Automobilių plovykla Kaune

Važinėkime švariais automobiliais, nes Universalaus meistro automobilių plovykla Kaune jau laukia jūsų! Yra žinomas posakis, kad pirmas įspūdis yra lemiamas. Kalbant apie automobilį, galima labai daug pasakyti apie jo savininką. Neturime omenyje, ar automobilis naujas, ar senas. Kalbame apie tai, ar jis tvarkingas ir švarus. Net ir pats brangiausias automobilis po dulkių ir purvo sluoksniu neatrodys patraukliai, taigi važinėdami švariu automobiliu ne tik kuriame teigiamą įvaizdį apie mus pačius, bet ir patiems švaros pojūtis suteikia daug teigiamų emocijų.

Mūsų klimato sąlygomis, ypač žiemos metu, išlaikyti švarią ne tik automobilio išorę, bet ir jo vidų tampa tikru iššūkiu. Yra žinoma, kad žiemos metu, gatvėse išpiltos cheminės medžiagos neigiamai veikia ne tik ledą ant kelio, bet ir automobilio kėbulą - pažeidžia jo apsauginį sluoksnį, patenka tarp kėbulo detalių ir paveikia jas iš vidaus. Norint išvengti automobilio korozijos požymių, žiemos metu jį reikia plauti dažniau nei vasarą ar pavasarį.

Jeigu jūs norite užtikrinti savo automobiliui tinkamą apsaugą nuo cheminio išorinio poveikio bei pasirūpinti jo švara - automobilio plovykla Kaune jūsų paslaugoms! Paskambinkite ir susitarkime dėl jūsų automobilio plovimo.

Automobilių plovykla Kaune

Automobilių plovyklos Kaune

Kodėl rinktis mus?

Atsakingas darbas. Plaunant automobilius pastebime net ir menkiausias smulkmenas bei savo klientams pasiūlome geriausius sprendimus. Pavyzdžiui, pastebėję smulkius kėbulo įbrėžimus visuomet pasiūlysime kokybišką poliravimą, o aptikę nusitrynusį saloną rekomenduosime cheminį salono valymą. Klientui pageidaujant visada rasime laiko automobilį padenti nano danga bei išklausysime visas pastabas ir lūkesčius.

Greitis. Automobilių plovimo ir valymo greitis priklauso nuo specialistų patirties bei tinkamos įrangos. Mes turime juos abu. Investuojame daug laiko ir resursų ne tik rinkdamiesi tinkamus bei patyrusius darbuotojus, bet ir ieškodami profesionalios valymo įrangos. Suprantame, kad nuo to priklauso, kaip bus valomi automobiliai, užtikriname, kad plovimo metu jie nebus pažeisti, o galutinis rezultatas tenkins net ir pačius išrankiausius.

Paslaugų kokybė. Mūsų automobilių plovykla atitinka visus kokybės standartus. Joje dirba patyrę profesionalai, todėl paslaugų kokybė yra neatsiejama mūsų paslaugų dalis. Turime visą reikiamą ir šiuolaikišką įrangą, ilgai dirbančius darbuotojus ir reikiamą patirtį dirbant su klientais. Šie privalumai yra tik dalis to, ką gausite užsisakę mūsų automobilių valymo paslaugas!

Kruopštumas. Patikėkite bet kokį automobilio valymo darbą ir mes pasistengsime jį atlikti nepriekaištingai. Kruopščiai nuplauname visą purvą, tiksliai nupoliruojame paviršius, išvalome kilimėlius ir interjero detales, nepaliekame net menkiausių purvo žymių. Visas darbas bus atliktas nepriekaištingai, o malonus aptarnavimas užtikrins sklandų bendravimą ir malonią automobilio plovimo patirtį.

Automobilių plovykla Kaune

Automobilių plovykla Kaune

Automobilių plovykla Kaune

Teikiame visapusiškas automobilių plovimo paslaugas, todėl jums nereikės važinėti iš vienos miesto dalies į kitą tik tam, kad galėtumėte atlikti visus pageidaujamus jūsų transporto priemonės švaros ir priežiūros darbus. Viską suteiksime vienoje plovykloje be jokio papildomo laiko gaišimo. Tai paprasta, nebrangu, greita ir patogu. Universalaus meistro automobilių plovykloje atliekame šiuos automobilių valymo bei priežiūros darbus:

Automobilio plovimui naudojame patikimą aukšto slėgio plovimo įrangą, specialius, automobiliams skirtus ploviklius ir kitus profesionalius įrankius. Poliravimą atliekame pasitelkiant mūsų meistrų patirtį bei žinias. Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius ir naudojant tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas. Automobilio padengimas nano danga yra šiuolaikiškas būdas apsaugoti automobilį nuo išorinio poveikio padengiant paviršių specialia danga. Cheminį salono valymą atliekame išvaizdą praradusiems ir ilgesnį laiką neprižiūrėtiems automobilių salonams. Tam naudojame specialią techniką ir chemines medžiagas, kurios padeda panaikinti giliai įsiskverbusį purvą bei leidžia salono apdailos detalėms atgauti pirmines savybes ir išvaizdą.

Visas šias paslaugas atliekame kiekvieną dieną, todėl turime reikiamą įdirbį ir patirtį rinkoje. Išsirinkite norimą paslaugą ir mes suteiksime jums aukštą aptarnavimo bei paslaugų kokybę!

Automobilių plovykla Vilniuje

Pelesos g. 1, Vilnius 02158 (Buvęs "TAKSI" PARKAS, IĮ "Autodar")
Būtina registracija, todėl prieš atvykstant, paskambinkite mums!

Automobilių plovimo Kaune

Automobilio plovimo kaina yra nustatoma pagal pasirenkamą plovimo paslaugos paketą. Paskambinę arba atvažiavę pas mus galėsite išsirinkti plovimo tipą pagal konkrečius jūsų poreikius. Geriausia yra tai, kad įsiklausysime į jūsų pageidavimus ir viską atliksime taip, kaip jūs norite. Tai yra mūsų paslaugos privalumas leidžiantis mums būti lankstiems ir prisitaikyti prie kliento poreikių. Visa likusi reikiama informacija yra pateikiama telefonu arba atvažiavus į mūsų plovyklą. Užsukite ir garantuojame, kad suteiksime geras ir kokybiškas plovyklos paslaugas už prieinamą kainą!

Automobilio priežiūra reikalauja laiko ir supratimo. Netinkamai arba retai prižiūrimas automobilis greičiau dėvisi, atsiranda defektai, kurie ne tik blogina automobilio vertę, bet ir neretai yra sunkiai pašalinami. Universalus meistras tinkamai pasirūpins jūsų transporto priemone ir jums nereikės dėl to stengtis. Paskambinkite mums ir mūsų profesionalios plovyklos paslaugos kartu su patikimais meistrais užtikrins, kad jūsų automobilis puikiai atrodys tiek žiemą, tiek vasarą.

Automobilių plovykla

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019