Ar Plyteles Klijavęs Specialistas gerai atliko darbą?

plyteliu-specialistaiElgesys. Vienas akivaizdžiausių darbo kokybės rodiklių yra paties specialisto elgesys. Iš specialisto elgesio galima nuspręsti, koks jų požiūris į darbą ir darbo stilius. Vienas ar kitas keiksmažodis tikrai išsprūsta visiems, bet nuolatinis urzgimas, spjaudymasis negražiais žodžiais ar įrankių mėtymas parodo, kad specialistas neturi kantrybės su darbais arba daro klaidas, kurias tenka jiems patiems taisyti, dėl ko gali nukentėti darbų kokybė.

Švara. Atkreipkite dėmesį, ar specialistas dirba švarioje aplinkoje arba bent jau pasirūpina švara konkrečioje darbo vietos zonoje. Klijuojant plyteles tiek sienų, tiek grindų, tiek pačių plytelių paviršiai turi būti švarūs, t. y. stebėkite, ar specialistas nuvalo visą purvą, dulkes, skiediklius ar kitas medžiagas nuo plytelių. Kitaip jos gali netvirtai prilipti, pradėti klibėti ir net suskilti, o ant sienų klijuojamos plytelės gali paprasčiausiai nukristi ant žemės ir suskilti, taip pažeisdamos grindinį.

Planas. Atminkite, kad geras specialistas visada turės planą, kaip ir kokias klijuoti plyteles, kokias naudoti medžiagas ir pan. Nesvarbu, ar tas planas yra nubraižytas ant lapo, ar specialisto galvoje, pasiteiravus jų tuojau pat suprasite, ar pasamdėte žmogų, kuris žino, ką daro ir kuris planuoja į priekį. Pasikonsultuokite su specialistų apie atliktinus darbus – užklauskite jų nuomonės apie konkrečius metodus ar medžiagas, kurias jie žada taikyti. Idealiausias variantas – kai specialistas imasi iniciatyvos ir klausia jūsų, kokio rezultato norėtumėte, sudarydamas atitinkamą planą.

Garantija. Geras specialistas bus užtikrintas savo darbais ir nepabijos garantuoti nemokamą aptarnavimą suradus plytelių klijavimo broką. Priklausomai nuo naudojamų plytelių, natūralu, kad bėgant laikui plytelėse susiformuoja mikrotrūkiai dėl temperatūros pokyčių. Tačiau, bet kuriuo atveju gerai priklijuotos plytelės turėtų bent 10 metų laikytis ant sienos ar grindinio – net netyčia jas stipriai sutrenkus!

Klijavimas. Galiausiai rekomenduojame susipažinti su plytelių klijavimo instrukcijomis – sieninių plytelių klijavimo nuorodas galite rasti čia, o grindinių plytelių nuorodas – čia. Taip pat kviečiame susipažinti su plytelių klijavimo klaidomis čia.

Atkreipkite dėmesį į konkrečius specialisto darbus, pvz., ar skiedinys yra tepamas pirmiausiai lygiu trintuvės paviršiumi, o po to dantytu, ar specialistas pradeda klijuoti plyteles nuo sveikos ar nuo pjautos plytelės, ar tinkamai pjausto plyteles angoms ir pan. Taip pat atsižvelkite į tai, ar, didesnių patalpų atveju, plytelių klijavimo specialistas pasiteirauja, kokios konkrečios zonos gali būti intensyvesnio vaikščiojimo vietomis ir kurioje vietoje stovės konkretūs baldai, nes nuo to priklauso plytelių atsparumas apkrovai ir klijų tipas.

Norite išvengti visų šių problemų? Kviečiame susisiekti su Universaliu Meistru ! Mūsų plytelių klijavimo ekspertų komanda pasirūpins, kad plytelės neatšoktų, neskiltų, ir gražiai atrodytų – ilgą laiką vargo tikrai nematysite!