Langų reguliavimas Vilniuje

Keičiantis metų laikams už lango keičiasi ir mūsų langų sandarumo bei izoliacinės savybės. Langai, kaip ir visi kiti mechanizmai turi būti prižiūrimi – valomi tarpai, grioveliai, izoliacinės gumos, sutepami rakinimo mechanizmai. Tačiau retas šiuolaikinis žmongus randa tam laiko, todėl bėgant laikui langai tampa nesandarūs ir juos tenka reguliuoti. Dažnai neturėdami pakankamai žinių apie langų sandarą puolame į neviltį ir ryžtamės daug investicijų reikalaujančiam žingsniui – langų keitimui. Deja, tai pasiteisina tik iš dalies, kadangi naujų langų pirkimas bei jų montavimas kainuoja daug pinigų, laiko ir sukelia kitų papildomų nepatogumų namuose.

Šiais laikais dauguma langų yra reguliuojami, tačiau paprasti žmonės ne visada apie tai pagalvoja. Kartais vietoj didelio remonto užtenka vieno kito patyrusio meistro prisilietimo ir langai akimirksniu atgauna savo prarastas šilumines, izoliacines bei funkcines savybes. Suprasdami tai, siūlome kokybiškas Universalaus meistro langų reguliavimo paslaugas Vilniuje.

langu reguliavimas kaina
langu reguliavimas Vilniuje

Mūsų meistras atvažiuos, nustatys problemą ir sureguliuos Jūsų langus grąžindamas jiems jų pirminį funkcionalumą. Tai ne tik greita, kokybiška ir patogi, bet ir taupanti Jūsų pinigus paslauga. Patikėkite mums Jūsų namų langus ir mes suteiksime Jums komfortą be didelių investicijų.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Langų reguliavimui yra reikalinga ne tik tinkama meistro kompetencija, bet ir patirtis šioje srityje. Labai svarbu, kad atvykęs meistras sugebėtų tiksliai įvertinti, ką ir kaip reikia reguliuoti, kad langai nebekeltų rūpesčių. Kitu atveju, neteisingai priimtas sprendimas gali lemti kliento apsisprendimą dėl langų keitimo, kas būtų neefektyvu išlaidų atžvilgiu. Užtikriname, kad mūsų meistrų tinkama patirtis padės Jums taupyti.

Atsidavimas. Mūsų meistrai yra tikri savo srities profesionalai. Kiekvienas sau tinkamoje profesijoje jaučiasi užtikrintai bei yra daug produktyvesnis. Mūsų meistrai myli savo darbą, todėl nežiūri į tai atmestinai. Visuomet padės, patars ir paaiškins kodėl ir kaip bus reguliuojami Jūsų langai bei kaip tai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

Susisiekimas. Darbas su klientas mus išmokė, kad komunikacija yra vienas pagrindinių sėkmės garantų. Ar tai būtų savaitgalis, ar nedarbo valandos, visada būsime pasiekiami ir išklausysime Jūsų. Žinome, kaip sunku būna prisiskambinti meistrams, todėl mes norime pakeisti šį nusistovėjusį stereotipą ir būti pirmieji, kurie Jums suteiks pagalbą bet kuriuo paros metu.

Supratingumas. Pasižymime supratingumu ir pagalba bet kuriuo gyvenimo atveju. Paskambinkite ir mes noriai visada pakonsultuosime Jus Jums rūpimais klausimais. Nesvarbu ar norėtumėte sužinoti paslaugų kainą, ar sulaukti kitokio patarimo, mes visada pasiruošę padėti. Skirsime laiko Jūsų konsultacijai be jokio mokesčio.

Langų reguliavimas Vilniuje

(8-5) 214 1893
langu reguliavimas

Langų reguliavimas

Universalaus meistro langų komanda atvyks pas Jus į namus greičiau, nei bet kas kitas. Ar tai būtų langų įstatymas, keitimas, reguliavimas, ar remontas, mūsų meistrai pasiruošę viskam, todėl atvyks greitai ir po savęs nepaliks nesutvarkytos aplinkos. Būsite nustebinti, kaip greitai ir kokybiškai galima atlikti sudėtingus ir specialių žinių reikalaujančius langų montavimo ar taisymo darbus.

Kreipkitės į mus dėl šių langų montavimo paslaugų:

Kiekvieną užsakymą vertiname individualiai ir nedirbame pagal kokią nors iš anksto numatytą schemą. Kiekvienas užsakymas mums yra atskira istorija, todėl atvažiuojame, kalbamės, išklausome lūkesčius, išsiaiškiname poreikius, surandame geriausią sprendimą ir tik tuomet imamės darbo. Su klientais suderinę darbų sąmatą atliekame darbus iš anksto sutartu patogiu metu arba nedelsiant, jei klientas ar situacija to reikalauja. Kreipkitės tiesiai į mus ir užmirškite visus rūpesčius!

Mūsų teikiamos langų paslaugos galioja visame Vilniaus mieste. Paskambinę mums ir sutarę meistrų atvykimo laiką gausite visą reikiamą pagalbą vykdant langų montavimo, remonto ar reguliavimo darbus. Atvyksime ir pakonsultuosime Jums rūpimais klausimais, o svarbiausia, padarysime viską už Jus. Paaiškinsime visą darbų eigą, todėl galėsite būti ramūs, žinodami kaip ir kokie darbai yra vykdomi Jūsų namuose. Jums nereikės stovėti už meistrų nugaros ir prižiūrėti ar viskas yra daroma nuosekliai ir teisingai. Mūsų pareiga yra leisti Jums atsipalaiduoti nuo mūsų meistrų atvykimo iki išvykimo.

Langų remonto kaina

Langų reguliavimas Vilniuje – tai dalis mūsų kompleksinės langų montavimo paslaugos. Dėl langų reguliavimo kainos prašome kreiptis nurodytais kontaktais ir pagal Jūsų poreikius mes nustatysime tikslią kainą Jums. Paskambinę mums pasistenkite suteikti kuo daugiau informacijos, kad mes galėtume įvardinti kuo tikslesnę sumą. Pagal bendrą suvokimą, langų reguliavimo kaina nėra didelė, turint galvoje tai, kiek klientams padedame sutaupyti ilguoju laikotarpiu. Langų sureguliavimas gali Jus išgelbėti nuo didelių investicijų, todėl šios paslaugos vertė yra daug didesnė, negu jos kaina.

Jeigu pastebėjote bet kokį langų nesandarumą, ar tai būtų į patalpas besiskverbiantis skersvėjis arba šaltis šaltuoju metų laikotarpiu, ar pro lango rėmus bėgantis vanduo lietingomis dienomis, nedelskite. Ilgai nereguliuojami langai gali sugesti ir tapti nebepataisomi arba jiems teks atlikti pilną remontą, kas kainuoja didesnius pinigus, nei reguliavimas. Pagal reikalavimus, patariame atlikti ir profilaktinį langų reguliavimą kas 2-3 metus ir savo langais galėsitės džiaugtis ilgai.

Neužmirškite paskambinti mums ir mes pasirūpinsime Jūsų nesureguliuotais langais. Universalus meistras – tai greita, kokybiška ir patogu!

Skambinkite jau dabar!

(8-5) 214 1893

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Juozapas 06/08/2018
  Palieskite, kad skambintumėte