Gipso kartono lubų montavimas Vilniuje

Lubos - patalpų dalis, kuri mažiausiai kelia rūpesčių bėgant laikui. Jeigu sienas ar grindis tenka perdažyti kas kelis metus, norint atsinaujinti ar atsišviežinti namus ar biurą, tai lubos kelia ne tiek daug rūpesčių. Įsirenginėjant būstą tenka gerai apgalvoti, kokios lubos tiktų labiausiai. Vis tik montuojant lubas, kokybė yra labai svarbus aspektas.

Kokios yra pagrindinės gipso kartono lubų savybės? Pirmiausiai, labai svarbus plokščių rūšies pasirinkimas. Galima išskirti paprastuosius tinko lakštus, drėgmei atsparų gipso kartoną, ugniai atsparų gipso kartoną, drėgmei ir ugniai atsparų gipso kartoną. Kokią rūšį pasirinkti savo reikmėms, priklauso nuo konkrečios situacijos, patalpos ypatybių. Žalios spalvos gipso kartonas skiriamas drėgnoms, o baltos - sausoms patalpoms. Tam, kad gipso kartono lubos būtų kokybiškai sumontuotos, visas darbų atlikimas turi būti kruopštus ir tikslus.

Gipso kartono lubu montavimas

Gipso kartono lubos

Gipso kartono pagrindinis privalumas - puiki garso izoliacija, įvairių lygių bei aukščių lubos, pakankamai greitas ir paprastas montavimas. Dar viena patraukli gipso kartono savybė - ekologiškumas, puikus kainos ir kokybės santykis. Kaipgi vyksta gipso kartono lubų montavimo darbai? Šis populiarus vidaus apdailos būdas atliekamas, pritvirtinant gipso kartono plokštes prie karkaso. Pastarieji gali būti metalinių profilių arba medinių tašų. Prieš pradedant gipskartonio montavimo darbus, vietos šviestuvams, inžinerinėms komunikacijoms jau turi būti numatytos ir pažymėtos. Jei bus įrenginėjami tik šviestuvai, lubų aukštis gali būti nuleidžiamas minimaliai.

Kad būtumėte patenkinti savo būsto įrenginėjimo ar remonto darbais bei sutaupytumėte savo brangų laiką ir energiją, kreipkitės į Universalaus meistro komandą, kuri garantuos kokybišką bei greitą darbų atlikimą.

Gipso kartono lubų montavimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro komandos sėkmingą veiklą užtikrina specialistų profesionalumas, darbų kokybė bei efektyvumas. Esame patikimi, nes prisiimdami visokeriopą atsakomybę už savo darbų vykdymą, siekiame sąžiningo bendradarbiavimo bei tarpusavio įsipareigojimų vykdymo. Mūsų sukauptos žinios bei patirtis garantuoja sėkmingą projektų įgyvendinimą.

Spartus ir kokybiškas darbų atlikimas. Mes dirbame ne tik greitai bei operatyviai, bet kokybiškai ir atsakingai. Esame patikimi ne tik savo klientams, bet ir partneriams. Puikus darbų organizavimas ir aukšta bendravimo kultūra leidžia įgyvendinti net ir sudėtingiausius projektus. Kiekvienoje situacijoje ieškome ir randame sprendimus, maksimaliai pritaikydami savo geriausias žmogiškąsias savybes bei profesionalumo įgūdžius.

Lankstumas. Universalus meistras yra subūręs specialistų komandą, kuri ne tik atsakingai ir rūpestingai išanalizuoja klientų poreikius bei lūkesčius, bet ir prisitaiko prie kintančių aplinkybių ir situacijos. Mes dirbame lanksčiu, klientams patogiu darbo grafiku, gebame greitai reaguoti į pokyčius ir padėti klientui pagreitinti įkurtuvių džiaugsmus.

Platus paslaugų spektras. Esame ne naujokai statybų sektoriuje, stebime ir domimės naujovėmis, savo sukauptą patirtį bei žinias naudojame darbų kokybės gerinimui ir efektyvumui didinti. Mes atliekame įvairius statybos darbus ir teikiame profesionalias konsultacijas jums patogiu metu. Pasirinkę mus, turėsite daugiau galimybių pasirinkti vienoje vietoje įvairių paslaugų paketą.

Atlikti darbai

Gipso kartono lubų montavimas kaina

Gipso kartono lubų montavimo kaina gali keistis ir svyruoti dėl darbų kiekio ir konstrukcijų sudėtingumo. Jei norite sužinoti tikslią tokių darbų kainą, susisiekite su mumis ir mes pasistengsime nustatyti jūsų projekto kainą. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad atvyksime į jūsų butą/namą/biurą ir įvertinę darbų apimtis, apskaičiuosime gipso kartono lubų montavimo sąnaudas. Mes siekiame suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas už patrauklią bei konkurencingą kainą. Jūs mums esate svarbūs kiekvienas atskirai ir visi kartu, tad rasime bendrus susitarimus ir džiaugsimės bendrais pasiektais rezultatais.

Aptarnavimo teritorija

Gipso kartono lubų montavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos! Petras 05/24/2019
  Palieskite, kad skambintumėte