Valymo paslaugos

Patalpų valymas nėra vien tik įprastinis dulkių išvalymas drėgna ar sausa šluoste. Švarūs paviršiai, blizgantys veidrodžiai ir spindintys langai - kokybiško ir kruopštaus valymo rezultatas.

Ar girdėjote tokį pasakymą: ,,kvepia švara”? Ir juk tai tiesa - švara iš tiesų turi išskirtinį kvapą. Tai nebūtinai muilo ar švaros priemonių kvapas. Tiesiog tvarkinguose ir švariuose namuose jaučiamės maloniai, jaukiai ir netgi gaiviai. Vis daugiau įmonių ir pavienių asmenų dėl didelio gyvenimo tempo ir laiko stokos užsisako patalpų valymo paslaugas namų, biurų ar komercinių patalpų valymui.

kaminu valymo paslaugos

Profesionalumas ir valymo meistrų įgūdžiai ne tik užtikrina paslaugų kokybę, bet ir sutaupo finansinius išteklius. Jei prieš porą dešimtmečių beveik kiekvienoje įmonėje buvo įdarbinamos valytojos pastoviam darbui, tai dabartiniu metu šios pareigos dažnai yra perleidžiamos įmonėms, teikiančioms tokias paslaugas. Jų darbo efektyvumas bei ekonominė nauda yra įrodyta specialistų skaičiavimais.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Pripažįstame, kad tvarkyti namus (ar kitas patalpas) gali bet kas. Tačiau, ar visi sugeba tinkamai išvalyti atsargos reikalaujančius daiktus? Valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę patalpų valymo ekspertai pasirūpins, kad jūsų namai blizgėtų nuo lubų iki grindų ir kad nei vienas kampelis ar tarpas neliktų neišvalytas – viskas pagal planą ir be netikėtų papildomų išlaidų! Užtikriname ramybę, pasirūpiname jūsų namų švara ir tausojame jūsų laiką bei energiją!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – prisistatę į jūsų pateiktą adresą, išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kurias vietas tvarkyti ir valyti, atsižvelgsime į jūsų daiktus ir juos valysime tik tam skirtomis priemonėmis, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Kaip sutarsime – taip ir darysime.

Kokybė. Universalaus meistro valymo ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – patys esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo veiklą atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika, metodais bei naudojame tik ekologiškas valymo priemones ir atitinkamai pagal paviršius. Esame valę viską – namus ir biurus, baldus, langus, sienas, lubas ir visus paprastai namuose ar biure randamus daiktus. Todėl kokybę galime garantuoti!

Kaina. Dėl valymo paslaugų galite būti ramūs – taip, valymo paslaugos kainuoja pinigus, bet ši kaina nėra tokia jau didelė, jeigu atsižvelgiame į tai, kiek naudos šios paslaugos atneša. Pagalvokite, kiek laiko galite sutaupyti, per mėnesį, jeigu samdytumėte specialistus. Taip pat, jums nebereikia investuoti pinigų į brangias valymo priemones, nes mes jas patys atsivežame. Jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja.

Valymo paslaugos kaina

Valymo paslaugų kaina yra įvairi ir kintanti dėl įvairių priežasčių, nes priklauso nuo patalpų specifikos, valymui naudojamų medžiagų ir priemonių, technikos bei aptarnaujančio personalo skaičiaus. Kiekvienam objektui išvalyti bei sutvarkyti reikalingos skirtingos laiko sąnaudos bei žmogiškieji resursai. Tačiau bene svarbiausias faktorius - patalpų plotas. Vienos standartizuotos valymo paslaugų kainos nėra, tad patartina kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie greitai ir efektyviai paskaičiuos paslaugos sąnaudas bei pateiks jums patrauklų pasiūlymą. Dirbame visoje Lietuvoje, todėl paskirsime valymo komandą jūsų mieste, kurie darbus atliks artimiausiu jums patogiu metu, tad švara jau netrukus galėsite mėgautis savo aplinkoje.

Renkantis valymo paslaugų meistrus, svarbus kiekvienas susitarimas ir detalus paslaugų aptarimas. Tvarka spinduliuojantys namai ar biuras taps jūsų kasdienybe, jeigu valymo paslaugas patikėsite profesionaliems Universalaus meistro specialistams. Ilgametė patirtis, atsakingumas ir kruopštumas – esminės mūsų komandos savybės, kurių dėka galime rimtai konkuruoti šiame paslaugų sektoriuje. Pilną valymo paslaugų aprašymą bei valymo komandos jūsų mieste kontaktus galite rasti mūsų internetinėje svetainėje, tad nieko nelaukdami paskambinkite mums, gaukite nemokamą konsultaciją ir netrukus džiaugsitės švaria ir tviskančia aplinka!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja valymo paslaugos?

Valymo paslaugos, kaip ir kitos meistrų paslaugos, yra įkainojamos atsižvelgiant į bendrą užsakymo dydį, darbų apimtį. Paslaugos kainos skaičiavimai jums bus pateikti po meistrų apsilankymo jūsų objekte, todėl galėsite ramiai įvertinti kainos tinkamumą jūsų finansiniams lūkesčiams.

 

✅Kaip užsakyti valymo paslaugas?

Pasirinkitę savo miestą rasite reikalingo meistro kontaktus. Paskambinkite meistrui nurodytu telefono numeriu arba parašykite el. laišką ir mūsų meistras netrukus su jumis susisieks.

 

✅Koks yra valymo paslaugų darbų procesas?

Darbų procesas nėra sudėtingas. Viskas vyksta etapais, kad jums būtų aišku ir patogu. Valymo paslaugos darbų terminai bei sąlygos yra įvardinami po pirminės apžiūros ir jūsų poreikių išaiškinimo.

 

✅Kaip greitai galite pradėti valymo paslaugas?

Sutarti darbai yra pradedami meistrų nurodytu ir, žinoma, jums priimtinu metu. Darbų pradžios laikas priklauso nuo meistrų užimtumo, tačiau paslaugas visuomet mūsų meistrai suteikia artimiausiu metu.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020