Dailylenčių kalimas Vilniuje

Dailylenčių kalimas – procesas, kurio metu yra atliekama vidaus arba išorės apdaila iš medžio lentų. Pilnas dailylenčių kalimas yra dažnai atliekamas soduose, sodybose, pirtyse ir ten, kur vietos nedaug, o priėjimas komplikuotas. Taipogi dailylentės puikiai pasitarnauja kaip akcentas dekoruojant erdves, kadangi medis natūraliai suteikia jaukumo bei pagerina patalpų mikroklimatą. Dailylentės yra atsparios karščio ir drėgmės poveikiui, o jų panaudojimas yra išties platus, todėl dailylenčių kalimas išlieka populiari ir paklausi paslauga.

Kai kuriose šalyse dailylentės yra laikomos prestižinėmis, tačiau daug ką lemia jų kokybė. Pradžiai patariama pasirinkti medieną. Populiariausia dailylenčių mediena yra pušis. Pagal kokybę mediena yra skirstoma į kategorijas, pradedant nuo aukščiausios rūšies A.

dailylenciu kalimas Vilniuje

dailylenciu kalimas

Jos yra išgaunamos iš subrendusių medžių centrinės rąsto dalies. Galima rasti ir pigesnių dailylenčių, tačiau tuomet yra rekomenduojama geriau pasidomėti aplinkybėmis: iš kur jos yra vežamos, iš kokios brandos medžių išgaunamos, ar neturi rimtų defektų.

Universalus meistras atlieka profesionalų dailylenčių kalimą Lietuvoje. Mūsų specialistų gili patirtis leidžia greitai ir kokybiškai atlikti tiek vidaus, tiek išorės apdailos darbus. Atsižvelgsime į jūsų poreikius, patarsime jums iš išorės ir nesunkiai padėsime pasiekti norimą rezultatą.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Kokybiškai atliekami darbai įkūnyja mūsų specialistų profesionalumą. Esame visiškai užtikrinti jų atliekamu darbu, kadangi didelis įdirbis šioje sferoje leidžia ne tik nepriekaištingai išpildyti klientų lūkesčius, bet ir demonstruoti tinkamą požiūrį į klientą. Jei jums yra svarbi kokybė ir užtikrintumas, rinkitės savo srities profesionalus ir neliksite nusivylę.

Operatyvumas. Paslaugų greitis neaukojant darbų kokybės yra tai, ką gali suteikti tik patyrę specialistai. Universalus meistras ne tik greitai ir be atidėliojimų atlieka darbus, bet ir jų imasi nedelsiant. Į kiekvieną užsakymą žiūrime su pagarba, todėl gavę užsakymą veikiame iš karto. Pagal su klientu suderintus terminus paruošiame savo darbuotojus ir suplanuotu metu juos siunčiame į objektą.

Pasitikėjimas. Kuriame ne tik pasitikėjimą mūsų paslaugomis, tačiau ir patys pasitikime kitais. Esame įsitikinę, kad tik abipusis ryšys gali atnešti norimus rezultatus, todėl bendraujame atvirai, nieko neslepiame ir jei matome, kad kažkas vyksta ne pagal planą, informuojame. Manome, kad pasitikėjimas yra svarbi bet kokių darbų dalis.

Rinkos patirtis. Tam tikros specifikos darbų patirtis yra ne mažiau svarbus už tinkamą požiūrį. Universalus meistras turi sukaupęs didžiulę dailylenčių kalimo rinkoje patirtį, todėl gali pasiūlyti kokybiškus darbus už prieinamą kainą. Esame įsitvirtinę bei turime nuolatinių klientų ratą, tačiau džiaugiamės kiekvieną kartą sulaukę puikių atsiliepimų iš mūsų paslaugas išbandžiusių naujų klientų.

Dailylenčių kalimas Vilniuje

(8-5) 214 2638
dailylenciu kalimas kaina

Teikiamos paslaugos

Dailylenčių kalimo paslaugos susideda iš kelių vykdymo etapų, kurių metu yra įvertinamos darbų apimtys, pateikiamos kainos, atvežamos medžiagos, suplanuojama darbų eiga, atliekami darbai ir vykdomos kitos susijusios užduotys. Užsisakant Universalaus meistro paslaugas svarbu žinoti, kad viską vertiname nepraleisdami jokių smulkmenų, todėl jums nereikės samdyti jokių papildomų meistrų ir nieko patiems daryti. Esame tam, kad suteiktume jums visapusiškai naudingas paslaugas ir leistume jums nusiimti nuo savęs užgriuvusius apdailos darbų rūpesčius.

Atliekame šiuos dailylenčių kalimo darbus:

  • Medžiagų atvežimas
  • Dailylenčių gruntavimas
  • Patalpų paruošimas darbams
  • Dailylenčių dažymas
  • Dailylenčių kalimas
  • Elektros ir vėdinimo komunikacijų išvedimas
  • Patalpų sutvarkymas po darbų

Kaip jau galėjote pastebėti, dailylenčių kalimas nėra tik lentų prikalimas prie sienos. Viskas prasideda nuo planavimo ir darbų grafiko sudarymo. Tuomet, jei situacija to reikalauja, suvežame reikalingas medžiagas ir lentas bei ruošiame patalpas darbams. Gruntuojame, dažome, pjaustome ir kalame dailylentes atsižvelgdami į patalpų konfigūraciją, kampus bei sienų ir lubų sandūras. Atlikę šiuos pagrindinius darbus išvedame elektros ir kitų komunikacijų taškus. Po darbų nepaliekame susikaupusių atliekų jums, jas surenkame ir išvežame. Visus darbus atliekame profesionaliai ir su reikiamu išbaigtumu, todėl į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai ir dirbame pagal individualų darbų planą. Jums paliekame tik naujų dailylenčių grožį, o visus darbus atliekame greitai ir netrukdomai.

Dailylenčių kalimo kaina

Dailylenčių kalimo paslauga yra apskaičiuojama tiksliai įvertinus darbų apimtis apsilankant objekte ir išklausant individualių klientų poreikių. Pagal tai yra suburiama reikiama darbo jėga tam, kad darbai būtų atliekami vyktų nepertraukiamai, greitai ir sklandžiai. Kuomet yra žinomos visos užsakymo sudėtinės dalys, tiksliai apskaičiuojame dailylenčių kalimo darbų kainą. Norėdami sužinoti jūsų dailylenčių kalimo kainą, skambinkite mums ir mes pradėsime vertinimą. Stengiamės, kad vertinimas per ilgai neužtruktų ir klientams būtų pateiktas jų finansinius lūkesčius atitinkantis pasiūlymas, todėl su visais randame bendrą kalbą.

Siūlome žemas kainas už profesionalias paslaugas, tad nedvejokite ir nebeieškokite sprendimų. Skambinkite mums nurodytais kontaktais ir užsisakykite savo srities specialistus patikimam ir greitam darbų vykdymui. Profesionaliai ir nebrangiai sukalsime jūsų dailylentes tiksliai pagal jūsų viziją ir galėsite ilgai mėgautis nepriekaištingu rezultatu. Mūsų paslaugumas jūsų patogumui!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite jau dabar!

(8-5) 214 2638

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, labai dėkoju! Neringa 03/19/2019
Palieskite, kad skambintumėte