Stacionariųjų kompiuterių atnaujinimas 

kompiuteriu remontas vilniujeŠiais laikais kompiuterinės technologijos sparčiai žengia pirmyn – jeigu dabar įsigytumėte naują kompiuterį arba kokį kitą kompiuterinį įrenginį, jau po vienerių metų jį reikėtų atnaujinti arba pirkti naują. Nors ir kiekvieno žmogaus technologiniai poreikiai skiriasi ir neatsižvelgiant į tai, kad aukštesnės kokybės kompiuteris po vienerių metų vis dar gali taip pat gerai funkcionuoti, kaip ir pirmą dieną, bet būtina neapsileisti ir per daug neatsilikti nuo naujovių.

Stacionariuosius kompiuterius atnaujinti yra lengviau negu nešiojamuosius dėl jų lengvai išrenkamo ir prieinamo dizaino, todėl keičiamų ir atnaujinamų komponentų spektras yra platesnis ir galimybės sėkmingai sutaisyti arba atnaujinti kompiuterį yra didesnės. Todėl turite visas įmanomas galimybes neleisti savo stacionariajam kompiuteriui atsilikti nuo naujovių ir pasenti anksčiau laiko. Maloniai kviečiame kreiptis į „Universalaus meistro“ kompiuterinių technologijų ekspertus, kurie atliks profilaktiką, patikrins kompiuterį, nustatys atnaujintinas detales ir kibs į darbą!

Mes jums padėsime!

Universalaus meistro specialistai patikrins ir atnaujins visas stacionariųjų kompiuterių dalis ir prietaisus: standžiuosius diskus, operatyviąją atmintį, kompaktinių diskų skaitytuvus, aušintuvus, maitinimo blokus, motinines ir vaizdo plokštes, procesorius, laidus ir daugelį kitų detalių. Taip pat visiškai sutvarkysime jūsų stacionarųjį kompiuterį, išsaugosime visą būtiną informaciją, išvalysime ir atliksime profilaktinę apžiūrą, sunaikinsime virusus, atnaujinsime jūsų kompiuterio tvarkykles, jeigu būtina – iš naujo įdiegsime operacinę sistemą, ir patarsime, ką vertėtų atsinaujinti ir kiek laiko jūsų kompiuteris dar gali jums tarnauti.

Būtina reguliariai atnaujinti stacionarųjį kompiuterį, nes kompiuterio senėjimas ne tik sukelia pavojų jums ir jūsų išsaugotiems duomenims, bet ir tiesiog pasidaro nepatogu naudotis kompiuteriu. Kadangi tobulėja programinė įranga, būtina atnaujinti ir kompiuterio aparatinę įrangą – kitaip jis pradės lėtai arba nenuspėjamai funkcionuoti. Jeigu neatnaujinate programinės įrangos ir tvarkyklių, kompiuteriui gali labiau pakenkti virusai ar kiti kenkėjai ir pavogti ar sunaikinti jūsų asmeninę informaciją. Naudodami pasenusią ir nusidėvėjusią aparatinę įrangą, visada iškyla pavojus jai perkaisti, perdegti, užsidegti ar sprogti, todėl patariame reguliariai atsinaujinti kompiuterio aparatinę įrangą.

Maloniai kviečiame kreiptis į mūsų kompiuterių remonto Universalų meistrą! Mes įvertinsime jūsų stacionariojo kompiuterio būklę, atnaujinsime jį ir visada patarsime – visą tai greitai, našiai ir už gerą kainą!

 

Skambinkite arba siųskite užklausą

 

Telefonų taisykla | Telefono ekrano keitimas | SEO paslaugos | Buitinės technikos remontas

 

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • super, ačiū! Tomas 03/20/2018
Palieskite, kad skambintumėte