Paminklų gamyba Vilniuje

Paminklas – artimųjų atminimo simbolis. Nuo seno akmenys žymi žmogaus laidojimo vietą, tačiau šiandien paminklai atlieka kur kas daugiau funkcijų. Ant jų galima iškalti reikiamą informaciją, mirusiųjų portretus, religinę simboliką. Paminklus galima rinktis norimo dydžio, storio, atspalvio, akmens struktūros bei dizaino. Pagal individualų užsakymą pagamintas paminklas suteiks kapavietei išskirtinumo ir bus pritaikytas pagal jūsų poreikius.

Sunku apsispręsti, kokio tipo paminklą rinktis? Pagalvokite, ar jums labiau patinka paprastas, minimalistinis antkapis, ar didesnis, modernus. Dydį rinkitės pagal kapavietę ir žmonių skaičių. Ant didesnio paviršiaus ploto bus galima sutalpinti daugiau informacijos, todėl paprastai tokie paminklai tinka didesnėms kapavietėms (trims arba daugiau žmonių). Kuriant kapų dizainą apsvarstykite ar eisite į kontrastus, ar naudosite vientisumą. Tai padės pasirinkti paminklo bei pertvarų granito spalvą.

paminklu gamyba Vilniuje

paminklu gamyba

Universalus meistras ne tik padės jums apsispręsti, bet ir pagamins paminklą pagal jūsų viziją. Mūsų meistrų paminklų gamybos patirtis rinkoje leidžia įgyvendinti net ir nestandartines idėjas, o greitas ir kokybiškas darbas užtikrins greitą ir norimą rezultatą. Nepamirškite, kad nuo paminklo yra pradedamas kurti bendras kapavietės vaizdas, taigi teisingai parinktas paminklas garantuos sėkmingą tolimesnį kapų dekoravimą ir dizainą.

Kodėl rinktis mus?

Unikalus dizainas. Universalaus meistro paminklų menininkai-tašytojai pasižymi kūrybingumu, todėl užsisakę mūsų paslaugas būsite tikri, kad pagamintas paminklas nebus jau kažkur matytas. Nesiskoliname idėjų iš kitų jau atliktų darbų ir vertiname paminklų unikalumą. Mūsų nuomone šis darbas turi būti išskirtinis, taip atiduodant pagarbą mirusiems. Neiname lengviausiu keliu ir kuriame unikalius paminklų dizainus.

Kruopštumas. Paminklų gamybos darbai reikalauja ypatingo kruopštumo ir atidumo. Šis principas suteikia mūsų darbams reikiamą kokybę, o klientai lieka ypač patenkinti rezultatu. Naudodami tik specialius įrankius patikriname paviršių lygumą bei glotnumą, iki veidrodžio spindesio nupoliruojame akmenį ir dar kartą atidžiai viską patikriname prieš montuodami paminklą.

Projektavimas. Ne tik padėsime suprojektuoti jums reikiamą paminklą, bet ir pateiksime atliktų pavyzdžių, kurie jus užves ant kelio ir padės suprasti, kas jums patinka. Paminklų gamyboje padėsime jums nuo brėžinio sukūrimo iki galutinio paminklo sumontavimo. Jums neteks niekuo rūpintis, nes mes pasirūpinsime net ir menkiausiomis smulkmenomis.

Specialisto akis. Mūsų patyrusių kapų tvarkymo specialistų patirtis leidžia aptikti problemines kapaviečių vietas ir klientams pasiūlyti geriausią sprendimą. Dažnu atveju klientai negali pastebėti, kad vandens išplautus pamatus reikia sutvirtinti, o pavirtusiam paminklui išbetonuoti tvirtą pamatą. Kai kuriuos dalykus pastebi tik profesionalai, taigi kreipkitės į mus ir mes jums visada nuoširdžiai padėsime.

Paminklų gamyba Vilniuje

(8-656) 88083
paminklu gamyba kaina

Paminklų gamyba

Paminklų gamyba užsiima tik specializuoti meistrai. Būtent tokie žmonės dirba Universalaus meistro komandoje. Nuoširdžiai patarsime ir padėsime jums bet kurioje paminklo gamybos stadijoje, taigi nebedelskite ir paskambinkite mums jau dabar. Mes jums suteiksime visa reikiamą informaciją, nustatysime paminklo gamybos terminus ir aptarsime kitas svarbias detales.

Kitos susijusios paslaugos:

 • Kapų, paminklų projektavimas, įrengimas
 • Kapaviečių valymas
 • Šiukšlių išvežimas
 • Paminklų gamyba
 • Kapų dekoravimas, apželdinimas
 • Kapų atnaujinimas, restauravimas

Paminklų gamybos kaina

Paminklų gamybos kaina yra apskaičiuojama atsižvelgiant į projektą bei individualius kliento lūkesčius. Paskambinkite mums ir mes padėsime jums suprasti paminklų gamybos kainodarą ir pateiksime individualų pasiūlymą pagal jūsų poreikius. Kokybiškai pagaminti paminklai nereikalauja jokių priežiūros kaštų, todėl tai bus vienkartinė jūsų investicija. Universalaus meistro gamintus paminklus bus lengva prižiūrėti, o darbų kokybė tenkins net ir pačius išrankiausius.

Užsisakykite Universalaus meistro paminklų gamybos paslaugą ir užmirškite visus jus užgriuvusius rūpesčius. Nieko nėra geriau už meistrus išmanančius savo sritį ir suprantančius klientų poreikius.

Skambinkite jau dabar!

(8-656) 88083

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Labai dėkui šiems meistreliams. Antanas 06/11/2018
  Palieskite, kad skambintumėte