Grindų betonavimas bute Vilniuje

Naujų namų kūrimas ir įrengimas – daugeliui yra turbūt viena iš didžiausią malonumą teikiančių užduočių. Viskas prasideda nuo paieškų ir projekto kūrimo darbų, jei tai yra namas, tuomet reikia ir leidimų bei kitokių dokumentų. Buto įrengimas pareikalauja kur kas mažiau laiko ir investicijų, tačiau ir jis susideda iš atskirų etapų, kurių kiekvienam reikia savo srities specialistų. Grindų betonavimas bute – vienas iš svarbių ir atsakingų darbų, kuris sukuria tvritą, solidų ir lygų pagrindą buto grindų klojimui. Grindų betonavimas padeda panaikinti grindų aukščio lygių skirtumus, tad grindys tampa vientisos ir paruoštos tolimesniems darbams. Grindų betonavimas gali būti reikalingas keliais atvejais:

  • Kuomet norima išlyginti nelygias grindis;
  • Kai norima esamam grindų sluoksniui suteikti tvirtumo;
  • Kai yra poreikis pakelti bendrą grindų lygį;
  • Kai norima panaikinti grindų lygių skirtumą.

Bet kuriuo grindų betonavimo atveju, šiam darbui yra reikalinga speciali technika ir patyrę darbininkai. Betonas yra sunkus ir pakankamai greitai stingstantis mišinys, o grindų lyginimui jo reikia daug, todėl tokį darbą gali atlikti tik šios srities profesionalai. Betono liejimui yra pasitelkiama speciali įranga, o specialistai tiksliai įvertina, kiek šios masės galima naudoti kiekvienu atskiru atveju.

Ieškote, kas galėtų išbetonuoti grindis jūsų bute? Kreipkitės į Universalaus meistro grindų betonavimo profesionalus! Mes turime visą reikalingą įrangą ir patirtį grindų betonavimui butuose, todėl žinome, kaip tai reikia atlikti taisyklingai ir atsižvelgiant į bendrus daugiabučių reikalavimus.

Grindų betonavimas bute

(8-671) 20682

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Esame patyrę rinkos profesionalai, kurie žino ir moka, kaip reikia betonuoti butų grindis. Kiekvienoje situacijoje priimame racionalius sprendimus ir suvokiame, kad visos jos yra skirtingos, todėl dirbame pagal individualių užsakymų koncepciją. Mūsų užduotis yra pritaikyti ir panaudoti tinkamus darbo metodus, kurie leistų patenkinti esminius mūsų klientų poreikius.

Aukšta kokybė. Nepailsdami skiriame daug dėmesio paslaugų kokybei ir suprantame, kad keičiantis rinkai bei technologijoms yra būtina nuolatos tobulinti darbuotojų žinias ir įgūdžius. Keliame savo darbuotojų kvalifikaciją tam, kad galėtume suteikti aukštos kokybės paslaugas statybinių darbų sektoriuje. Stengiamės pateisinti visus klientų lūkesčius demonstruodami tinkamą požiūrį tiek į klientą, tiek į atliekamą darbą.

Profesionali įranga. Įranga, tai svarbi mūsų teikiamų paslaugų dalis. Visiems darbams naudojame tik profesionalią įrangą, kurią saugome, prižiūrime, laiku tvarkome ir atnaujiname. Tik tvarkingai prižiūrėta betonavimo įranga gali užtikrinti nenutrūkstamą darbą ir paslaugų atlikimą laiku, todėl užsisakę mūsų paslaugas žinosite, kad viskas bus atlikta lyg iš natų. Pasinaudokite mūsų teikiamais privalumais už tai nieko papildomai nemokėdami!

Atsakomybė. Esame atsakingi savo sričių specialistai, kurie suvokia įsipareigojimus bei savo veiksmų pasekmes. Dirbdami klientų aplinkoje elgiamės atsakingai ir kultūringai. Reprezentuojame ne tik save, bet ir visą statybinių paslaugų sektorių, todėl siekiame kelti kartelę ir kurti tik teigiamą įvaizdį. Atsakingumas, tai vienas iš išskirtinių Universalaus meistro bruožų, kuris suteiks vertės jums.

Grindų betonavimas bute kaina

Grindų betonavimo bute kainą lemia bendros reikiamų atlikti darbų apimtys bei individualūs klientų poreikiai. Daug priklauso ir nuo betonuojamo sluoksnio storio, kadangi skirtingui sluoksniui reikia skirtingo kiekio medžiagų. Universalus meistras visuomet atsižvelgia į unikalius klientų poreikius ir stengiasi pasiūlyti optimalią paslaugų kainą. Paslaugas vertiname taip, kad jos būtų naudingos jums, todėl su kiekvienu klientu galime rasti bendrą kalbą. Skambinkite mums jau šiandien ir netrukus sužinosite, kiek šie darbai kainuos jums. Preliminariai, jeigu objekto dydis yra didesnis nei 100 m2, kvadratinio metro darbų kaina yra 3 EUR/m2Tačiau visiems mažesniems objektams- taikoma fiksuota- 300 EUR kaina. Transportavimas, komandos darbo laikas, įrankiai kainuoja tikrai nemažai, todėl viliames supratingumo. Po analizės ir kainos suderinimo, klientui palaiminus darbus, Universalaus meistro ekspertai imasi veiklos – pasiruošiame įrankius bei medžiagas, įstatome pocementinius elementus, užpilame betoną bei atliekame kitus aktualius darbus. Universalus meistras – jūsų patogumui!

Grindų betonavimas bute Vilniuje

(8-671) 20682

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Aloizas 05/27/2019
Palieskite, kad skambintumėte