Automobilių plovykla Klaipėdoje

Universalaus meistro automobilių plovykla Klaipėdoje - mūsų klientų reikmėms ir patogumui! Švarus automobilis suteikia daug džiaugsmo ne tik jo savininkui, bet ir aplinkiniams. Apie tvarką automobilyje iš dalies galime spręsti, koks yra jo šeimininkas: važinėdami švariu automobiliu ne tik kuriame teigiamą įvaizdį apie mus pačius, bet ir patys jaučiamės puikiai - įlipdami ar išlipdami iš automobilio mes neišsipurviname drabužių, o žiemą saugome savo automobilį nuo korozijos.

Žiemos metu gatvėse išpilama druskų ir cheminių medžiagų, kurios veikia ne tik kelio dangą, bet ir automobilio kėbulą - pažeidžia apsauginį jo sluoksnį, o patekusios tarp kėbulo detalių, paveikia jas iš vidaus. Tad kuo dažniau plaunamas automobilis, tuo ilgesnis jo naudojimo laikas.

Plovimo metu nuo kėbulo yra pašalinamos druskos ir cheminės medžiagos, o padengus kėbulą papildomu apsauginiu nano sluoksniu arba vašku, automobils apsaugomas nuo kenksmingų medžiagų ilgesniam laikui. Patikėkite savo automobilį Universalaus meistro švaros ekspertams! Susisiekite su automobilių plovykla Klaipėdoje nurodytais telefonų numeriais ir mes pasirūpinsime jūsų automobilio švara dar šiandien!

Automobilių plovykla Klaipėdoje

Automobilių plovyklos Klaipėdoje

Kodėl rinktis mus?

Atsakingas darbas. Plaunant automobilius pastebime net ir menkiausias smulkmenas bei savo klientams pasiūlome geriausius sprendimus. Pavyzdžiui, pastebėję smulkius kėbulo įbrėžimus visuomet pasiūlysime kokybišką poliravimą, o aptikę nusitrynusį saloną rekomenduosime cheminį salono valymą. Klientui pageidaujant visada rasime laiko automobilį padenti nano danga bei išklausysime visas pastabas ir lūkesčius.

Greitis. Automobilių plovimo ir valymo greitis priklauso nuo specialistų patirties bei tinkamos įrangos. Mes turime juos abu. Investuojame daug laiko ir resursų ne tik rinkdamiesi tinkamus bei patyrusius darbuotojus, bet ir ieškodami profesionalios valymo įrangos. Suprantame, kad nuo to priklauso, kaip bus valomi automobiliai, užtikriname, kad plovimo metu jie nebus pažeisti, o galutinis rezultatas tenkins net ir pačius išrankiausius.

Paslaugų kokybė. Mūsų automobilių plovykla atitinka visus kokybės standartus. Joje dirba patyrę profesionalai, todėl paslaugų kokybė yra neatsiejama mūsų paslaugų dalis. Turime visą reikiamą ir šiuolaikišką įrangą, ilgai dirbančius darbuotojus ir reikiamą patirtį dirbant su klientais. Šie privalumai yra tik dalis to, ką gausite užsisakę mūsų automobilių valymo paslaugas!

Kruopštumas. Patikėkite bet kokį automobilio valymo darbą ir mes pasistengsime jį atlikti nepriekaištingai. Kruopščiai nuplauname visą purvą, tiksliai nupoliruojame paviršius, išvalome kilimėlius ir interjero detales, nepaliekame net menkiausių purvo žymių. Visas darbas bus atliktas nepriekaištingai, o malonus aptarnavimas užtikrins sklandų bendravimą ir malonią automobilio plovimo patirtį.

Automobilių plovykla Klaipėdoje

Automobilių plovykla Klaipėdoje

Automobilių plovykla Klaipėdoje

Teikiame visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Universalaus meistro automobilių plovykloje atliekame šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio plovimui naudojame patikimą aukšto slėgio plovimo įrangą, specialius, automobiliams skirtus ploviklius ir kitus profesionalius įrankius. Poliravimą atliekame pasitelkiant mūsų meistrų patirtį bei žinias. Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius ir naudojant tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas. Automobilio padengimas nano danga yra šiuolaikiškas būdas apsaugoti automobilį nuo išorinio poveikio padengiant paviršių specialia danga. Cheminį salono valymą atliekame išvaizdą praradusiems ir ilgesnį laiką neprižiūrėtiems automobilių salonams. Tam naudojame specialią techniką ir chemines medžiagas, kurios padeda panaikinti giliai įsiskverbusį purvą bei leidžia salono apdailos detalėms atgauti pirmines savybes ir išvaizdą.

Visas šias paslaugas atliekame kiekvieną dieną, todėl turime reikiamą įdirbį ir patirtį rinkoje. Išsirinkite norimą paslaugą ir mes suteiksime jums aukštą aptarnavimo bei paslaugų kokybę!

Automobilių plovykla Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Automobilių plovimo Klaipėdoje

Automobilio plovimo kaina yra nustatoma pagal pasirenkamą plovimo paslaugos paketą. Paskambinę arba atvažiavę pas mus galėsite išsirinkti plovimo tipą pagal konkrečius jūsų poreikius. Geriausia yra tai, kad įsiklausysime į jūsų pageidavimus ir viską atliksime taip, kaip jūs norite. Tai yra mūsų paslaugos privalumas leidžiantis mums būti lankstiems ir prisitaikyti prie kliento poreikių. Visa likusi reikiama informacija yra pateikiama telefonu arba atvažiavus į mūsų plovyklą. Užsukite ir garantuojame, kad suteiksime geras ir kokybiškas plovyklos paslaugas už prieinamą kainą!

Automobilio priežiūra reikalauja laiko ir supratimo. Netinkamai arba retai prižiūrimas automobilis greičiau dėvisi, atsiranda defektai, kurie ne tik blogina automobilio vertę, bet ir neretai yra sunkiai pašalinami. Universalus meistras tinkamai pasirūpins jūsų transporto priemone ir jums nereikės dėl to stengtis. Paskambinkite mums ir mūsų profesionalios plovyklos paslaugos kartu su patikimais meistrais užtikrins, kad jūsų automobilis puikiai atrodys tiek žiemą, tiek vasarą.

Automobilių plovykla

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019