Kapų tvarkymas Vilniuje

Kapų ir kapaviečių priežiūra – gražus mirusiuosius pagerbiantis gestas. Kiekvienas turime palaidotų artimųjų ar giminaičių, taigi vienaip ar kitaip susiduriame su kapų tvarkymu. Kapus patartina tvarkyti ne tik per vėlines, bet periodiškai. Patariama kapus lankyti bent jau kas 1-2 mėnesius arba dažniau. Kuo ilgiau kapai bus neprižiūrimi, tuo teks daugiau įdėti darbo į jų sutvarkymą. Kapavietes nepaliaujamai veikiant permainingoms oro sąlygoms yra išplaunamas gruntas bei pamatai, ant kapų užnešamas smėlis, nuo medinių paviršių (pvz. medinio kryžiaus) atsilupa dažai, numiršta gyvi augalai bei atsiranda kitų problemų. Tam, kad kapai atrodytų gražiai ir prie jų tvarkymo netektų praleisti viso savaitgalio, kapų priežiūrai reikia skirti nuolatinį dėmesį.

Universalus meistras padės kruopščiai sutvarkyti jūsų prižiūrimus kapus.

kapu-tvarkymas-Vilniuje

kapu tvarkymas

Jei esate užimtas ir niekaip nerandate laiko kapų tvarkymui, patikėkite šį darbą mums ir galėsite džiaugtis, kad kapai bus greitai ir nepriekaištingai sutvarkyti jums nepajudinus nė piršto. Visus kapus tvarkome preciziškai ir tiksliai pagal kliento norus!

Kodėl rinktis mus?

Dėmesingumas. Ypatingas dėmesingumas leidžia kapų tvarkymo darbus įvykdyti be pakartotinių atvažiavimų. Iki smulkmenų išsiaiškiname kas turi būti padaryta, kaip klientas įsivaizduoja gerai atliktą darbą ir iki kaip greitai visi darbai turi būti atlikti. Nieko nėra geriau nei dėmesingi ir atidūs kapų tvarkytojai. Gerbiame mirusiųjų aplinką, todėl palaikome reikiamą tvarką.

Preciziškumas. Atkreipiame dėmesį net ir į mažiausias smulkmenas. Kapus tvarkome pagal jūsų norus, todėl rasite sutvarkytus kapus taip, kaip ir prašėte. Kilus menkiausiems klausimams visada susisieksime ir atsiklausime, kaip tvarkyti vieną ar kitą dalyką. Taip pat jeigu pilnai dar nesate nusprendę ką ir kaip reikėtų tvarkyti, mūsų specialistai patars ir padės surasti geriausią sprendimą.

Greitis. Visus kapų tvarkymo darbus atliekame greitai. Greitis yra tai, kas padeda laiku atvykti į užsakymus, o pakankama darbo jėga prisideda prie greito ir našaus darbo. Jei reikės, atvyksime į vietą įvertinti darbų apimtis, kad galėtume efektyviai suplanuoti darbo jėgą bei krūvį. Vidutiniai kapų tvarkymo užsakymai trunka vos kelias valandas, todėl net nepastebėsite, kaip darbai bus užbaigti.

Specialisto akis. Mūsų patyrusių kapų tvarkymo specialistų patirtis leidžia aptikti problemines kapaviečių vietas ir klientams pasiūlyti geriausią sprendimą. Dažnu atveju klientai negali pastebėti, kad vandens išplautus pamatus reikia sutvirtinti, o pavirtusiam paminklui išbetonuoti tvirtą pamatą. Kai kuriuos dalykus pastebi tik profesionalai, taigi kreipkitės į mus ir mes jums visada nuoširdžiai padėsime.

Kapų tvarkymas Vilniuje

(8-656) 88083
Kapu tvarkymas kaina

Kapų tvarkymas

Kapų tvarkymas reikalauja nuoširdumo ir kruopštumo. Rūpinantis, kad kapai išliktų gyvybingi ir gražūs, svarbu ne tik praktiškumas, bet ir estetika. Mūsų siūlomos paslaugos aprėpia platų kapų tvarkymo spektrą. Užsisakykite mūsų paslaugas ir galėsite būti ramūs, kad visi rūpesčiai yra vienose rankose. Nuo kapų ir paminklų projektavimo, valymo ir dekoravimo iki apželdinimo ir šiukšlių išvežimo – viskas yra skirta suteikti jūsų artimųjų kapams estetikos ir sumažinti rūpesčius jums patiems.

Atliksime šias ir kitas kapų tvarkymo užduotis:

 • Kapų, paminklų projektavimas, įrengimas
 • Kapaviečių tvarkymas, valymas
 • Šiukšlių išvežimas
 • Paminklų gamyba
 • Kapų dekoravimas, apželdinimas
 • Kapų atnaujinimas, restauravimas

Jei kapas bus susmukęs, užpilsime žemės ir sulyginsime. Jei pageidausite, kapo pakraščiuose arba viduryje pasodinsime daugiamečių, lengvai prižiūrimų gėlių, patiesime agroplėvelę nuo piktžolių, užpilsime dekoratyvinę skaldą, pastatysime atitvarus, prie bendro vaizdo priderinsime vazas, kryželius arba gėles, išrausime piktžoles ir daug daugiau. Tiesiog kreipkitės į mus bet kokius kapų tvarkymo klausimu ir mes greitai ir lengvai pateiksime patarimų kaip sutvarkyti kapus, ką reikėtų pakeisti ar atnaujinti, arba pagaminsime visiškai naują paminklą pagal jūsų pageidavimus. Patikėkite mums bet kokią kapų tvarkymo užduotį ir mes garantuojame, kad liksite patenkinti geru rezultatu.

Kapų tvarkymo kaina

Kapų tvarkymas – atsakinga užduotis. Tvarkydami kapus atsižvelgiame į kapų dizaino reikalavimus, kliento poreikius ir viziją bei esamą situaciją. Kiekvienas kapų tvarkymo darbas reikalauja individualių sprendimų, todėl raginame skambinti mums nurodytais kontaktais ir mes operatyviai pateiksime jums pasiūlymą. Išklausysime jūsų pageidavimus ir jei reikės visuomet pateiksime bent kelis sprendimo variantus. Galėsite apžiūrėti jau įvykdytus mūsų kapų tvarkymo darbų pavyzdžius ir pamačius patinkantį, galėsime pritaikyti konkretų sprendimą jūsų tvarkomai kapavietei. Su mūsų pagalba ir naudingais patarimais kapų priežiūra taps lengva ir nesudėtinga.

Kreipkitės į mus dėl bet kokios kapų tvarkymo užduoties ir mes pasistengsime atlikti viską, kad jūs būtumėte patenktinti. Mūsų noras ir patirtis bei jūsų vizija padės pasiekti pačių geriausių rezultatų, todėl kviečiame skambinti dabar ir kapų priežiūra taps malonumu. Nebeaukokite savo brangaus laiko, nes už jus viską gali padaryti Universalus meistras. Patikėkite šį atsakingą darbą patyrusiems specialistams ir grožėkitės jūsų artimųjų kapų tvarka ir estetika.

Skambinkite jau dabar!

(8-656) 88083

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Puiki kapų priežiūra, rekomenduoju visiems! Andrius 06/11/2018
  • Labai ačiū užsutavrkytą senelių kapavietę, jokių problemų ir nesusipratimų, tikimės, kad visiems taip pat atliekate darbus kaip mums padarėte, sėkmės jums didžiausios. Viktoras 03/08/2021
  Palieskite, kad skambintumėte