Židinių montavimas Šiauliuose

Židinių montavimas Šiauliuose yra skirtas jūsų patikimam problemų sprendimui. Sumontuoti židinį iš tiesų nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Reikia laikytis technologinių reikalavimų derinant rišančias bei hermetiškumo medžiagas, naudojant kokybiškus montavimo komponentus bei laikantis visų saugos taisyklių. Netinkamai sumontuotas židinys gali būti nesandarus ir kelti pavojų gyventojams. Blogiausiu atveju gali net kilti gaisras, todėl labai svarbu šį darbą patikėti profesionalams.

Universalus meistras atlieka kokybišką židinių montavimą, patikimai kuria jūsų namų jaukumą ir leidžia jums nesirūpinti darbais, kuriais neturėtumėte rūpintis. Teikiame greitas, patogias ir nebrangias židinių montavimo paslaugas jūsų patogumui bei profesionaliai atliekame mums patikėtus darbus.

zidiniu montavimas Šiauliuose
zidiniu montavimas

Suprantame, kad židinių montavimas nėra tipinis darbas, tad į užsakymus atvykstame pilnai pasiruošę, dirbame tik su kokybiškomis montavimo medžiagomis, todėl garantuojame reikiamą kokybę ir židinių patikimumą. Prioritetą teikiame saugumui ir aptarnavimui. Universalaus meistro židinių montavimas Šiauliuose yra skirtas jūsų individualių poreikių tenkinimui, tad viską atliksime pagal jūsų turimą viziją arba pasiūlysime profesionalius jau išbandytus sprendimus.

Kodėl rinktis mus?

Universalus meistras – patikimas ir šiuolaikiškas židinių montavimo specialistas. Siūlome profesionalias židinių montavimo paslaugas pasitelkiant ekologiškas bei kokybiškas izoliacines ir statybines medžiagas. Mūsų meistrų patirtis sukurs jaukų židinio kampelį jūsų namuose!

Projektavimas. Vis dar neturite suprojektuoto židinio? Ne problema. Universalus meistras padės jums sukurti jūsų norimą židinį nuo pagrindų. Atsižvelgsime į jūsų norus ir pageidavimus, padėsime išsirinkti geriausią židiniui vietą, atliksime reikiamus pasiruošimo darbus ir sėkmingai įgyvendinsime jūsų židinio projektą. Universalus meistras padės jums sukurti nuostabų, jaukų ir šiltą židinio kampelį.

Visapusiškumas. Universalus meistras atliks visus reikiamus židinio montavimo darbus. Nuo projekto sukūrimo ir idėjų įgyvendinimo iki matavimo, sienų testavimo ir užtikrinto darbų užbaigimo. Mes apsiimsime atlikti viską nuo A iki Z ir suteiksime jums visišką komfortą. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl darbų vykdymo ir idėjų realizavimo. Universalus meistras pasirūpins viskuo už jus!

Medžiagos. Naudojame tik aukštos kokybės izoliacines ir statybines medžiagas. Židinių montavimas yra griežtai reglamentuotas darbas, todėl labai svarbu ne tik užtikrinti reikiamą saugumą, bet ir laikytis tam tikrų standartų. Židinių montavimui naudojame patikrintas ir ekologiškas medžiagas, kurios užtikrina saugumą ilguoju laikotarpiu net ir esant 400 laipsnių karščiui.

Židinių montavimas Šiauliuose

zidiniu montavimas kaina

Židinių montavimo Šiauliuose

Skambinkite mums ir teiraukitės, kiek jums kainuos įrengti židinį jūsų namuose. Nėra dviejų vienodų židinių, todėl visi židinių montavimo darbai yra skirtingi. Kiekvieni namai turi savo išplanavimus, patalpų konfigūracijas, oro cirkuliacijas, sienų storumą ir kitas savybes, kurios yra būdingos tik tam pastatui, todėl židinių montavimo kaina priklauso ne tik nuo pačio židinio tipo, bet ir nuo pačio namo specifikacijų bei kliento poreikių.

Universalus meistras išpildys visus jūsų židinio projektavimo ir montavimo lūkesčius. Skambinkite mums ir mes padėsime jums įrengti jūsų namuose židinį, kuriuo galėsite mėgautis ištisus metus. Rinkitės tik profesionalių ir kompetetingų meistrų siūlomas paslaugas ir nerizikuokite savo gerove. Nekvalifikuoti meistrai arba prastos kokybės medžiagos gali ne tik sukelti dūmų nutekėjimą, bet ir į aplinką paskleisti nuodingas medžiagas, kurios yra kenksmingos jūsų sveikatai.

Universalus meistras – patikimas jūsų židinių montavimo specialistas!

Židinių montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/13/2019