Elektrikas Šiauliuose

Universalaus meistro profesionalių specialistų būrys didėja - mes teikiame elektriko paslaugas Šiauliuose. Džiaugiamės didėjančiu pasitikėjimu mumis bei augančiu klientų ratu visoje Lietuvoje. Jei jums prireikė greito bei kokybiško elektros darbų atlikimo - Universalaus meistro elektrikai yra tie, kurie išspręs jūsų problemas efektyviai ir greitai.

Yra darbų, kuriuos su malonumu mes galime atlikti patys. Tačiau su elektra susijusius darbus gali atlikti licenzijuoti ir profesionalūs specialistai. Šioje srityje bet kuriuo atveju reikia pasitikėti ne savo, o specialistų išmanymu bei patirtimi. Įrenginėjant būstą ar atliekant jo remontą, elektros darbai yra vieni svarbiausių. Laikantis visų saugos reikalavimų svarbu pravesti elektros laidus, apsaugoti ir izoliuoti juos nuo drėgmės.

Atlikus darbus, svarbu patikrinti srovės nuotėkio rėlės veikimą bei užtikrinti bendrą elektros instaliacijos saugumą.

elektros instaliacijos darbai Šiauliuose
elektrikas Šiauliuose

Pasitikėdami Universalaus meistro elektrikų darbu, gausite išskirtinę kokybę ir patikimus rezultatus. Nuo šiol elektriko paslaugos Šiauliuose prieinamos visiems

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro elektros instaliacijų ir sistemų specialistai turi visus būtiniausius įgūdžius, gausią patirtį ir kompetencijas, kad galėtų užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką darbą. Esame punktualūs ir atliekame darbus laiku, dirbame operatyviai ir struktūriškai, užtikriname praktišką bei kokybišką rezultatą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Sąžiningumas. Vienas Universalaus meistro esminių vertybių yra sąžiningumas, nes tikime, kad kiekvienas specialistas yra atsakingas už jo amato orumą ir įvaizdį. Gerbiame savo darbą ir savo klientus, todėl pažadame atlikti darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi elektros sistemų standartai ir be jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų".

Optimali kaina. Kaina iš esmės priklauso nuo projekto rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Bet kuriuo atveju nesiekiame „apiplėšti“ savo klientų, nes esame socialiai atsakingas verslas, tačiau ir suprantame tikro ir kokybiško darbo (kurį atliekame) vertę, nes nenuvertiname savo įgūdžių ir kompetencijos. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Garantija. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, atlikę elektros instaliacijų ir sistemų darbus suteikiame garantiją, kuri priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais Europoje taikomais elektros instaliacijų ir sistemų standartais ir moderniausia elektros darbų praktika, todėl jeigu kas nors sugenda aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime!

Elektrikas Šiauliuose

(8-674) 33325

Elektrikas Šiauliuose

Taigi, atsirado problemų su elektra- namuose, biure ar kitose patalpose ir nusprendėte rinktis Universalų Meistrą? Maloniai kviečiame su mumis susisiekti telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt ! Prisistatysime į jūsų namus, išklausysime jūsų pageidavimų, išanalizuosime situaciją ir imsimės reikalingų elektros darbų. Elektriko paslaugų kainoraštį rasite čia.

Mes siūlome sekančias elektros įrangos ir instaliacijos montavimo darbus:

  • Elektros ūkių priežiūra;
  • Izoliacijos ir įžeminimo varžų matavimai, bandymai ir diagnostika;
  • Priešgaisrinės ir apsaugos signalizacijos montavimo darbai;
  • Žaibosaugos sistemų įrengimas;
  • Įžeminimo įrengimas;
  • Vaizdo stebėjimo sistemų montavimo darbai;
  • Vidaus ryšio valdymo sistemų įrengimas;
  • Skydelių, rozečių, jungiklių ir šviestuvų montavimas.

Elektros darbai Šiauliai

Ar žinojote, kad jeigu šiuo metu gyvenate sename bute / name jums, ko gero, reikalinga gero elektriko konsultacija? Elektros instaliacija turi “galiojimo laiką” - laikui bėgant įdiegti laidai gali būti pažeisti, dėl didžiulio įrenginių kiekio jums reikia daugiau "rozečių", storesnių laidų ir t.t. Dar viena ir ne ką mažiau svarbi priežastis kodėl jums gali reikėti elektriko paslaugų – tai, beveik visada padeda sumažinti elektros sąskaitas!

Taip pat verta būtų paminėti jog glaudžiai bendradarbiaujame su santechnikais, architektais, plytelių klijuotojais ir kitais specialistais, tad jeigu Jums prireiks papildomų pasaugų, būkite ramūs! Mes Jums padėsime!

Elektros darbai Šiauliuose

(8-674) 33325

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019

Palieskite, kad skambintumėte