Nešiojamojo kompiuterio ekrano taisymas

Nešiojamojo kompiuterio ekrano taisymasViena iš dažniausiai pasitaikančių nešiojamųjų kompiuterių problemų yra ekrano (matricos) gedimas. Nešiojamųjų kompiuterių ekranas gali sugesti dėl įvairių priežasčių – fizinis ekrano pažeidimas (pvz. kompiuteriui nukritus arba apipylus ekraną gaiviuoju gėrimu), ekrano foninio apšvietimo gedimas, vidinių ekrano laidų arba kontaktų nusidėvėjimas ir kt. Tačiau, kur yra problema, ten yra ir sprendimas – „Universalaus meistro“ sprendimas!

Mūsų kompiuterijos specialistai gali padėti išspręsti visas nešiojamojo kompiuterio ekrano problemas. Teikiame šias LCD ir LED ekranų remonto ir keitimo paslaugas:

 • Visiškas ekrano keitimas. Fiziškai pažeidus nešiojamojo kompiuterio ekraną, vienintelis galimas sprendimas šiai problemai yra ekrano keitimas – remontas tokiu atveju nėra įmanomas. Jeigu apliejote, suskaldėte ar įskėlėte, subraižėte ar įspaudėte ekraną, pateikite kompiuterį mūsų specialistams, kurie užsakys ir pakeis seną ekraną nauju. Keičiame jutiklinius ir paprastus LCD ir LED kompiuterių ekranus.
 • Ekrano foninio apšvietimo taisymas. Dauguma naujesnių kompiuterių naudoja šviesos diodų (taip pat vadinamų LED) tipo ekranus, kurie šios problemos neturi, bet skystųjų kristalų (taip pat vadinamų LCD) ekranai privalo būti apšviečiami iš nugarinės jų pusės, kad būtų įmanoma matyti vaizduojamą informaciją. Universalus meistras gali sutvarkyti ir patį foninį apšvietimą, ir jį kontroliuojančias mikroschemas.
 • Vidinių ekrano laidų arba kontaktų nusidėvėjimas. Dažnas nešiojamųjų kompiuterio ekrano atidarymas ir uždarymas neišvengiamai nešioja ekraną ir vaizdo plokštę jungiančius laidus ir siejamus komponentus. Laikui bėgant ekranas pradeda netinkamai vaizduoti informaciją, pvz., rodo ne tas spalvas, matomi ekrano trukdžiai, ekranas veikia tik pakreipus jį tam tikru kampu arba iš viso neveikia. Tai įprastai sukeliama ekrano laidų ir kontaktų nusidėvėjimo.

Jeigu patiriate tokias problemas, maloniai kviečiame susisiekti su mumis. Universalus meistras pasirūpins, kad jūsų nešiojamasis kompiuteris ir toliau ištikimai ir tinkamai tarnautų jums!

Nesidrovėkite ir skambinkite mums, mes išspręsime visas Jūsų kompiuterio bėdas!

Skambinkite ir susitarkite dėl susitikimo!

(8-5) 214 0991

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • ačiū, Jūs tikri profai! Eglė 03/20/2018
  Palieskite, kad skambintumėte