Elektrikas Panevėžyje

Jei jums iškilo problemų su elektros instaliacijomis ar įrenginių montavimu ir taisymu, Universalaus meistro elektrikai atskubės jums greitai į pagalbą. Nuo šiol elektriko paslaugos Panevėžyje teikiamos mūsų profesionalios komandos.

Kalbant apie bet kokius darbus, susijusius su elektra, svarbiausia yra saugumas. Tad patiems bandyti spręsti tokias problemas yra nepatartina. Elektriko darbai reikalauja itin specifinių žinių bei patirties. Neleiskime atsitikti nelaimei mūsų namuose, o pasitelkime į pagalbą profesionalus.

Universalaus meistro elektrikai, atvykę į jūsų namus ar biurą, įvertins darbų apimtis, reikalingas medžiagas bei įrangą ir pateiks darbų sąmatą.  Kvalifikuoto Universalaus meistro elektriko paslaugos užtikrins jūsų saugumą namuose ar darbo vietoje. Susisiekite, atsiradus problemoms ar rūpesčiams su mumis nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais - skubi ir efektyvi pagalba bus garantuota. Suteiksime ne tik profesionalias paslaugas, bet ir išsamias konsultacijas.

elektros instaliacijos darbai Panevėžyje
elektrikas Panevėžyje

Darbus vykdome pagal projektą, o jei jo neturite, padėsime jį sukurti. Elektriko paslaugos Panevėžyje - puiki darbų kokybė ir konkurencinga kaina.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro elektros instaliacijų ir sistemų specialistai turi visus būtiniausius įgūdžius, gausią patirtį ir kompetencijas, kad galėtų užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką darbą. Esame punktualūs ir atliekame darbus laiku, dirbame operatyviai ir struktūriškai, užtikriname praktišką bei kokybišką rezultatą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Sąžiningumas. Vienas Universalaus meistro esminių vertybių yra sąžiningumas, nes tikime, kad kiekvienas specialistas yra atsakingas už jo amato orumą ir įvaizdį. Gerbiame savo darbą ir savo klientus, todėl pažadame atlikti darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi elektros sistemų standartai ir be jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų".

Optimali kaina. Kaina iš esmės priklauso nuo projekto rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Bet kuriuo atveju nesiekiame „apiplėšti“ savo klientų, nes esame socialiai atsakingas verslas, tačiau ir suprantame tikro ir kokybiško darbo (kurį atliekame) vertę, nes nenuvertiname savo įgūdžių ir kompetencijos. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Garantija. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, atlikę elektros instaliacijų ir sistemų darbus suteikiame garantiją, kuri priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais Europoje taikomais elektros instaliacijų ir sistemų standartais ir moderniausia elektros darbų praktika, todėl jeigu kas nors sugenda aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime!

Elektrikas Panevėžyje

(8-651) 27892

Elektrikas Panevėžyje

Taigi, atsirado problemų su elektra- namuose, biure ar kitose patalpose ir nusprendėte rinktis Universalų Meistrą? Maloniai kviečiame su mumis susisiekti telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt ! Prisistatysime į jūsų namus, išklausysime jūsų pageidavimų, išanalizuosime situaciją ir imsimės reikalingų elektros darbų. Elektriko paslaugų kainoraštį rasite čia.

Elektros darbai Panevėžys

Ar žinojote, kad jeigu šiuo metu gyvenate sename bute / name jums, ko gero, reikalinga gero elektriko konsultacija? Elektros instaliacija turi “galiojimo laiką” - laikui bėgant įdiegti laidai gali būti pažeisti, dėl didžiulio įrenginių kiekio jums reikia daugiau "rozečių", storesnių laidų ir t.t. Dar viena ir ne ką mažiau svarbi priežastis kodėl jums gali reikėti elektriko paslaugų – tai, beveik visada padeda sumažinti elektros sąskaitas!

Taip pat verta būtų paminėti jog glaudžiai bendradarbiaujame su santechnikais, architektais, plytelių klijuotojais ir kitais specialistais, tad jeigu Jums prireiks papildomų pasaugų, būkite ramūs! Mes Jums padėsime!

Elektros darbai Panevėžyje

(8-651) 27892

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019

Palieskite, kad skambintumėte