Langų remontas Vilniuje

Langai – tai tiesioginis mūsų kelias į dienos šviesą. Pastatų projektavimui dizaineriai bei architektai skiria daug dėmesio langams - jų dydžiui, formai, tipui, kiekiui patalpoje. Nuo to, į kurią pusę yra nukreipti langai (šiaurė, rytai, vakarai, pietūs) kartais net priklauso pati pastato ar sklypo konfigūracija. Visgi bėgant laikui ir medžiagas veikiant išorinėms jėgoms bei gamtos stichijoms, languose neretai atsiranda mikro plyšiai, kurie ilgainiui virsta į drėgmei bei orui pralaidžias terpes (silpnuosius taškus). Šie plyšiai ilguoju laikotarpiu sąlygoja langų nesandarumą ir juos tenka nedelsiant remontuoti.

Langų remontas – tai procesas sudarytas iš kelių sudedamųjų dalių. Reikia pažymėti, kad laukti neverta. Kuo ilgiau yra delsiama remontuoti langus, tuo didesnė tikimybė, kad nesandarių langų izoliacija blogės ir esant nepalankioms meteorologinėms sąlygoms gali nukentėti kitas Jūsų turtas, pvz. palangės, sienos, tapetai, baldai, grindys ar kitos drėgmei ar vandeniui neatsparios medžiagos.

langu remontas kaina
langu remontas Vilniuje

Prieš pradedant bet kurį langų remontą, mūsų specialistas atvažiuos ir įvertins Jūsų langų būklę ir tiksliai nustatys ką reikia daryti. Jums bus suteikta visa reikiama informacija kaip bus remontuojami Jūsų langai ir Jums beliks tik ramiai laukti remonto pabaigos.

Kodėl rinktis mus?

Pasirengimas. Mūsų patyrę meistrai visuomet atvažiuoja su visais reikiamais įrankiais. Nuovokumas, tai mūsų meistrų savybė, kuri padeda darbus atlikti sklandžiai ir iš karto. Kadangi visi mūsų specialistų darbai vyksta klientų namuose ar biuruose, darbų pasirengimui skiriame ypatingą dėmesį. Tai leidžia mums ne tik taupyti sąnaudas, bet ir kurti klientų pasitikėjimą. Įrodysime, kad mūsų specialistai visuomet pateisins bet kurio kliento lūkesčius!

Kaina. Kaip ir visos Universalaus meistro paslaugos, langų remonto kaina leis Jums sutaupyti daugybę pinigų naujų langų pirkimui bei keitimui. Naujų langų pirkimas ir montavimas yra brangus malonumas, užimantis taip pat daug laiko, todėl langų remontas dažnai būna puiki išeitis taupant pingus. Užtikrinsime, kad langų remonto kaina Jums atsipirktų kelis kartus.

Kokybė. Užtikrinsime ne tik mažas paslaugų kainas, bet ir nepriekaištingą kokybę. Taip, šiais laikais labai sunku surasti patikimą meistrą ir dar už žemą kainą, tačiau Universalus meistras siūlo būtent tai. Užteks kviesti meistrus tam, kad ištaisytų buvusių meistrų klaidas. Mūsų meistrų kompetencija užtikrins nepriekaištingą darbų kokybę.

Skaidrumas. Užteks dėl atsiskaitymų už paslaugas “tartis vietoje”. Mes ypatingai vertiname paslaugų skaidrumą, todėl Jūs visuomet žinosite už ką Jūs mokate. Atvykimo mokestis yra fiksuotas, taiga daugiau nepatirsite “išpūstų” kainų.

Langų remontas Vilniuje

(8-5) 214 1893
langu remontas

Langų remontas

Universalaus meistro langų montavimo profesionalų komanda atvyks pas Jus į namus greičiau, nei bet kas kitas. Ar tai būtų langų įstatymas, keitimas, reguliavimas, ar remontas, mūsų meistrai pasiruošę viskam, todėl atvyks greitai ir po savęs nepaliks nesutvarkytos aplinkos. Būsite nustebinti, kaip greitai ir kokybiškai galima atlikti sudėtingus ir specialių žinių reikalaujančius langų montavimo ar taisymo darbus.

Kreipkitės į mus dėl šių langų montavimo paslaugų:

Kiekvieną užsakymą vertiname individualiai ir nedirbame pagal kokią nors iš anksto numatytą schemą. Kiekvienas užsakymas mums yra atskira istorija, todėl atvažiuojame, kalbamės, išklausome lūkesčius, išsiaiškiname poreikius, surandame geriausią sprendimą ir tik tuomet imamės darbo. Su klientais suderinę darbų sąmatą atliekame darbus iš anksto sutartu patogiu metu arba nedelsiant, jei klientas ar situacija to reikalauja. Kreipkitės tiesiai į mus ir užmirškite visus rūpesčius!

Mūsų teikiamos langų montavimo paslaugos galioja visame Vilniaus mieste. Paskambinę mums ir sutarę meistrų atvykimo laiką gausite visą reikiamą pagalbą vykdant langų montavimo, remonto ar reguliavimo darbus. Atvyksime ir pakonsultuosime Jums rūpimais klausimais, o svarbiausia, padarysime viską už Jus. Paaiškinsime visą darbų eigą, todėl galėsite būti ramūs, žinodami kaip ir kokie darbai yra vykdomi Jūsų namuose. Jums nereikės stovėti už meistrų nugaros ir prižiūrėti ar viskas yra daroma nuosekliai ir teisingai. Mūsų pareiga yra leisti Jums atsipalaiduoti nuo mūsų meistrų atvykimo iki išvykimo.

Langų remonto kaina

Langų remontas Vilniuje – pridėtinę vertę turinti Universalaus meistro paslauga. Neskubėkite keisti langų, geriau paskambinkite mums ir mes juos suremontuosime taip sutaupydami Jūsų išlaidas naujiems langams. Gerai suremontuoti langai turės tokias pačias izoliacines savybes kaip ir nauji, todėl nieko neprarasite. Skambinkite mums, mes apskaičiuosime Jūsų langų remonto kainą ir galėsite nuspręsti, kaip greitai norite išsikviesti Universalujį meistrą į namus.

Pakaks svarstyti ką daryti su nesandariais langais. Išsikvieskite Universalųjį meistrą į namus ir mes suradę problemą pašalinsime ją nedelsiant. Universalaus meistro langų remonto paslauga – tai tiesiausias kelias į šviesesnį rytojų!

Rekomendacijos. Esame sėkmingai rinkoje auganti įmonė, todėl labai vertiname kiekvieną kliento paliktą atsiliepimą apie mūsų paslaugas. Mūsų specialistai kiekvieną dieną deda visas pastangas tam, kad būtume įvertinti. Dirbdami sąlyginai nedidelėje rinkoje suvokiame, kad kiekviena žodinė rekomendacija apie mus mums yra aukso vertės. Žinodami tai, galite būti tikri, kad Jūsų langais pasirūpinsime geriausiai.

Skambinkite jau dabar!

(8-5) 214 1893

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Ačiū už sutvarkytus langus, rekomenduoju! Rūta 06/08/2018
  • Aciu uz sutvarkyta langa. Viskas puiku. Rekomenduoju. Erika 01/26/2019
  Palieskite, kad skambintumėte