Perkraustymo paslaugos

Persikraustymas dažnai tampa tikru galvos skausmu, ypač nežinant, nuo ko gi pradėti. Geras darbų ir laiko planavimas - būtinybė, siekiant, kad perkraustymas taptų neskausmingu procesu.

Žmonėms, turintiems daug laiko surūšiuoti ir supakuoti perkraustomą turtą, problemų iškyla mažiau. Galima neskubant susidėlioti bei pasiskirstyti darbus tarp šeimos narių ir lieka viena - fiziškai išgabenti daiktus nuo taško A iki taško B. Neturintiems laiko ir pajėgumų atlikti tokius darbus - specializuotos perkraustymo paslaugos taps tikru išsigelbėjimu iš situacijos.

perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina

Norėdami užsakyti perkraustymo paslaugas savo patogumui - kreipkitės į profesionalias ir ilgametę patirtį turinčias įmones ir komandas. Viena tokių - Universalaus meistro komanda, perkraustymo paslaugas atliekanti organizuotai, efektyviai ir laiku.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Perkraustymo paslaugos kaina

Jei siekiate pasilengvinti perkraustymo naštą tokiu sudėtingu ir atsakingu periodu - pasitikėkite profesionalais, o jie pasirūpins jumis. Persikraustymas iš vienų namų į kitus, o tuo labiau iš vieno miesto į kitą - rūpesčių ir nerimo keliantis laikotarpis. Kad to išvengtumėte, pasinaudokite perkraustymo paslaugas teikiančių kompanijų servisu. Susitelkite į kitus jums svarbius klausimus, o visą logistiką palikite profesionalams.

Perkraustymo paslaugų kaina priklauso nuo daugelio užduočių. Jei planuojate visas kraustymo paslaugas patikėti perkraustymo įmonei, apsispręskite, kokius darbus jai patikėsite. Įvertinkite, kiek daiktų turite sukaupę. Galbūt, indus ir rūbus patys susipakuosite ir teliks tik juos išvežti. Baldus ir kitus didesnių gabaritų daiktus palikite perkraustymo paslaugas teikiančiai įmonei išvežti. Kraustymosi rūpesčiai bus nedideli, jei tinkamai susiplanuosite ir apgalvosite visas detales. Kuo geriau ir atsakingiau bus atlikti pasiruošiamieji darbai, tuo lengvesnis taps pats perkraustymo procesas.

Kad pakavimo darbai vyktų sklandžiai, peržiūrėkite, ar visus daiktus norite gabenti į naujus namus. Persikraustymas yra puiki proga atsikratyti nereikalingais daiktais arba susimažinti jų kiekį. Patyrę perkraustymo paslaugas teikiantys darbuotojai gali suteikti daug naudingų patarimų, kaip greičiau ir efektyviau susipakuoti daiktus ir saugiai juos pervežti. Kaip be streso persikraustyti ir pajausti artėjančių įkurtuvių džiaugsmą? Atsakymas gana paprastas - susisiekite su Universalaus meistro komanda ir perkraustymo paslaugos taps maloniu ir reikšmingu jūsų gyvenimo įvykiu.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja perkraustymo paslaugos?

Perkraustymo paslaugos kaina yra įvertinama pagal užsakymo apimtis, daiktų pervežimo atstumą ir kitus individualius kliento pageidavimus. Norėdami sužinoti tikslesnes paslaugos kainas, skambinkite nurodytais kontaktais.

 

✅Kaip užsakyti perkraustymo paslaugas?

Perkraustymo paslaugos yra užsakomos susisiekus su meistru tiesiogiai. Siūlome savo paslaugas pagal geografinę vietovę, todėl pasirinkite savo miestą ir paskambinkite arba parašykite meistrui be jokių tarpininkų.

 

✅Koks yra perkraustymo procesas?

Meistrai, sulaukę jūsų skambučio, atvyks į vietą įvertinti pervežamų daiktų, baldų ir kitos įrangos. Gyvo susitikimo metu bus pateikti darbų įkainiai, terminai bei kitos sąlygos.

 

✅Kaip greitai galite atlikti perkraustymą?

Darbai yra pradedami artimiausiu metu, atsižvelgiant į meistrų užimtumą. Siūlome greitas paslaugas už protigną kainą, todėl tikime, kad būsime naudingi ir jums.

Mūsų atsiliepimai

No reviews yet...