Nešiojamųjų kompiuterių atnaujinimas 

Nešiojamųjų kompiuterių atnaujinimas VilniujeŠiuolaikinių kompiuterinių technologijų pažanga yra tokia sparti, kad dabar nusipirkus kompiuterį arba kokį nors kitą kompiuterinį įrenginį, laikoma, kad jau po vienerių metų reikės jį tobulinti arba paprasčiausiai pirkti naują. Suprantama, kad kiekvieno žmogaus kompiuteriniai poreikiai yra skirtingi ir kad po metų kokybiškesnis kompiuteris gali taip pat nepriekaištingai veikti, kaip ir pirkimo dieną, bet ir negalima per daug atsilikti nuo naujovių.

Tiesa, nešiojamuosius kompiuterius atnaujinti yra šiek tiek sunkiau negu stacionariuosius kompiuterius, nes jie yra paprastai gaminami kaip „vienkartinio naudojimo“ prietaisai, todėl keičiamų ir atnaujinamų komponentų spektras yra ribotas. Tačiau egzistuoja visos galimybės neleisti savo nešiojamajam kompiuteriui atsilikti nuo naujovių ir pasenti anksčiau laiko, todėl kviečiame kreiptis į Universalaus meistro kompiuterines dirbtuves, kur mūsų ekspertai atliks profilaktiką, išanalizuos kompiuterį, nustatys atnaujintinas detales ir imsis darbo!

Mūsų kompiuterių remonto specialistai patikrins ir atnaujins šias nešiojamųjų kompiuterių dalis ir prietaisus: standžiuosius diskus, kompiuterių ekranus, operatyviąją atmintinę, aušinimo sistemas, kompaktinių diskų skaitytuvus ir kitą įrangą. Taip pat visiškai sutvarkysime jūsų nešiojamąjį kompiuterį, išsaugosime visą reikalingą informaciją, atliksime valymą bei profilaktiką, ištrinsime virusus, atnaujinsime Jūsų kompiuterio tvarkykles, jeigu būtina – perrašysime operacinę sistemą, ir pateiksime rekomendacijas dėl to, ką vertėtų atsinaujinti ir kiek jūsų kompiuteris gali maždaug dar tarnauti.

Būtina reguliariai atnaujinti kompiuterį!

Būtina reguliariai atnaujinti kompiuterį, nes senėjimas ne tik sukelia pavojų jums ir jūsų asmeniniams duomenims, bet ir paprasčiausiai pasidaro nepatogu naudotis nešiojamuoju kompiuteriu. Programinei įrangai tobulėjant, būtina tobulinti ir kompiuterio aparatinę įrangą, kitaip jis pradės veikti lėtai ir nepatikimai. Jeigu programinė įranga ir tvarkyklės nėra naujinamos, kompiuterį lengviau gali paveikti kenkėjai ir pavogti jūsų asmeninę informaciją. Naudodami pasenusią ir nusidėvėjusią aparatinę įrangą, visada kyla pavojus jai perkaisti, perdegti, užsidegti ar net sprogti. Todėl labai stipriai rekomenduojame reguliariai atsinaujinti kompiuterį.

Kviečiame kreiptis į Universalų meistrą! mes įvertinsime jūsų nešiojamojo kompiuterio būklę, atnaujinsime jį ir pateiksime rekomendacijas – visą tai greitai, efektyviai ir už optimalią kainą!

(8-5) 214 0991

Skambinkite jau dabar!

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, puikios paslaugos! Reda 03/20/2018
  Palieskite, kad skambintumėte