Technikos pervežimas Vilniuje

Ne kartą kelyje esame patyrę nemalonią situaciją, kai keleiviniam transportui skirtame kelio ruože sutinkame žemės ūkio ar kitą sunkiąją techniką, riedančią jums prieš akis ir trukdančią eismui... Jei tokiu būdu reikia nuvažiuoti tik keletą kilometrų ir nusukti į šalutinį kelią, tai dar galima pateisinti. Tačiau kitu atveju, tai tampa rimta kliūtimi likusiems eismo dalyviams. Lėšų taupymas ir neatsargumas nesikreipiant į pervežimo įmones, gali privesti prie nelaimės ar autoįvykio.

Specialiai technikai pervežti yra naudojami tam tikslui skirti autovežiai ir platformos, kurie gali pergabenti didelių gabaritų techniką saugiai ir nekeliant pavojaus aplinkiniams. Standartinės technikos pervežimui transporto kompanijos naudoja specialiai tam tikslui skirtas priekabas ir puspriekabes. Yra įmonių, kurios ne tik pasirūpina jūsų nestandartinės technikos pervežimu, bet taip pat ir nuomoja autovežius ir platformas. Visų didelių gabaritų technikos pervežimui reikalingi patyrę bei kvalifikuoti specialistai, kurie profesionaliai sugeba patalpinti krovinius ant platformos, tiksliai ir saugiai pritvirtinti bei nugabenti į reikiamą vietą. Transportavimo technika privalo būti saugi, patikrinta bei tinkamai prižiūrėta.

Dažnu atveju tokių transportavimo paslaugų reikia statybinėms ar kelių įmonėms pergabenti sunkiąją techniką iš vienos vietos į kitą. Didelių gabaritų technikos pervežėjai suteikia kvalifikuotą ir profesionalią pagalbą, tad jūsų technika patenka į patikimas rankas. Specialios technikos pervežėjai rūpinasi kliento turto saugumu ir atsakingai atlieka pavestas užduotis. Jei norite būti ramūs dėl saugaus savo technikos pervežimo, kreipkitės į Universalaus meistro komandą - jumis ir jūsų turtu bus pasirūpinta tinkamai!

Technikos pervežimas

(8-5) 214 2827

Kodėl rinktis mus?

Kvalifikuotos paslaugos. Universalaus meistro komanda savo paslaugas suteikia kelių tiesimo įmonėms, statybinėmis bendrovėmis ir pavieniams asmenimis. Mūsų pagalba - kvalifikuota ir puikiai organizuota, paremta rimtu ir profesionaliu požiūriu į darbą ir kiekvieną klientą. Mūsų komanda sprendžia sudėtingiausias problemas, ieško ir randa išeitį iš sunkių situacijų.

Tobula klientų aptarnavimo sistema. Mūsų darbuotojai nuolat gilina savo profesines žinias, kelia kvalifikaciją bei domisi pervežimo rinkos naujovėmis, gerai išmano technikos pervežimo, pakrovimo bei iškrovimo kontrolės ir priežiūros taisykles. Mes nuolat tobuliname klientų aptarnavimo sistemą, kad kiekvienas užsakovas jaustųsi gerai ir užtikrintai dėl mūsų teikiamų paslaugų. Pasitikėkite profesionalių ir patyrusių pervežėjų paslaugomis.

Lankstumas ir organizuotumas. Universalaus meistro specialistai siekia greitai ir saugiai nugabenti jūsų krovinius į bet kurią jums reikalingą vietą. Pagal poreikį gabename įvairios paskirties techniką, atsakome už jos pakrovimą bei saugų nugabenimą. Savo paslaugas siūlome tiek privatiems asmenims, tiek juridiniams. Esant poreikiui, priimame užsakymus skubiam krovinių pervežimui.

Platus paslaugų spektras. Mūsų komanda perveža gabaritinius ir negabaritinius, nestandartinius ir didelių dydžių krovinius: statybinę techniką, žemės ūkio techniką, statybinius vagonėlius, specializuotą ir kitą techniką. Mes pasirūpiname tinkamu dokumentų sutvarkymu, saugiu pakrovimu ir iškrovimu. Jei užsakovas pageidauja, pervežimui skirtą transportą galime išnuomoti jūsų poreikiams.

Technikos pervežimas

Technikos pervežimas kaina

Universalaus meistro komanda yra pervežusi daugybę įvairios paskirties krovinių bei įgyvendinusi daug savo klientų užsakymų. Kiekvieno projekto kaina yra derinama atskirai ir individualiai, nes skiriasi atstumai, krovinio svoris ir gabaritai, naudojamos skirtingos transportavimui skirtos pagalbinės priemonės bei technika. Mes siūlome susisiekti su mūsų atstovais nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir aptarti jūsų projekto apimtis. Mes apsvarstysime jūsų reikalavimus bei poreikius ir pasiūlysime optimalų kainos ir paslaugos santykį. Neatidėliokite savo planų ir neabejokite profesionaliais patarimais bei pasiūlymais. Jei turite abejonių, mes visada stengsimės jas išsklaidyti ir savo darbu įrodysime, kad jūs tikrai neapsirikote, pasirinkę mūsų komandą.

Technikos pervežimas

(8-5) 214 2827

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/03/2019
  Palieskite, kad skambintumėte