Ardymo darbai Vilniuje

Bet kurie ardymo, griovimo ar demontavimo darbai reikalauja specialios technikos mechanizuotam pastatų ir objektų ardymui ir/arba sudėtingo rankų darbo bei fizinių pastangų. Ardymo darbus galima atlikti ištisus metus, nepriklausomai nuo sezoniškumo. Šiek tiek palankesnis galėtų būti žiemos periodas, kai nereikia baimintis dėl gausių dulkių aplinkoje. Jei ardymo darbai atliekami nuosavo namo teritorijoje, žiemos metu nenukenčia žolė ar netoliese augantys augalai. Jei ardomi seni mediniai pastatai, išardytą medieną galima puikiai panaudoti kitų objektų statybai, pvz.: lieptams, pastogėms, ūkiniams pastatams, gyvūnų nameliams ir panaudoti kitoms reikmėms. Užsakovams pageidaujant, ardymo darbus galima atlikti ir nakties metu, žinoma, kai aplinkui nėra gyvenamųjų namų.

Ardymo, griovimo ir demontavimo darbai gali būti tokie:

 • Apleistų pastatų griovimas;
 • Ūkinių pastatų griovimas;
 • Gyvenamųjų namų griovimas;
 • Gamybinių/pramoninių pastatų griovimas;
 • Nešančių sienų/pertvarų griovimas;
 • Lubų, grindų ir gipso kartono sienų demontavimas;
 • Betoninių, blokinių ir mūrinių sienų griovimas;
 • Pamatų ardymas;
 • Angų iškirtimas langams ar durims montuoti;
 • Vonios ardymas;
 • Gerbūvio sutvarkymas;
 • Kitų statinių ardymas.

Ardymo darbai gali būti atliekami tiek išorėje, tiek vidaus patalpose, perstatant sienas, keičiant patalpų išplanavimą ir t.t. Kaip ir bet kuris darbas, ardymo ar griovimo darbai turi būti atliekami profesionalių meistrų, išmanančių savo darbą bei turinčių ilgametę patirtį. Galbūt, dažnas pasakys, kad griauti nėra tas pats, kas statyti, bet šiems darbams atlikti, dauguma norime samdyti atsakingus ir patyrusius specialistus… Universalus meistras yra ta komanda, kuri greitai, kokybiškai ir sutartu laiku atliks ardymo, griovimo bei demontavimo darbus.

Ardymo darbai

(8-5) 214 2872

Kodėl rinktis mus?

Operatyvumas. Esame atsakingai savo darbus ir laiką planuojanti profesionalų komanda. Mes reaguojame ir dirbame greitai, tiksliai suprantame užduotis ir nebijome iššūkių. O šiuose darbų klonuose netikėtumų bei nenumatytų aplinkybių atsiranda nuolat. Ir mes tam esame pasirengę! Tereikia nustatyti darbų apimtis, atvykus ir apžiūrėjus objektą, ir per trumpą laiką pateiksime tik jums skirtą individualų pasiūlymą.

Profesionali komanda. Mes esame komanda tiesiogine šio žodžio prasme. Mus vienija noras siekti tik gerų rezultatų, nuolat tobulėti, domėtis naujovėmis bei technologijomis. Esame atviri į savo specialistų būrį priimti iššūkių nebijančius, atkaklius ir profesionalius darbuotojus. Mes jiems keliame aukštus reikalavimus, nes darbų kokybė ir profesionalumas - svarbiausias kriterijus mūsų darbe.

Glaudus bendradarbiavimas. Universalaus meistro komanda siekia tapti patikima ir ambicinga partnere tiek privatiems klientams, tiek įmonėms ar tiekėjams. Mums svarbus bendradarbiavimas ir partnerystė, įsipareigojimų vykdymas ir gebėjimas spręsti problemas. Mes nebijome iššūkių, naujoves priimame lengvai ir mokame prisitaikyti prie kintančių aplinkybių.

Platus paslaugų spektras. Atlikę ardymo ar griovimo darbus, mes išvalome ir paliekame švarų objektą. Jei klientas pageidauja, sutvarkome aplinką, paruošiame ją statyboms ar kitiems projektams vykdyti. Universalaus meistro komanda pasiruošusi plėtoti ir įgyvendinti visas jūsų idėjas. Jums nereikės ieškoti komandos namo ar kito objekto statymui - tą atliksime mes!

Atlikti darbai

Ardymo darbai kaina

Ardymo, griovimo ar demontavimo kainą apskaičiuoti tiksliai galima, žinant konkrečias darbų apimtis. Nereikia pamiršti, kad tokių sudėtingų darbų eigoje gali atsirasti nenumatytų trikdžių, kurie pareikalaus papildomo darbo ir laiko sąnaudų. Tad dažniausiai aptariama kaina yra preliminari. Kiekviena situacija ir projektas yra individualus, tad reikalauja ir individualaus sprendimo. Susisiekę su Universalaus meistro specialistais, susitarkite dėl susitikimo jūsų objekte. Visa kita - mūsų rūpestis. Mes pateiksime jums patrauklų komercinį pasiūlymą, kuris patenkins jus ir atitiks jūsų galimybes. Paskambinkite kontaktiniais telefonų numeriais ir jums bus suteikta visa jus dominanti informacija.

Ardymo darbai

(8-5) 214 2872

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte