas reikiamu laiku, todėl atsakysime iš karto, o užsakymus pradėsime vykdyti artimiausiu metu.

Universalus meistras – kokybiškos logistikos paslaugos už prieinamą kainą.

Logistikos paslaugos

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  No reviews yet...