Elektros darbai

Elektros darbai yra vienas svarbiausių statybos etapų. Atliekant būsto remontą ar renovaciją, elektros darbams skiriamas didelis dėmesys. Statybos specialistų ir ekspertų skaičiavimais, teisingai ir laiku priimti sprendimai dėl savalaikių ir tikslių elektros darbų, leidžia sutaupyti net iki 20-30% lėšų.

Visi elektros darbai yra griežtai reglamentuoti taisyklių rinkiniuose, kurių privalu laikytis, kad bendra namo elektros instaliacija būtų apsaugota nuo bet kokių mechaninių pažeidimų ar elektros srovės nuotėkių. Tokiems darbams atlikti patartina kreiptis į savo srities profesionalus. Šioje statybų srityje, turintys didelę patirtį bei žinių yra Universalaus meistro komanda, kurios meistrai dirba visoje Lietuvoje jūsų patogumui.

elektros instaliacijos darbai vilniuje

Kad po visų apdailos darbų statybos objektas atrodytų estetiškai ir jaukiai, darbų kokybė turi būti nepriekaištinga. Patyrusių ir kvalifikuotų Universalaus meistro specialistų dėka yra ieškomi ir randami patikimi individualūs sprendimai tam, kad elektros darbai suteiktų visišką ramybę.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro elektros instaliacijų ir sistemų specialistai turi visus būtiniausius įgūdžius, gausią patirtį ir kompetencijas, kad galėtų užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką darbą. Esame punktualūs ir atliekame darbus laiku, dirbame operatyviai ir struktūriškai, užtikriname praktišką bei kokybišką rezultatą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Sąžiningumas. Vienas Universalaus meistro esminių vertybių yra sąžiningumas, nes tikime, kad kiekvienas specialistas yra atsakingas už jo amato orumą ir įvaizdį. Gerbiame savo darbą ir savo klientus, todėl pažadame atlikti darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi elektros sistemų standartai ir be jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų".

Optimali kaina. Kaina iš esmės priklauso nuo projekto rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Bet kuriuo atveju nesiekiame „apiplėšti“ savo klientų, nes esame socialiai atsakingas verslas, tačiau ir suprantame tikro ir kokybiško darbo (kurį atliekame) vertę, nes nenuvertiname savo įgūdžių ir kompetencijos. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Garantija. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, atlikę elektros instaliacijų ir sistemų darbus suteikiame garantiją, kuri priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais Europoje taikomais elektros instaliacijų ir sistemų standartais ir moderniausia elektros darbų praktika, todėl jeigu kas nors sugenda aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime!

Elektros darbai kaina

Ruošiantis statyti namą ar remontuoti būstą visi suinteresuoti, kad bendra remonto kaina neišaugtų bei nereikėtų atlikti papildomų darbų ar pataisymų. Tad kiekvienas darbas, tuo pačiu ir elektros darbai, turi būti atlikti profesionaliai ir kompetetingai. Nuo pat darbų pradžios ir konsultacijų, Universalaus meistro darbuotojai aiškiai supažindina klientus su būsimais darbais bei jų planavimu, pateikia visą reikiamą informaciją apie elektros darbus, padeda rasti galimybes ir norus atitinkančius sprendimus. Mes rūpinamės ne tik saugumu, tačiau ir komfortu, todėl visus mums patikėtus elektros darbus siekiame atlikti kaip įmanoma greičiau, kad klientui netektų kęsti varginančių nepatogumų. Siekiame aukštos aptarnavimo ir darbų kokybės, kad klientai būtų patenkinti. Universalaus meistro komandos darbuotojai užtikrins, kad jaustumėtės saugūs savo namuose, o elektros darbų kaina atitiktų jūsų finansinius lūkesčius.

Elektros darbai yra tiesiogiai susiję su žmonių kasdienybe ir čia neleistinos jokios klaidos ar netikslumai. Susisiekę su Universalaus meistro specialistais ir maloniai pabendravę bei užmezgę pirmąjį kontaktą, susitarsime dėl vizito jūsų objekte darbų apimčių įvertinimui. Greitai ir objektyviai pateiksime elektros darbų sąmatą. Mūsų internetiniame puslapyje rasite mūsų atliekamų elektros darbų bei paslaugų aprašymus, kontaktus bei kitą naudingą informaciją. Patikėkite savo rūpesčius mums!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja elektros darbai?

Elektros darbai priklauso ypač paklausių darbų tipui. Tačiau Universalus meistras visuomet stengiasi pasiūlyti palankias sąlygas savo klientams. Darbų kaina yra apskaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius, todėl su mūsų meistrais geriausia yra susisiekti tiesiogiai.

 

✅Kaip užsakyti elektros darbus?

Pasirinkę miestą rasite reikiamo meistro kontaktus. Tam, kad paslauga būtų atlikta artimiausiu metu, jūsų patogumui meistrus suskirstėme pagal miestus. Paskambinkite nurodytais kontaktais arba parašykite meistrui ir netrukus žinosite, kaip bus atlikti reikalingi elektros darbai.

 

✅Koks yra elektros darbų procesas?

Meistrui atvykus į objektą yra įvertinamos visos užsakymo aplinkybės. Vietoje yra suderinamos darbų atlikimo sąlygos, terminai bei patikslinama paslaugų kaina.

 

✅Kaip greitai galite atlikti elektros darbus?

Elektros darbus, priklausomai nuo to, ar jie atliekami viduje, ar išorėje, galima vykdyti esant tinkamoms sąlygoms, todėl darbų pradžios terminą jums nustatys pats elektrikas.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020