Transporto paslaugos

Transportas ir logistika – vienas iš greičiausiai augančių sektorių pasaulyje, todėl transporto paslaugų paklausa nuolatos didėja. Transporto paslaugos yra įdomios ir ne visuomet nuspėjamos. Čia susipina pristatymo laikas, paslaugų kainos, greitis, operatyvumas, komunikacija bei kiti faktoriai, o rinka yra pripildyta tiek patikimų, tiek ir nelabai sąžiningų vežėjų, todėl išsirinkti tinkamą ir patikimą transporto paslaugų partnerį gali būti sudėtinga.

Tam, kad siuntų pristatymai vyktų laiku, krovinių pervežimai įvyktų saugiai, o visa logistika būtų patikima, rinkitės tik profesionalius ir rinkoje patikrintus transporto paslaugų tiekėjus. Universalus meistras siūlo kokybiškas logistikos ir tranporto paslaugas. Mes greitai ir saugiai pergabensime jūsų krovinį į reikiamą vietą, laiku pristatysime siuntas ir suteiksime kitas krovinių pervežimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mes turime reikiamus resursus ir suburtą puikią transporto paslaugų komandą, kuri pasirūpins jumis bei jums reikalingų logistikos paslaugų išpildymu.

transporto paslaugos Vilniuje

transporto paslaugos

Transporto paslaugos

Kodėl rinktis mus?

Operatyvumas. Operatyvus ir laiku atliekamas darbas užtikrina aukštą paslaugų kokybę. Bet kokio tipo transporto paslaugos yra sunkiai įsivaizduojamos be tikslumo ir operatyvumo, todėl Universalus meistras pasižymi atsakingu laiko planavimu ir greitu užsakymų apdorojimu. Nuvešime siuntas į jūsų norimą lokaciją jums patogiausiu metu, o greitas aptarnavimas suteiks viską, ko reikia.

Darbų paskirstymas. Mūsų komandoje visi žmonės dirba pagal savo gebėjimus, todėl kiekvienas aiškiai žino, ką turi padaryti, kad užsakymų priėmimas ir vykdymas būtų sklandus, o klientai laimingi. Kiekvienas atliekame savo mėgstamą darbą, taigi maloniai aptarnaujame, suteikiame visa reikiamą informaciją, išklausome poreikius ir pritaikome puikias išeitis kiekvienai situacijai.

Transportas. Tinkamas transportas ir jo priežiūra yra neatsiejama aukštos kokybės transporto paslaugų dalis. Specialia technika galime gabenti tiek skubias siuntas, tiek vietinius krovinius, tiek krovinius į užsienį, todėl autotransportas yra tai, kas padeda sklandžiai ir greitai vykdyti užsakymus. Atliekame savalaikią sunkiasvorių mašinų patikrą, remontą ir priežiūrą, nuosekliai plečiame ir atnaujiname transporto parką.

Patirtis. Mūsų darbuotojai pasižymi iš tarptautinių logistikos kompanijų perimta patirtimi, kuri kasdien gelbėja įvairiose transporto paslaugų situacijose. Nuo užsakymų priėmimo ir jų koordinavimo iki krovinių nuvežimo ir pristatymo įvykdymo. Profesionaliai atliekame viską, kas susiję su šiomis bei kitomis logistikos paslaugomis. Tokių darbų patirtis mus lydi visur, todėl išvengiame klaidų ir mokame elgtis kritinėse situacijose.

transporto paslaugos kaina

Teikiamos paslaugos

Transporto paslaugoms priklauso krovinių pervežimas ir gabenimas. Galime atlikti didelių gabaritų krovinių pervežimą Lietuvoje arba nugabenti krovinius į kitas Europos šalis. Krovinių pervežimo sausumos keliais paklausa yra nuolatos auganti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tai yra puiki alternatyva kitiems pervežimo būdams, nes krovinių surinkimas per terminalą smarkiai sumažina užsakovų išlaidas, o vienu metu galima gabenti keletą skirtingų užsakymų, todėl paslauga kainuoja mažiau.

Universalus meistras siūlo šias transport paslaugas:

 • krovinių pervežimas
 • krovinių gabenimas

Krovinių pervežimas Lietuvos teritorijoje yra atliekamas kiekvieną savaitę surenkant krovinius iš klientų ir pristatant juos iki gavėjų durų. Patyrusi vežėjų komanda parenka tinkamus maršrutus ir operatyviai atlieka krovinių prisatymus nurodytu laiku. Krovinių gabenimas ir ekspedicijos į užsienio valstybes yra kuruojamas kvalifikuotų Universalaus meistro transporto vadybininkų. Saugų ir kokybišką transportavimą užtikrina civilinė vežėjo atsakomybė ir papildomos draudimo paslaugos. Paimsime krovinį iš jūsų nurodytos vietos, apskaičiuosime pristatymo laiką bei kainą ir saugiai pristatysime jūsų krovinį į galutinį adresą.

Transporto paslaugos kaina

Transporto paslaugos – logistikos paslaugų rūšis padėsianti laiku pervežti jūsų krovinį reikiamam adresatui. Transportavimo kaina priklauso nuo terminų, vežamo atstumo ir pačio krovinio, tačiau norėdami sužinoti tikslią paslaugų kainą skambinkite mums nurodytu telefonu. Nurodę tikslius krovinio duomenis ir kitą reikiamą informaciją gausite tikslią transportavimo kainą ir galėsite greitai priimti sprendimą. Patikėdami savo krovinio pervežimą Universaliam meistrui nepatirsite jokių kitų išlaidų, todėl galėsite tiksliai įvertinti savo galimybes. Paskambinkite mums, sužinokite paslaugų kainą ir gaukite greitą atsakymą, kuris jums nieko nekainuos. Nebeieškokite ir negaiškite laiko laukdami atsakymų, nes mes dirbame operatyviai ir greitai. Esame ypač lankstūs derindamiesi prie skirtingų klientų poreikių, tad nesunkiai randame bendrą kalbą su visais, o teigiami klientų atsiliepimai tik dar kartą tai patvirtina. Išbandykite mūsų tranporto paslaugas ir prisijunkite prie daugybės laimingų klientų visoje Lietuvoje.

Universalus meistras – patikimas jūsų transporto paslaugų tiekėjas. Greitai ir sklandžiai pristatysime jūsų siuntą ar krovinį į nurodytą vietą už žemą kainą. Mūsų profesionalūs vadybininkai glaudžiai dirbdami su mūsų patyrusiais vairuotojais sudaro kokybiškų transporto paslaugų paketą, kuris išpildys visus jūsų lūkesčius. Tiesiog paskambinkite mums, tiksliai apibūdinkite krovinį, o visa kita atliksime mes. Vertiname kiekvieną užsakymą ir nuolatos investuojame į transporto paslaugų tobulinimą, tad tapkite viso to dalimi ir jūs. Padėkite mums tobulėti, o mes padėsime pervežti jūsų krovinį.

Skambinkite jau dabar!

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki įmonė, rekomenduoju! Algis 04/27/2020