Gipso plokščių montavimas Vilniuje

Kad statybų ar remonto rezultatas džiugintų kuo ilgiau savo kokybe, nepagailėkite savo jėgų paruošiamiesiems  darbams atlikti. Apgalvokite detales, rūpestingai ir atsakingai pasirinkite tinkamas priemones bei būdus įgyvendinti savo planams. Prieš pradėdami gipso plokščių montavimo darbus, pasirūpinkite, kad plokštės būtų sandėliuojamos sausoje ir saugioje patalpoje, kol pradėsite jų panaudojimą. Kiekvieną plokštę prieš darbą rūpestingai apžiūrėkite: ar nėra deformacijų ir įtrūkimų. Kol plokštės bus montuojamos, laikykite jas sudėtas ant lygaus paviršiaus.

Gipso kartono plokščių ypatingas privalumas - universalumas. Jos gali būti montuojamos tiek privačiuose būstuose, tiek specialios paskirties statiniuose - sporto salėse, gamybinėse ar komercinėse patalpose. Gipso kartono plokštės yra lengva medžiaga, kurią sudrėkinus, lengvai lankstomos įvairių formų interjero detalės. Svarbiausias dalykas - kokybiškas sumontavimas bei profesionalus pasiruošimas prieš montavimą. Kaip tinkamai pasiruošti gipso plokščių montavimui? Siena ar plokštuma, prie kurios bus montuojamos gipso plokštės turi būti sausa, švari, tvirta ir stabili. Jei sienose yra plyšių, teks pasirūpinti jų sandarumu. Taip bus pagerinta garso ir šilumos izoliacija. Ypač gerai izoliacijai pasiekti naudojamos papildomos medžiagos tarp sienos ir gipso kartono plokštės. Gipso kartono montavimui naudojami metaliniai, mediniai arba gipso kartono juostų karkasai. Dažniausiai naudojami metaliniai karkasai. Gipso plokščių montavimo darbas nėra sudėtingas, tačiau reikalauja daug kruopštumo, patirties ir žinių.

Mes siūlome pasinaudoti profesionalių specialistų komanda - Universaliu meistru. Taip jūs išvengsite rūpesčių, o greitai ir kokybiškai sumontuotos gipso plokštės bei atlikti kiti būtini apdailos darbai džiugins jus ilgai.

Gipso plokščių montavimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras yra atsakinga ir įsipareigojimus vykdanti specialistų komanda. Mūsų patirtis - mūsų turtas, tad kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį ir stengiamės ne tik pateisinti lūkesčius, bet ir juos viršyti. Mes siekiame, kad kiekvienam klientui atlikti darbai taptų mūsų kokybiško darbo garantu ir vizitine kortele. Džiaugiamės nuolat didėjančiu klientų būriu ir dėkojame už pasitikėjimą bei suteiktas galimybes įrodyti savo profesionalumui.

Kokybė. Mūsų komandos ilgametė patirtis garantuoja sklandų bendravimą bei tarpusavio bendradarbiavimą su klientais ir patikimais partneriais. Mes siūlome tinkamus ir pagrįstus sprendimus kiekvienam siekdami aukštos kokybės kiekviename žingsnyje - kelyje į jūsų gražią, jaukią ir malonią kasdienybę. Mums svarbi mūsų reputacija ir klientų atsiliepimai, tad darbų ir paslaugų kokybei skiriame didelį dėmesį.

Universalumas. Esame patyrusi ir didelę patirtį sukaupusi statybos specialistų komanda. Atliekame įvairius statybos, remonto ir apdailos darbus, galime patarti ir pakonsultuoti įvairiais klausimais, padėsiančiais jūsų namus paversti jaukumo ir šilumos oaze. Mes įrengsime jūsų svajonių namus taip, kaip jūs pageidaujate ir tada, kada to jums reikia.

Platus paslaugų spektras. Jeigu jums reikia greitai ir kokybiškai bei už konkurencingą kainą statybos darbų paketo - Universalus meistras yra tai, ko jūs ieškote. Mes nuo ,,pamatų iki raktelio“ įrengsime jūsų svajonių namus ar šiuolaikišką biurą. Smulkių darbų nėra - mums visi darbai svarbūs vienodai, tad skirsime visą dėmesį, kad išpildytume jūsų svajones. Ir mažas, ir dideles.

Atlikti darbai

Gipso plokščių montavimas kaina

Gipso plokščių montavimo tikslią kainą jums pateiksime, kai sužinosime ir įsitikinsime jūsų projekto darbų apimtimis. Mes atvyksime pas jus, susiplanuosime ir pradėsime darbus jums patogiu metu, atsižvelgę į visas aplinkybes. Esame pasiruošę jums padėti, tad jums belieka susisiekti, pasikalbėti ir pasitikėti mūsų profesionalumu ir geru darbų organizavimu. Mūsų darbai kalba patys už save, tad kviečiame papildyti mūsų atliktų darbų katalogą!

Aptarnavimo teritorija

Gipso plokščių montavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, kaip visada! Julius 05/24/2019
  Palieskite, kad skambintumėte