Elektrikas Kaune

Jei susiduriate su bet kokiomis, elektros keliamomis problemomis, nedelsdami kreipkitės į profesionalius savo srities specialistus. Jeigu jums reikia kokybiškų elektriko paslaugų Kaune - į pagalbą jums atskubės Universalaus meistro specialistai.

Elektros darbų, kad ir kokie jie būtų paprasti ar nesudėtingi, nederėtų imtis patiems. Tai neretai gali privesti prie rimtų sveikatos sutrikdymų. Tik gerai įsitikinę, kad turite pakankamai žinių ir patirties, imkitės tvarkyti ir spręsti su elektra susijusias problemas. Pasidomėkite medžiagų ir įrenginių kainomis, specialistų įkainiais ir raskite tinkamus sprendimus.

Elektriko paslaugų kainos priklauso nuo to, ar elektros įrenginys bus taisomas, renovuojamas ar keičiamas nauju. Įvairios paskirties išorės bei vidaus elektros inžinerinių tinklų projektavimas, instaliacijos bei remonto darbai turi būti patikėti licenzijuotiems bei profesionaliems elektrikams. Tik tokiu atveju darbai bus atlikti kokybiškai ir efektyviai.

elektros instaliacijos darbai Kaune
elektrikas Kaune

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro elektros instaliacijų ir sistemų specialistai turi visus būtiniausius įgūdžius, gausią patirtį ir kompetencijas, kad galėtų užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką darbą. Esame punktualūs ir atliekame darbus laiku, dirbame operatyviai ir struktūriškai, užtikriname praktišką bei kokybišką rezultatą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Sąžiningumas. Vienas Universalaus meistro esminių vertybių yra sąžiningumas, nes tikime, kad kiekvienas specialistas yra atsakingas už jo amato orumą ir įvaizdį. Gerbiame savo darbą ir savo klientus, todėl pažadame atlikti darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi elektros sistemų standartai ir be jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų".

Optimali kaina. Kaina iš esmės priklauso nuo projekto rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Bet kuriuo atveju nesiekiame „apiplėšti“ savo klientų, nes esame socialiai atsakingas verslas, tačiau ir suprantame tikro ir kokybiško darbo (kurį atliekame) vertę, nes nenuvertiname savo įgūdžių ir kompetencijos. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Garantija. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, atlikę elektros instaliacijų ir sistemų darbus suteikiame garantiją, kuri priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais Europoje taikomais elektros instaliacijų ir sistemų standartais ir moderniausia elektros darbų praktika, todėl jeigu kas nors sugenda aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime!

Elektros darbai Kaune

(8-673) 32771

Elektrikas Kaune

Jeigu jums reikia elektriko paslaugų Kaune, skambinkite nurodytais telefonų numeriais - suteiksime visokeriopą pagalbą.

Universalaus meistro elektrikai atlieka šiuos darbus:

  • Visus lauko ir vidaus elektros montavimo darbus;
  • Naujų instaliacijų išvedžiojimą;
  • Elektros instaliacijos remontą bei modernizavimą;
  • Varžų matavimą;
  • Skydelių, rozečių, jungiklių bei šviestuvų montavimą;
  • Elektros gedimų šalinimą;
  • Nuotėkio rėlės pajungimą.

Jeigu jums reikia elektriko paslaugų Kaune, skambinkite nurodytais telefonų numeriais - suteiksime visokeriopą pagalbą.

Elektros darbai Kaunas

Ar žinojote, kad jeigu šiuo metu gyvenate sename bute / name jums, ko gero, reikalinga gero elektriko konsultacija? Elektros instaliacija turi “galiojimo laiką” - laikui bėgant įdiegti laidai gali būti pažeisti, dėl didžiulio įrenginių kiekio jums reikia daugiau "rozečių", storesnių laidų ir t.t. Dar viena ir ne ką mažiau svarbi priežastis kodėl jums gali reikėti elektriko paslaugų – tai, beveik visada padeda sumažinti elektros sąskaitas!

Taip pat verta būtų paminėti jog glaudžiai bendradarbiaujame su santechnikais, architektais, plytelių klijuotojais ir kitais specialistais, tad jeigu Jums prireiks papildomų pasaugų, būkite ramūs! Mes Jums padėsime!

Elektros darbai Kaune

(8-673) 32771

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019

Palieskite, kad skambintumėte