Lubų apdaila

Būsto įrengimas yra ne tik įdomus ir intriguojantis procesas, bet ir atsakinga bei daug dėmesio reikalaujanti užduotis.

Lubų apdaila – vienas iš sudėtinių vidaus įrengimo darbų. Įrenginėjant, glaistant ir dažant namų sienas ir lubas neretai atsiskleidžia tikroji meistrų kompetencija, kadangi šių vietų užbaigimui yra reikalingas ne tik patyrimas, bet ir atidumas. Nedėmesingai ir ne pagal technologiją įrengtos lubos vakarinio apšvietimo šviesoje, esant tam tikram šviesos kritimo kampui, nesunkiai pasimato net ir menkiausi paviršių nelygumai.

Nepavyksta tinkamai atlikti lubų apdailos? Rezultatas visai ne toks, kokios tikėjotės? Universalus meistras jūsų pirmas ir vienintelis pagalbininkas. Mūsų lubų apdailos specialistų komanda visuomet pasiruošusi padėti. Patirtis ir sąžiningumas – tai bruožai, lemiantys žmonių pasitikėjimą mūsų paslaugomis. Greitai, atsakingai ir kokybiškai įrengsime lubas pagal jūsų norus, o rezultatas viršys visus lūkesčius. Esame tam, kad profesionaliai įgyvendintume mūsų klientų idėjas ir leistume būti visiškai ramiems ir užtikrintiems dėl meistrų sklandžiai ir laiku atliekamų darbų. Jūsų vizija – mūsų atsakomybė.

Lubų apdaila Lubų apdaila vilniuje

Lubų apdaila Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Darbų greitis atsiranda gaunant reikiamą įdirbį, todėl darbus galima atlikti greičiau ir efektyviau. Produktyvumas ir našumas yra Universalaus meistro prioritetiniai dalykai, taupantys klientų laiką. Atlikdami darbus greičiau nei kiti neaukojame darbų kokybės. Jei reikia, didiname darbo jėgą, tad viską atliekame laiku pagal iš anksto suderintus darbų grafikus.

Patirtis. Lubų montavimo ir įrengimo patirtis taip pat ateina su atliktų darbų kiekiu. Mūsų specialistai rinkoje dirba ne vienerius metus, todėl gali pasigirti dideliu sukauptu patirties bagažu. Žinojimas kaip reikia elgtis skirtingose situacijose leidžia priimti teisingus sprendimus ir darbus atlikti kokybiškai nepriklausomai nuo aplinkybių.

Komandinis darbas. Dirbame kaip vienas kumštis. Komandinis darbas padeda ne tik viską atlikti daug greičiau, bet ir išvengti komunikacijos ir darbų persidengimo problemų. Visi darbai yra surikiuoti nuosekliai, pagal iš anksto suplanuotą grafiką. Tai yra ypač patogu klientams, nes yra laikomasi numatytų terminų ir sąmatų.

Ramybė. Visiems lubų apdailos darbams naudojame tik aukštos kokybės ir patikimų gamintojų dažus, glaistus ir kitas medžiagas. Kokybiškos medžiagos ir profesionalus bei atsakingas darbas lemia mūsų klientų ramybę ir užtikrintumą, kad visi darbai bus atlikti pagal pageidavimus. Išklausome, patariame ir aiškiai nustatome darbų eigą bei terminus. Kas gali būti geriau nei apdailos darbai be jokių rūpesčių?

Lubų apdaila kiana

Lubų apdaila kaina

Kvadratūra yra vienas esminių kriterijų nustatančių lubų įrengimo ir apdailos darbų apimtis ir jų kainą. Šiais laikais naudojami įmantrūs ir modernūs pastatų architektūriniai sprendimai reikalauja individualaus situacijos įvertinimo, todėl jei norite sužinoti lubų apdailos kainą jums, skambinkite nurodytais kontaktais ir mes įvertinę darbų apimtis bei kvadratūrą pateiksime jums tinkantį pasiūlymą. Preliminarios apdailos darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Nežinote tikslios lubų kvadratūros? Universalaus meistro specialistai yra tam, kad jums nereiktų vargti. Atvyksime pas jus į namus ir tiksliai apskaičiuosime lubų plotą, pateiksime darbų kainas ir kartu su jumis suplanuosime darbų atlikimo laiką. Su Universaliu meistru niekada nesijausite vieni. Pagelbėsime jums bet kurioje situacijoje, tad teiraukitės mūsų paslaugų ir džiaukitės išgražėjusiais namais.

Jums tereikia paskambinti ir jūsų rūpesčiai taps mūsų pareiga. Nedelskite ir užsisakykite Universalų meistrą ir stebėkite kaip keičiasi jūsų namų aplinka. Nieko nėra patogiau už profesionalias ir patikimas paslaugas, todėl nelaukite ir kreipkitės į mus jau dabar. Universalus meistras – reikiamos paslaugos reikiamu metu!

Aptarnavimo teritorija

Lubų apdaila

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Martynas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte