Stogų remontas Vilniuje

Nepaisant to, kad kartais galime ir neįvertinti to, ką turime, bet visgi gerai pagalvoję visada pripažinsime, kad stogas virš galvos yra vienas nuostabiausių turtų šiame gyvenime. Turėti galimybę gyventi šiltai bei jaukiai yra kiekvieno žmogaus svajonė. Tačiau, ką daryti, jeigu mūsų stogas nebegali atlikti savo funkcijos – kai pasensta, kai prakiūra, kai sulūžta ar kai jį nuneša uraganas? Atsakymas- stogų remontas.

Retas žmogus galvoja apie savo stogą, iki kol jis nepradeda rodyti senėjimo, nesklandumų ir pavojaus ženklų. Šiomis dienomis stogai yra statomi būti ilgaamžiais ir patvariais namų elementais, tad net ir atsiradus kai kurioms problemoms, nebus būtina skubėti lyg akis išdegus ir taisyti. Stogų problemos paprastai formuojasi lėtai, tad sunerimti ir panikuoti tikrai nebus ko.

Tačiau, reikia bet kuriuo atveju išlikti budriems. Jeigu pastebite ant žemės nukritusią čerpę ar valydami lietvamzdžius matosi įtrūkiai viršutinėje stogo dangoje, tuomet turėkite omeny, kad kažkokia problema pradėjo formuotis. Per ilgai nekreipiant dėmesio į tai iš musės gali tapti dramblys, o „dramblio“ niekas ant stogo nenori turėti. Todėl išlikite budrūs ir reguliariai tikrinkite savo stogą.

Rimtesni ženklai pasirodo, kai, pavyzdžiui, pro stogą pradeda tekėti lietaus vanduo. Tai ne tik parodo, kad stogas prarado savo sandarumą, bet ir taip pat, kad iki problemos pastebėjimo papildomas vanduo galėjo padaryti žalos kitiems namų elementams. Tokiu atveju jau rimtai derėtų imtis atitinkamų priemonių, o pati geriausia priemonė – tai Universalus meistras.

Universalaus meistro stogų remonto komanda – jūsų paslaugoms! 

stogu remontas VIlniuje

stogu remontas

Jeigu baiminatės, kad jūsų stogas nustojo efektyviai atlikti savo funkciją, tuomet nedvejokite ir susisiekite su Universalaus meistro stogų remonto komanda. Atvyksime, apžiūrėsime ir sutaisysime. Kad ir kokias problemas turėsite, neabejojame, kad sprendimą rasime. Su mumis galite susisiekti telefonu (8-609) 42309 arba el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Stogų remontas Vilniuje

(8-609) 42309

Kodėl rinktis mūsų stogų remonto paslaugas?

Sąžiningumas. Sąžiningumas yra labai svarbi vertybė – gal šiomis dienomis tai yra gana nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra pagrindinis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo elementas. Universalaus meistro stogų remonto ekspertai ne tik užtikrina visų darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami – mes nestebiname klientų išpūstomis sąskaitomis, nurodančiomis „būtinus darbus ir patobulinimus“ siekiant išspausti daugiau iš kliento.

Modernumas. Stogų remontas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo ir gero pasiruošimo. Todėl neįmanoma apsieiti be naujausių ir geriausių technologijų bei moderniausios praktikos. Tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas – tai tik darbas gerai nuo pat pradžių, garantuojantis nepriekaištingus rezultatas ir jūsų pasitenkinimą!

Profesionalumas. Stogų remonto (ir apskritai visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys ekspertai būna įvairiausios kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau Universalus meistras garantuoja stogų remonto komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Samdydami mūsų specialistus gausite tik profesionaliai atliktą darbą!

Kokybė. Stogus remontuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo projektus taip it dengtų stogus savo paties, giminaičių, ar kaimynų namuose. Vieną kartą ir nuo pat pradžių gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką. Universalus meistras – universalus sprendimas.

stogu remonto kaina

Kodėl rinktis mus? 

Pripažinkite – stogas virš galvos yra vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos galime turėti šiame gyvenime. Jeigu jo nebūtų, mūsų namus nuolat siaubtų vėjas, lietus, sniegas ir viskas kitkas, kas tik gali užkristi ant galvos. Taigi, ką mums reikėtų daryti, jeigu stogas nustoja atlikti jam paskirtą funkciją – kai pasensta, prakiūra, sulūžta ar jį nuneša uraganas? Atsakymas: kviesti Universalų meistrą.

Universalaus meistro stogų remonto komanda yra pasiruošusi padėti jums įveikti visas stogo sukeliamas problemas. Jeigu aptinkate stogo broką ar padarytą žalą (pvz., nelaipiojant ant stogo ar medžiui užgriuvus ant namo), jeigu pradeda tekėti lietus ir gadinti vidinius namo elementus ir jeigu spontaniškai išlūžta stogo struktūra – laikas kreiptis į meistrą.

Universalaus meistro stogų remonto ekspertai – jūsų paslaugoms. Mes teikiame šias stogo aptarnavimo paslaugas: stogo dangos (skardos, čerpių, metalo lakštų, šiferio kt.) remontas ar keitimas, stogo struktūrų (karkaso, balkių, pan.) remontas, stogų šiltinimas ir sandarinimas, lietvamzdžių ir kitų vandens šalinimo sistemų įrengimas, stogo perdengimas ir restauravimas, konsultavimas, stogo būklės analizavimas, bei kitos stogo remonto paslaugos.

Universalaus meistro stogų remonto komanda jau ilgą laiką dirba su stogais. Ne tik įvairaus kalibro, bet ir skirtingų dydžių, medžiagų, architektūrinio išdėstymo, nuolydžio ir su skirtingo aukščio namais. Kad ir kokį projektą turite įgyvendinę, galite būti užtikrinti, kad Universalaus meistro ekspertai gali jį atkurti, atnaujinti, koreguoti ir perdaryti – visą tai universaliai.

Pastebėjote, kad jūsų namo stogas nebeturi galimybių apsaugoti jus nuo aplinkos veiksnių? Tuomet nelaukite tinkamos progos ir susisiekite su Universalaus meistro stogų remonto komanda. Nesvarbu, kokia tai problema – sprendimą rasime! Su mumis galite susisiekti telefono nr. (8-609) 42309 arba el. paštu adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras

Stogų remonto kaina 

Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai – todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Universalus meistras siekia suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų nusistatytus lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu. Visą tai yra aptariama ir sutariama prieš pradedant darbus, tad staigmenų tikrai neturėsite.

Skambinkite ir išspręsime visas Jūsų stogų problemas!

(8-609) 42309

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Jūsų stogų remontas tikrai nenuvylė, ačiū! Paulius 05/28/2017
Palieskite, kad skambintumėte