Automobilių servisas

Automobilių servisas ir jame teikiamos automobilių remonto ir priežiūros paslaugos yra tai, su kuo susiduria kiekvienas vairuotojas. Kiekvienam automobiliui, tiek naujam, tiek senam yra reikalinga priežiūra, todėl kokybiškos serviso paslaugos yra sėkmingos kiekvieno automobilio eksploatacijos garantas.

Priklausomai nuo servise siūlomo darbų spektro, meistrų kompetencijos ir turimos įrangos, kiekviename automobilių servise gali būti teikiamos tam tikros remonto paslaugos. Patogu, kai viename servise galime atlikti tiek automobilio aptarnavimą, tiek remontą, tiek detalių keitimą ar net valymą. Įprastai automobilio servisus renkamės pagal vietą, meistrų patikimumą ir paslaugų kainą.

Automobiliu servisas

Taip pat įtakos dažnai turi eilės, remonto ir atliekamų darbų greitis, tad pagal savo prioritetus išsirenkame tinkamiausią servisą savo poreikiams. Universalus meistras siūlo patogumą kiekvienam vairuotojui ir teikia profesionalias, patikimas bei geromis kainos paremtas automobilių serviso paslaugas jūsų mieste. Turime puikias meistrų komandas, kurios su malonumu nedelsiant atliks jūsų automobilio apžiūrą, tiksliai nustatys gedimus arba atliks kokybišką aptarnavimą. Su mūsų pagalba jūsų automobilis jums tarnaus patikimai, tad Universalaus meistro automobilių servisas padės išspręsti visas jūsų automobilio problemas.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda turi kvalifikaciją, įgūdžius ir patirtį, būtinus kokybiškam ir ilgalaikiam galutiniam rezultatui užtikrinti. Mūsų darbas yra nuodugnus, efektyvus ir operatyvus. Užtikriname patogumą, praktiškumą, ir automobilio remonto bei kitų darbų ilgaamžiškumą. Vadovaujamės labai paprastu žmogišku principu: darome darbą, lyg darytume tai sau, šeimos nariui, draugui ar kaimynui.

Sąžiningumas. Universalaus meistro ekspertai niekada nepaliks žmogaus bėdoje. Tikime, kad visi mūsų specialistai turi sergėti savojo amato orumą bei įvaizdį. Siekiame savo darbais gerbti savo klientus, todėl užtikriname gerą darbą vadovaudamiesi aukščiausiais automobilių remonto ir renovacijos standartais. Galite būti ramūs – atliksime tik sutartus darbus ir nestatysime jūsų į nemalonią situaciją, pateikdami sąskaitą, kurioje įtraukti „neišvengiami darbai“.

Optimali kaina. Automobilio remonto ir renovacijos kainos labai priklauso nuo specifinių paslaugų, situacijos bei darbų sudėtingumo, būtinų detalių, įrankių, mašinerijos, naudojamų medžiagų ir kitų veiksnių. Nesiekiame nuskriausti kliento didelėmis sąskaitomis – norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, taip pat tikimės, kad mūsų klientai supranta kokybiško darbo vertę ir kad profesionali įranga bei aukštos kvalifikacijos personalas nenuvertins savo pastangų. Visą tai yra aptariama ir nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Kokybė. Norėdami garantuoti atliekamų automobilių remonto ir restauravimo darbų kokybę ir ilgaamžius rezultatus, suteikiame garantiją dalims ir atliktiems darbams, priklausomai pagal situaciją. Dirbame vadovaudamiesi Lietuvos bei Europos Sąjungos nustatytais standartais ir taikydami moderniausią remonto praktiką. Taip pat naudojame specializuotus įrankius bei įrangą automobiliams kelti, taisyti, renovuoti ir plauti. Nutikus bėdai, drąsiai kreipkitės – visada padėsime!

Automobilių servisas kaina

Automobilių serviso kaina gali varijuoti tiek nuo vietovės, tiek nuo teikiamų paslaugų spektro bei užimtumo. Jei jūsų automobilis reikalauja remonto arba norite atlikti patikrą, ieškokite Universalaus meistro automobilių serviso specialistų savo mieste paskambinę nurodytais kontaktais. Mes ne tik patikimai, greitai ir nebrangiai atliksime jūsų automobilio diagnostiką, bet ir suteiksime profesionalias remonto paslaugas bet kokio pobūdžio gedimams šalinti. Ilgametė mūsų meistrų patirtis leidžia tikėtis patrauklių remonto paslaugų kainų, o malonus aptarnavimas ir paslaugumas leis jaustis užtikrintai. Operatyvumas, kokybė ir palankios sąlygos – Universalaus meistro bruožai, leidžiantys atlikti plataus spektro automobilių remonto darbus. Savo autoservisuose turime įvairių sričių automobilių specialistų, todėl esame tikri, jog galėsime pasiūlyti reikiamas paslaugas jums patogiu metu. Skambinkite nurodytais telefono numeriais jau dabar ir užsirezervuokite savo automobilio diagnostikai šiandien. Nelaukite, kol jūsų automobilio problemos taps brangiai kainuojančiomis ir atvykite į autorizuotą Universalaus meistro automobilių servisą savo mieste!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Automobilių servise atliekama paslaugų kaina priklauso nuo reikiamų paslaugų rūšies. Mūsų meistrams atlikus išsamią patikrą bus identifikuoti gedimai ir pritaikytas reikalingas ir profesionalus remontas.

 

✅Kaip užsakyti?

Užsakykite remonto paslaugas pasirinkę miestą. Jums bus pateikti konkrečiame mieste esantys meistrai bei servisai, kur jūs patogiai galėsite atvažiuoti, kad būtų atliktas profesionalus jūsų automobilio remontas.

 

✅Koks yra darbų procesas?

Atvykus į vietą jums bus atliktas išsami jūsų automobilio patikra gedimų nustatymui. Iš karto po jos bus pateikta tiksli remonto kaina, terminai bei kitos jus dominančios darbų atlikimo sąlygos.

 

✅Kaip greitai galite priimti?

Universalaus meistro automobilių servisas darbus pradeda iš karto, esant nedideliam užimtumui. Jei servise užsakymų yra daugiau, jums bus nurodytas tikslus laikas, kada jūsų automobilis bus paimtas remontui.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020