Kadastriniai matavimai

Jeigu jūs turite nekilnojamojo turto, žemės sklypą ar norite priduoti baigtos statybos namą - jums reikalingi kadastriniai matavimai. Jų dėka nustatoma nekilnojamojo turto tapatybė, statinių fizinių ribų koordinatės, žemės sklypo ribų posūkio taškai, techniniai ir geometriniai matmenys.

Atlikus kadastrinius matavimus, apskaičiuojamas žemės sklypo ir jame esančių žemės naudmenų plotas. Kadastriniai matavimai reikalingi, kuomet norima padalinti, atidalinti ar sujungti žemės sklypus, juos parduodant ar išnuomojant, suteikiant panaudai kitos paskirties valstybinės žemės sklypus, jeigu jų ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės nenustatytos valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje.

kadastriniai matavimai

Kadastrinių matavimų veiksmus atlieka specializuotos įmonės arba specialistai, turintys licenzijas atlikti kadastrinius matavimus. Jeigu jums reikalingi kadastriniai matavimai, kreipkitės į profesionalius Universalaus meistro specialistus.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalų komanda. Kadangi dirbame ir glaudžiai bendraujame su patikimais partneriais ir valstybinėmis institucijomis, kompetetingai prižiūrime nenutrūkstamą darbų srautą, tad kadastriniai matavimai tiek žemės sklypams, tiek statiniams ar inžineriniams tinklams yra atliekami laiku ir profesionaliai. Užsakovui (nekilnojamojo turto savininkui ar įgaliotam asmeniui) paslaugas atliekame laiku ir be vėlavimų. Tikslius duomenis apie statinius gali pateikti tik profesionalai - kadastrinių matavimų inžinieriai ir geodezininkai. Šie specialistai turi kvalifikacinius leidimus bei išmano teisės aktų reikalavimus.

Platus paslaugų spektras. Į kadastrinių matavimų procesą įtraukiama daugelis specialistų: matininkai, jų asistentai, geodezininkai, inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai ir kiti profesionalai. Jų atliekamų paslaugų spektras labai platus, tad jūs visada rasite mūsų įmonėje atsakymus į visus jums rūpimus klausimus, bus suteikta visa reikalinga informacija ir pagalba.

Lankstumas. Klientų patogumui dirbame visoje Lietuvoje. Yra žinoma, kad kadastrinių matavimų atlikimas užtrunka nuo vieno iki kelių mėnesių. Mes jums siūlome išeitį - nepabijokite kreiptis ir šaltuoju metų laiku, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Kokybė. Atliktų darbų ir paslaugų kokybė priklauso nuo specialistų žinių, patirties ir, žinoma, nuo maksimalių pastangų, tikslumo bei laiko sąnaudų. Mes visi vertiname kokybiškas paslaugas laiku. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad stengiamės pasiūlyti tik operatyvius sprendimus ir aukštos kokybės paslaugas.

Kadastriniai matavimai kaina

Kadastriniams matavimams atlikti reikia pateikti žemės sklypo kadastro pažymėjimą (žemės sklypo teisinę registraciją), preliminarų arba detalųjį sklypo planą bei statinių, esančių šiame sklype (jei tokie yra) kadastro pažymėjimą, žemės sklypo įsigijimo dokumentą. Atlikus kadastrinius matavimus, paruošiama kadastrinių matavimų byla – nekilnojamojo daikto kadastro duomenų nustatymo metu parengtų planų, užpildytų kadastro formų ir kitų dokumentų apie nekilnojamąjį turtą, sukomplektuotas rinkinys.

Jūsų individualiems tikslams įgyvendinti kadastrinių matavimų kaina yra apskaičiuojama tuomet, kai žinomi visi detalūs duomenys apie sklypo ar objekto dydį, vietovę, kaimyninių sklypų išsidėstymą bei kitus parametrus. Galutinė kaina priklauso nuo bendro projekto sudėtingumo. Net jeigu greitu laiku jūs neplanuojate parduoti ar dovanoti savo žemės sklypo, buto, namo, tai nereiškia, kad ateityje neprireiks jūsų nuosavybės įrodymų. O atliekant kadastrinius matavimus skubos tvarka, kaina didėja, kaip ir kitos greitai pageidaujamos paslaugos.

Norėdami profesionalių bei kokybiškų kadastrinių matavimo paslaugų, ieškokite patyrusių bei ilgametę darbo patirtį turinčių kadastro specialistų. Jų rinkoje yra nemažai kiekviename Lietuvos regione. Tad pasitelkite visas informacines priemones išsirinkti patikimą ir tikrai profesionalų darbuotoją. Nepasitikėkite žmonėmis, kurie nuotoliniu būdu siūlo atlikti tokias paslaugas, venkite daug žadančių, bet nesilaikančių terminų ir darbų grafiko. Susitikite ir aptarkite jūsų reikalus su turinčiais gerų atsiliepimų bei rekomenduotais specialistais.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja kadastriniai matavimai?

Universalaus meistro kadastriniai matavimai ir jų kaina visuomet atitinka klientų keliamus lūkesčius. Kitaip, nei statybų ar žemėtvarkos bendrovės, mes neimame tarpininkavimo mokesčio iš klientų, todėl visos darbų kainos yra atitinka rinkos tendencijas bei klientų finansinius lūkesčius.

 

✅Kaip užsakyti kadastrinius matavimus?

Pasirinkite arčiausiai esantį miestą, kur turėtų būti atlikti kadastriniai matavimai. Radę specialisto kontaktus, susisiekite su juo tiesiogiai arba el. paštu. Kiekvienas užsakymas yra individualus, todėl turi būti derinamas savarankiškai.

 

✅Koks yra kadastrinių matavimų procesas?

Specialistui atvykus į jūsų sklypą, bus nustatytos jo ribos, įvertintos darbų apimtys, sutarti darbų terminai bei kainos. Viskas vyks pagal suderintą planą, todėl jūs visuomet žinosite darbų eigą.

 

✅Kaip greitai galite atlikti kadastrinius matavimus?

Darbų pradžia priklauso nuo sezoniškumo, specialistų užimtumo bei kitų aplinkybių, tačiau Universalaus meistro kadastrinių matavimų specialistai visuomet pasirūpins savalaikiu užsakymo vykdymu ir koordinavimu.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020