Sienų apdaila

Įrenginėjant bet kokio tipo ir paskirties patalpas, sienų apdaila yra vienas iš labiausiai atidumo reikalaujančių darbų. Nepriklausomai nuo sienų dydžio ir formos, jų glaistymas, šlifavimas, gruntavimas ir dažymas turi būti vykdomas laikantis tam tikrų taisyklių ir reikalavimų. Tinkamai technologiškai parengtos sienos užtikrina sienų tolygumą ir reikiamą kokybę, o patyrę meistrai leidžia tikėtis sklandžiai atliekamų darbų. Tai yra komponentai padedantys išpildyti net ir pačius moderniausius interjero sprendimus.

Būsto remontas -  daug jėgų reikalaujantis procesas. Sienų apdaila sudaro didžiąją dalį namų interjero estetikos. Nepriklausomai nuo dizaino sprendimų sudėtingumo, reikiami specialistai gali užtikrinti tinkamą idėjų įgyvendinimą. Ne visuomet kas gražiai atrodo vizualizacijose yra profesionaliai perteikiama realybėje, todėl renkantis sienų apdailos meistrus svarbu pasirinkti tinkamai.

Sienu apdaila vilniuje Sienu apdaila

Universalus meistras atlieka specializuotus sienų apdailos darbus. Mūsų profesionali komanda yra sudaryta iš patyrusių specialistų, todėl nesunkiai įgyvendiname įvairaus pobūdžio sienų apdailos užduotis. Vadovaujamės projekto reikalavimais, atidžiai išklausome klientų norus ir preciziškai atliekame patikėtus darbus.

Sienų apdaila Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Idėjų realizavimas. Didelė sukaupta mūsų meistrų patirtis leidžia įgyvendinti net ir nestandartinio pobūdžio sienų apdailos darbus. Dažome, klijuojame klinkerį, atliekame dekoratyvinį tinkavimą, dedame medžio apdailą ir išpildome bet kokias kitas jūsų arba dizainerių sugalvotas idėjas. Mums yra nesunku prisitaikyti prie skirtingų klientų poreikių ir kiekvieną užduotį priimame kaip iššūkį.

Atidumas. Visus sienų apdailos darbus vykdome atidžiai. Tai yra itin didelio kuopštumo reikalaujantis darbas. Sienos yra ypač jautrios net ir menkiausiems nuokrypiams, kadangi prie tam tikro šviesos kritimo kampo net ir mažiausias sienos nelygumas tampa ryškiai matoma problema. Naudojame specialų apšvietimą, kuris parodo visus paviršių nelygumus, todėl nepaliekame jokių netikslumų.

Profesionalumas. Mėgstame ir galime darbus atlikti profesionaliai. Profesionalumas pasireiškia ne tik darbų kokybe, bet ir darbų tikslumu, tinkama parengtimi ir požiūriu. Profesionalios Universalaus meistro sienų apdailos paslaugos suteiks jums pasitikėjimą ir ramybę, kad patikėtos užduotys bus įvykdytos tinkamai. Gebame pastebėti net ir mažiausias problemines vietas, kurių turi praktiškai kiekvienas būstas, todėl iš anksto užbėgame įvykiams už akių ir pritaikome patikimą problemos sprendimo būdą.

Nuoseklumas. Esame pilnai suinteresuoti atlikti darbus nuosekliai. Šioje vietoje greitis lemia ne viską, nes tam, kad sienų apdailos darbai būtų įvykdyti kokybiškai, yra būtina leisti išdžiūti tiek rišančioms, tiek kitoms statybinėms medžiagoms. Nekantrumas gali baigtis technologijos neišlaikymu, o vėliau peraugti į statybinį broką. Viską darome ne tik atidžiai, bet ir su reikiamu kantrumu.

Sienu apdaila kaina

Sienų apdaila kaina

Sienų apdailos kaina priklauso nuo norimos apdailos pobūdžio ir darbų apimčių. Tinkamai įvertinę situaciją parengiame klientų lūkesčius atitinkanti pasiūlymą, todėl norėdami sužinoti darbų kainą jums, skambinkite nurodytais kontaktais. Maloniai pateiksime atsakymus į jūsų klausimus, atvyksime išmatuoti sienų plotus, išklausysime jūsų poreikius, numatysime jums patogiausią darbų atlikimo laiką ir aptarsime visus kitus kylančius klausimus. Esame pratę dirbti taip, kad išpildytume visas mažiausias detales tinkamai, todėl pasiūlysime jums lanksčias paslaugas. Kreipkitės į mus ir sienų apdailos darbai bus įvykdyti akimirksniu. Net nepastebėsite, kaip jūsų vizija taps realybe. Preliminarios apdailos darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Universalus meistras – profesionalus įvaraus pobūdžio sienų apdailos darbų vykdytojas. Paskambinkite ir pasakykite mums, ko tiksliai norite ir jūsų įgeidžiai taps mūsų atsakomybėje. Prisiimame atsakomybę už atliekamus darbus ir visada įsiklausome į visas pastabas ir pastebėjimus. Universalus meistras suteiks tai, ko jums reikia šiandien, todėl nedvejokite ir kreipkitės jau dabar!

Aptarnavimo teritorija

Sienų apdaila

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Justas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte