Elektrikas Klaipėdoje

Universalus meistras plečia savo teikiamų paslaugų geografiją Lietuvoje ir nuo šiol mūsų elektrikas Klaipėdoje tampa prieinamu visiems gyventojams ir įmonėms. Jei susidūrėte su elektros instaliacijos gedimo problemomis ar sugedo elektros įrenginiai namuose ar biure - Universalaus meistro specialistai atskubės jūsų nurodytu adresu Klaipėdoje ar jos regione. Susisiekę su mumis, gausite visą reikalingą informaciją ir sutarus dėl laiko bei darbų apimčių, atvyksime į vietą įvertinti ir suskaičiuoti medžiagų bei darbo laiko sąnaudas. Mes visuomet ieškome naudingų bei pamatuotų sprendimų savo klientams, tad būsite išgirsti, suprasti ir maloniai aptarnauti.

Universalus meistras greitai atlieka įvairios paskirties išorės bei vidaus elektros inžinerinių tinklų projektavimo, instaliacijos bei remonto užduotis, todėl gali pasiūlyti reikiamas paslaugas pagal individualų poreikį. Mūsų klientų patogumui dirbame daugelyje Lietuvos regionų.

elektros instaliacijos darbai Klaipėdoje
elektrikas Klaipėdoje

Mes suteiksime kokybiškas elektriko paslaugas tiek gyventojams, tiek įmonėms. Elektriko paslaugos Klaipėdoje – svarbi Universalaus meistro siūlomų paslaugų spektro dalis kiekvieno poreikiams!

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro elektros instaliacijų ir sistemų specialistai turi visus būtiniausius įgūdžius, gausią patirtį ir kompetencijas, kad galėtų užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką darbą. Esame punktualūs ir atliekame darbus laiku, dirbame operatyviai ir struktūriškai, užtikriname praktišką bei kokybišką rezultatą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Sąžiningumas. Vienas Universalaus meistro esminių vertybių yra sąžiningumas, nes tikime, kad kiekvienas specialistas yra atsakingas už jo amato orumą ir įvaizdį. Gerbiame savo darbą ir savo klientus, todėl pažadame atlikti darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi elektros sistemų standartai ir be jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų".

Optimali kaina. Kaina iš esmės priklauso nuo projekto rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Bet kuriuo atveju nesiekiame „apiplėšti“ savo klientų, nes esame socialiai atsakingas verslas, tačiau ir suprantame tikro ir kokybiško darbo (kurį atliekame) vertę, nes nenuvertiname savo įgūdžių ir kompetencijos. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Garantija. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, atlikę elektros instaliacijų ir sistemų darbus suteikiame garantiją, kuri priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais Europoje taikomais elektros instaliacijų ir sistemų standartais ir moderniausia elektros darbų praktika, todėl jeigu kas nors sugenda aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime!

Elektros darbai Klaipėdoje

(8-673) 49117

Elektrikas Klaipėdoje

Taigi, atsirado problemų su elektra- namuose, biure ar kitose patalpose ir nusprendėte rinktis Universalų Meistrą? Maloniai kviečiame su mumis susisiekti telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt ! Prisistatysime į jūsų namus, išklausysime jūsų pageidavimų, išanalizuosime situaciją ir imsimės reikalingų elektros darbų. Elektriko paslaugų kainoraštį rasite čia.

Universalus meistras greitai atlieka įvairios paskirties išorės bei vidaus elektros inžinerinių tinklų projektavimo, instaliacijos bei remonto užduotis:

  • Visus lauko ir vidaus elektros montavimo darbus;
  • Naujos instaliacijos išvedžiojimą;
  • Elektros instaliacijos remontą bei modernizavimą;
  • Varžų matavimus;
  • Skydelių, rozečių, jungiklių ir šviestuvų montavimą;
  • Elektros gedimų šalinimą;
  • Nuotėkio rėlės pajungimą.

Elektros darbai Klaipėda

Ar žinojote, kad jeigu šiuo metu gyvenate sename bute / name jums, ko gero, reikalinga gero elektriko konsultacija? Elektros instaliacija turi “galiojimo laiką” - laikui bėgant įdiegti laidai gali būti pažeisti, dėl didžiulio įrenginių kiekio jums reikia daugiau "rozečių", storesnių laidų ir t.t. Dar viena ir ne ką mažiau svarbi priežastis kodėl jums gali reikėti elektriko paslaugų – tai, beveik visada padeda sumažinti elektros sąskaitas!

Taip pat verta būtų paminėti jog glaudžiai bendradarbiaujame su santechnikais, architektais, plytelių klijuotojais ir kitais specialistais, tad jeigu Jums prireiks papildomų pasaugų, būkite ramūs! Mes Jums padėsime!

Elektrikas Klaipėdoje

(8-673) 49117

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019

Palieskite, kad skambintumėte